İçeriğe geç
Afyonkarahisar Hurdacı

Afyonkarahisar Hurdacı

Demsan Hurdacılık olarak Afyonkarahisar Hurdacı firmamız sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak tecrübeleri ve deneyimleri ile hizmet vermektedir.

20 yılı aşkın süredir Afyonkarahisar Merkez de başladığımız hurdacılık sektörüne ilçeler ve mahallerde devam etmekeyiz. Uçak hızında hizmet garantisi ile yardımcı oluyoruz.

Sizde Afyonkarahisar da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile yardımcı olmaktayız.

Her çeşit hurda alımlarında nakit ve peşin ödeme garantisi vererek sizlere yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız. Afyonkarahisar Hurdacı olarak en kısa sürede hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Adrese kadar gelerek sizlere hurda alım işlerinde yardımcı olan en yakın afyonkarahisar hurdacı firmasıyız. Hurdacı Demsan olarak hurda alımlarında en yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Demsan Hurdacılık olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde her nevi hurda alımlarında sizlere en kısa sürede yardımcı oluyoruz.

Geri Dönüşüm, Afyonkarahisar için önemli bir kavramdır. Bir maddenin doğada yok olma süresi en az 70 yıldır. Bir insan ömrü kadar doğada bulunan maddeler yeşil çevreye büyük oranda zarar vermektedir. Oksijen oranını azaltarak insan sağlına tehlike etmektedir.

Demsan Hurdacılık geri dönüşüme aracılık eden sektörün lider firmasıdır. Hurda toplama araçlarımız ile adresinizden hurda malzemelerinizi alıyoruz. Tesislerimize ulaşan hurda malzemeleriniz maddesine ve türüne göre ayrıştırarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Tekrar kullanılabilir hale gelen ürünler sağlık ve kalite standartlarına göre uyarlanmış olmaktadır. Geri Dönüşüme çözüm üreten tecrübeli hurdacı firmayız.

Güncel Hurda Fiyatları kapsamında aldığımız hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırıyoruz. Hurda malzemenizi en kısa sürede satmak için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak başta şantiye, fabrika, çalışma sahaları, depo, iş alanları, ofis olmak üzere belirttiğiniz konum üzerinden hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Hurdacı Demsan olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere en yakın konumda bulunan hurdacı firması olarka yardımcı olmaktayız.

Hızlı ve güvenilir hurdacılık hizmetimiz ile Afyonkarahisar da en çok tercih edilen hurdacı firmasıyız. Hurda malzemelerinizi ederinde fiyatlar ile alan firmayız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Adan Zye tüm hurda malzemelerinizi en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile almaktayız. Değerinde hurda satımı için firmamız ile irtibat kurun sizlere yardımcı olalım.

Demsan Hurdacılık minimun kâr oranları ile hurda alımlarında sizlere daha fazla kazanç ile hizmet vermektedir. Kâr oranımızı azaltarak müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ve profesyonel hizmetimiz ile sizlere hurda alımlarında yardımcı oluyoruz.

Kuruluşundan bu yana sayısız şahıs ve firmaya hizmet vermiş olan firmamız her daim güncel fiyatlar kapsamında sizlere yardımcı olmaktadır. Tonajlı hurda alımlarında her kapasiteli araçlarımız ile sizlere teknolojik aletler ile çalışan firma olarak hizmet veriyoruz.

Ev ve iş yerlerinizde bulunan hurda malzemelerinizi nakit paraya çevirmek istiyor iseniz hemen Afyonkarahisar Hurdacı Telefonu 0(534) 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin, hurda malzemelerinizi değerinde alarak sizlere yardımcı olalım.

Afyonkarahisar Hurdacı
Afyonkarahisar Hurdacı

Afyonkarahisar Hurdacı

Demsan Hurdacılık olarak Afyonkarahisar Hurdacı firmamız sizlere her daim en yüksek fiyat garantisi ile hizmet veren firmalardan biridir.

Sizde Afyonkarahisar da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz en yakın hurdacı firması olarak en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak sizlere yakın firma olarak yardımcı olmaktayız. Her nevi hurdanızı geri dönüşüme en kısa sürede kazandıran hurdacı firmasıyız.

20 yıllık tecrübe ve deneyim ile hizmet veren Afyonkarahisar Hurdacı firmamız sizlere her daim yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

Adrese kadar gelerek nakit ve peşin ödeme garantisi ile hurda alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Elimizde bulunan ekipman ve araçlar ile kolaylıkla hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz. İstediğiniz gün ve saat içerisinde konumunuzdan hurda alımlarını yapıyoruz. Hurda satmak için hemen arayın en kısa sürede gelelim.

Adresinize kadar gelerek nakit ve peşin ödeme ile a dan z ye her nevi hurda malzemenizi alan hurdacı firmasıyız.

Demsan Hurdacılık olarak %100 müşteri memnuniyet oranları ile hurda alımlarında sizlere yardımcı oluyoruz. En yüksek fiyatlar ile hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ve en yüksek fiyat garantisi ile her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlamaktayız.

Afyonkarahisar Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Demsan Hurdacılık olarak Afyonkarahisar ve çevresinde başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Dürüst Hurdacılık hizmetleri ile sizlere adreste hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız. Demsan Hurdacılık olarak Afyonkarahisar Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir.

Her çeşit hurda malzemenizi değerinde alarak en kısa sürede geri dönüşüme kazandırıyoruz. Geri dönüşümde en kısa sürede yardımcı olan firmayız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak sektörün öncü firmalarından biri olarak sizlere hurda alımlarında güncel hurda fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

En yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olan hurdacı firmasıyız.

Afyonkarahisar da hurda satmak istiyorsanız hemen hurdacı firmamız ile iletişime geçin sizlere güncel hurda fiyatları ile yardımcı olalım. Profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak istiyor iseniz sizlere en yakın firma olarak yardımcı oluyoruz.

Hurda malzemenizi satmanız için hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en yakın hurdacı firması olarak her daim hizmet vermeye son hız devam ediyoruz.

Afyonkarahisar Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Güncel Hurda Fiyatları ile hurda alımı yapan sektörün lider firmalarından biriyiz.

Sizlere en yakın hurdacı firması olarak en kısa sürede hurda alımlarında hizmet veriyoruz.

En yüksek hurda fiyatları ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olan firmayız. 20 yıllık deneyim ve tecrübe ile hurda alımlarında sizlere son hız devam ediyoruz.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati en yüksek fiyat garantisi ile hurda alan firmalar dan biriyiz. Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak en kısa sürede geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Elinizde bulunan geri dönüşüm hurdalarınızı adresinizden nakit ve peşin ödeme garantisi ile alarak sizlere yardımcı olmaktayız. Güvenilir ve hurdacılık hizmetlerimiz ile sizlere Afyonkarahisar ve ilçelerinde hizmet veriyoruz.

Demsan Hurdacılık olarak profesyonel kadromuz ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız. A`dan Z `ye tüm hurda malzemelerinizi en yüksek fiyat garantisi ile almaktayız.

Adresten hurda alımları yapan firmamız tonajlı hurda alımlarında sizlerin çözüm ortağıdır.

Anlık Hurda Borsası üzerinden sizlere hurda alımlarında yardımcı oluyoruz. Yüksek müşteri memnuniyet oranlarımız ile her nevi hurdanızı en kısa sürede almaktayız.

20 yılı aşkın süredir güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz. Hurdacı Telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin en yüksek fiyatlar ile yardımcı olalım.

Güncel Hurda Fiyatları üzerinden satış yapmak için lütfen bizler ile iletişime geçiniz!!

Basmakçı Hurdacı

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Basmakçı Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları kapsamında sizlere yardımcı olmaktadır.

En yakın hurdacı firması olarak sizlere en kısa sürede adreste hizmet veren hurdacı firmasıyız.

Basmakçı ve çevresinde sizlere alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile yardımcı oluyoruz. En yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Sizde Basmakçı da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında yardımcı oluyoruz.

Basmakçı Hurdacı olarak sektörün lider firmalarından biriyiz. Hurda alımlarında en deneyimli ve tecrübeli hurdacı firması olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Adreste nakit ve peşin ödeme garantisi ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız. Sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktayız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile sizlere en kısa sürede hizmet vermekteyiz. Adrese kadar gelen en yakın hurdacı firmasıyız.

Elinizde bulunan hurda malzemelerinizi satmak istiyor iseniz değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırıyoruz. Hemen hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere en yakın hurdacı firması olarak hurda alımlarında yardımcı olalım.

Sandıklı Hurdacı

Demsan Hurdacılık olarak Sandıklı Hurdacı firmamız sizlere güncel hurda fiyatları ile hizmet vermektedir.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Sandıklı Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede kapınıza kadar gelerek hizmet vermektedir.

Sizde Sandıklı da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz en yakın hurdacı firması olarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Sandıklı Hurdacı olarak en tecrübeli ve deneyimli hurdacı firması olarak sizlere hizmet veriyoruz. Sektörde lider firmalardan biri olarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Her çeşit hurda alımlarında sizlere Sandıklı hurdacı olarak uçak hızında hizmet vermekteyiz. Hemen bizler ile iletişime geçin. Güncel Hurda fiyatları ile hurda alımlarını gerçekleştirelim.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Elinizde bulunan hurda malzemelerinizi değerinde geri dönüşüme kazandırmak için hemen bizler ile iletişime geçin sizlere her nevi hurda alımlarında yardımcı olalım.

Sektörde deneyimli ve tecrübeli hurdacı firması olarak sizlere her daim ücretsiz keşif imkanı ile hizmet vermekteyiz. Hemen arayın sizlere yardımcı olalım.

Dinar Hurdacı

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Dinar Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede kapınıza kadar gelerek hizmet vermektedir.

Dinar Hurdacı olarak sektörde lider firmalardan biriyiz. Güncel Hurda Fiyatları ile hurda alım işlerini en kısa sürede yapmaktayız.

Sizde Dinar da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz.

20 yıllık deneyim ve tecrübemiz ile Dinar Hurdacı olarak sizlere yardımcı olmaktayız. Hemen bizler ile iletişime geçin sizlere hurda alımlarında yardımcı olalım.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Dinar ve mahallerinde sizlere en kısa sürede yüksek müşteri memnuniyet oranları ile hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Hurda satmak için yapmanız gereken tek şey hurdacı telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçerek hurda satmak istediğinizi belirtmek.

Afyonkarahisar da Hurda Bakır Alan Firmalar

Afyonkarahisar Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile hurda bakır alan firmalar dan biriyiz.

Sizde bakır hurdanızı değerinde satmak istiyorsunuz ve Afyonkarahisar da hurda bakır alan firmalar arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz.

Elinizde bulunan her türlü hurda bakır malzemenizi alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile alarak geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız.

Soyma Bakır Hurdası en değerli bakır hurdalarından biri olarak Demsan Hurdacılık tarafından en yüksek fiyatlar ile alınmaktadır.

Yanık Hurda Bakır diğer bakır hurdalarına göre düşük fiyatlarda olmasına rağmen hurdacı firmamız yüksek fiyat garantisi ile hurda malzemenizi almaktayız.

Ev ve iş yerlerinizde biriktirdiğiniz hurda bakır malzemelerinizi güncel hurda bakır fiyatları ile alarak sizlere en kısa sürede itina ile yardımcı olmaktayız.

Sizde hurda bakır malzemenizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin Afyonkarahisar Hurdacı olarak sizlere yardımcı olalım.

Afyonkarahisar ve ilçelerinde en yüksek fiyat garantisi ile hurda bakır alımı yapan sektörün en deneyimli ve tecrübeli hurdacı firmasıyız. En kısa sürede hurda bakır alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

20 yılı aşkın süredir hurda bakır alan firmalar dan biri olarak sektörde en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak sizlere profesyonel hurda alım hizmetimiz ile hurda alımlarında hizmet vermekteyiz. Hurda satmak için hemen arayınız sizlere yardımcı olalım.

AFYONKARAHİSAR DA HURDA ALIMI

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Güncel Hurda Fiyatları ile her çeşit hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

Sizde Afyonkarahisar da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan hurdacı arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak hizmet veren firmalardan biriyiz.

Adresinize en yakın hurdacı olarak Afyonkarahisar ve ilçelerinde en kısa sürede hurda alımı yapıyoruz.

Haftanın 7 günü, günün 24 saati hurda alımlarında sizlere en yakın firma olarak hizmet vermekteyiz. Hemen bizler ile iletişime geçiniz sizlere hurda alımlarında yardımcı olalım.

 • Başmakçı Hurdacı
 • Bayat Hurdacı
 • Bolvadin Hurdacı
 • Çay Hurdacı
 • Çobanlar Hurdacı
 • Dazkırı Hurdacı
 • Dinar Hurdacı
 • Emirdağ‎ Hurdacı
 • Evciler‎ Hurdacı
 • Hocalar Hurdacı
 • İhsaniye‎ Hurdacı
 • İscehisar Hurdacı
 • Kızılören‎ Hurdacı
 • Sandıklı‎ Hurdacı
 • Sinanpaşa Hurdacı
 • Sultandağı Hurdacı
 • Şuhut Hurdacı

https://www.afyon.bel.tr/

https://hurdacidemsan.com/afyonkarahisar-hurdacilar/

HEMEN ARA