İçeriğe geç
Aladağ Hurdacı

Aladağ Hurdacı

Aladağ Hurdacı olarak firmamız en yüksek fiyat garantisi ile hurda alan firmalar dan biridir. Sizde Aladağ da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz

Hurdacı Demsan olarak sizlere güncel hurda fiyatları ile en kısa sürede itina ile hizmet vermekteyiz.

Aladağ da hurda alımı yapan, sektörün öncü firmalarından biri olan firmamız; her nevi hurda ve geri dönüştürülebilir atıklarınız konusunda tecrübeli çözüm ortanığızdır.

Adana Hurdacı olarak Aladağ da haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında sizlere yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Aladağ Hurdacı olarak adresinize en yakın hurdacı firmasıyız. Adreste hurda alım imkanı sunan , en yakın hurdacı dükkanıyız.

Profesyonel ekip ile çalışan, hurdacı demsan sizlere her nevi hurda alımlarında en kısa sürede hizmet vermektedir.

30 senelik tecrübe ve deneyim ile Adana Aladağ Hurdacı olarak sizlere hizmet veren firmamız, nakit ve peşin ödeme imkanı sunarak sizlere kapınızda yardımcı oluyor.

Hurdacı Demsan olarak Aladağ da başta şantiye; fabrika, çalışma sahaları, iş sahaları ve depolar olmak üzere sizlere adresinizde uzman kadro ile hizmet vermekteyiz. Her türlü ekipmanı sağlayan firmamız, hurda alımlarını kolaylıkla tamamlamaktadır.

Aladağ Hurdacı firmamız, belirttiğiniz adrese hurda alımı için en kısa sürede gelen firmadır. Geri dönüşüm hurdalarınızı bünyesinde bulundurduğu, araçlara ekibi tarafından yükleyerek sizlere zahmet vermeden yardımcı olmaktadır.

Adana Hurdacı olarak Aladağ ve mahallerinde yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz. Demsan Hurdacılık olarak sizlere ücretsiz keşif imkanı sunarak, tonajlı hurda alımlarında en kısa sürede yardımcı olmaktayız.

Hurda malzemelerinizi yüksek hurda fiyatları ile her daim değerinde geri dönüşüme kazandıran, en yakın hurdacı firmasıyız. Sizde hurda malzemenizi satmak için hemen arayın en kısa sürede her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olalım.

Anlık Hurda Fiyatları ve Güncel Hurda Fiyatları kapsamında, Aladağ Hurdacı firması olarak sizlere hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız.

A dan z ye her türlü hurda alımlarında sizlere hizmet veren , tecrübeli ve deneyimli en yakın Aladağ hurdacı firmasıyız.

Hurdacılık sektöründe Aladağ ve mahallerinde en yüksek hurda fiyatları ile hurda alımı yapan, sizlere geri dönüşüm hurdası alımlarında yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız.

Her türlü hurda malzemenizi Hurdacı olarak değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız. Kuruluşumuzdan bu yana Adana ve ilçelerinde tecrübeli hurdacı firması olarak bir çok şahıs ve kuruma hizmet verdik.

Sizde bizler ile çalışarak hurda malzemenizi geri dönüşüme kazandırmak mı istiyorsunuz? Hemen bizler ile iletişime geçin, hurda alımlarında yüksek fiyat garantisi ile yardımcı olarak hurdanızı değerinde alalım.

Hurda malzemeleriniz Hurdacı Demsan tarafından değerinde alınarak GÜVEN ile geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

Aladağ Hurdacı Dükkanı
Aladağ Hurdacı

Aladağ Hurdacı – Hurda Alan Yerler

Demsan Hurdacı olarak Aladağ Hurdacı firmamız en yüksek fiyat garantisi ile hurda alan yerler den biridir. Sİzde yüksek fiyat garantisi ile hurda alan yerler arıyor iseniz

Aladağ Hurdacı olarak en kısa sürede , en yüksek fiyat garantisi ile adresinizde sizlere yardımcı olmaktayız.

Belirttiğiniz konuma gelerek güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımı yapan firmamız, sizlere her daim en yakın hurdacı firması olarak hizmet vermektedir. Hurda satmak için bizleri arayarak fiyat teklifi alınız.

Demsan Hurdacılık olarak Aladağ da %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Her türlü geri dönüşüm hurdanızı alan yerler den biri olarak sizlere sektörün lider firması olarak yardımcı olmaktayız. Sektörün lider firmalarından biri olarak hurdalarınızı anlık hurda fiyatları üzerinden değerlendirmekteyiz.

Hurdacı Firmamız, hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak itina ile geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Sizde Aladağ da hurda satmak mı istiyorsunuz ? Aladağ Hurdacı firması olarak en yüksek fiyat garantisi ile adreste hizmet vermekteyiz. Nakit ve peşin ödeme ile hurda alımı yapan en yakın hurdacı firmasıyız.

30 Yılı aşkın süredir hurda alımı yapan firmamız alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hurda alımlarında sizler hizmet vermektedir.

Güvenilir Hurdacılk Hizmetleri için hemen firmamız ile iletişime geçerek hurdanız hakkında bilgi verin. Sizlere yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında yardımcı olalım.

Adana Hurdacı olarak Aladağ Hurdacı firmamız, 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere en yüksek hurda fiyatları ile hizmet vermektedir. Hurdacı Telefonu üzerinden firmamız ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

En yakın hurdacı firması olarak Adana Aladağ hurdacı firmamız sizlere güncel hurda fiyatları ile yardımcı olmaktadır.

Adana Hurdacı olarak Aladağ Hurdacı firmamız anlık ve güncel hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası , Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Sizde hurda malzemenizi değerinde ve yerinde satmak istiyor iseniz bizler ile iletişime geçin. Hurda alımlarında en yakın firma olarak sizlere yardımcı olalım. Hurdalarınızı nakit ödeme ile geri dönüşüme kazandırmak ister iseniz hattımız 7/24 açıktır.

Hurda malzemenizi satmak için bizler ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizlere güncel hurda fiyatları ile en kısa sürede itina ile yardımcı olmaktayız. Hurda alımlarında uzman ekip ile yardımcı olan firmamız en kısa sürede işini tamamlamaktadır.

Sizlere zahmet vermeden hurdanızı geri dönüşüme kazandıran sektörde lider firmalardan biriyiz. Hurda satmak için hemen arayın hurdanızı yerinden alalım.

Adana Aladağ Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,80 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.25 TL
Hurda İnşaat Demiri3.55 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır102,50 TL
Kırkambar95, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır102,50 TL
Kırma Antkron102 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45, 50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Aladağ Hurdacı firması olarak güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımlarında sizlere hizmet veren hurdacı firmasıyız.

Sizde Aladağ da hurda satmak istiyorsunuz ve güncel hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin sizlere hurda alımlarında en kısa sürede yardımcı olalım.

Hurda malzemeleriniz en yakın hurdacı tarafından adresinizden alınarak değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

Adresten nakit ve peşin ödeme ile her nevi hurda alımı yapan sektörün lider firmalarından biriyiz. Aladağ Hurdacı firması olarak her daim anlık hurda fiyatları ile hurda alımı yapıyoruz.

7/24 İstediğiniz gün ve saat içerisinde hurdacı demsan olarak her türlü hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile güvenlik tedbirlerini alarak hurda alımlarında sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktayız. Hurdalarınız sektörün tecrübeli firması tarafından yerinde geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

Aladağ da en yüksek fiyat garantisi ile hurda alan hurdacı olarak sizlere kapıda ödeme imkanı ile yardımcı olmaktayız. Tonajlı hurda alımlarında her türlü araç ile yardımcı olan firmamız sizlere zahmet vermeden hurda alımlarında hizmet vermektedir.

Aladağ Hurdacı olarak %100 yüksek fiyat garantisi ve müşteri memnuniyeti ile tüm hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız. Hurda malzemenizi değerinde ve ederinde fiyatlar ile satmak istiyor iseniz bizleri arayınız.

Fiyatlarımızın güncelliği açısından bizleri arayarak en güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz. Aladağ da güvenilir hurda satmak artık çok kolay.

Hurdacı dükkanı olarak güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile her nevi hurda malzemenizi güncel fiyatlar ile almaktayız.

Hurda malzemenizi satmak için hemen hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin istediğiniz saat içerisinde yardımcı olalım.

Aladağ da Hurda Alan Firmalar

Demsan Hurdacılık olarak Adana Aladağ da Hurda Alan Firmalar dan biriyiz. Her nevi hurda alımlarında alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Haftanın 7 günü , günün 24 saati en kısa sürede hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız. Hurdacı firmamız Aladağ da güncel hurda fiyatları ile hurda alan firmalar dan biri olarak sizlere anında yardımcı olmaktadır.

Aladağ Hurdacı olarak ücretsiz keşif imkanı sunan firmamız, hurda malzemelerinize en doğru fiyat teklifleri yaparak sizlere hizmet vermektedir.

Sektörün lider firmalarından biri olarak her çeşit hurdanızı değerinde ve yerinde alıyoruz. Güncel hurda fiyatları ile sizlere hizmet veren en yakın hurdacı dükkanıyız.

Aladağ da Hurda Alan Firmalar dan biri olarak en yüksek fiyat garantisi ile Şantiye Temizliği , Hurda Alımı , Fabrika Sökümü , Bina Yıkımı , Fabrika Yıkımı gibi işleri yaparak sizlere hizmet vermektedir.

Nakit ve peşin ödeme garantisi ile hurda alan firmamız sizlere en kısa sürede içerisinde adresinizde hizmet vermektedir.

Hemen hurda satmak için bizler ile iletişime geçin, Aladağ hurdacı olarak her nevi hurda alımlarında en yüksek fiyat garantisi ile sizlere yardımcı olalım.

 1. AKÖREN MAHALLESİ HURDACI
 2. AKPINAR MAHALLESİ HURDACI
 3. BAŞPINAR MAHALLESİ HURDACI
 4. BOZTAHTA MAHALLESİ HURDACI
 5. BÜYÜKSOFULU MAHALLESİ HURDACI
 6. CERİTLER MAHALLESİ HURDACI
 7. DAİLER MAHALLESİ HURDACI
 8. DARILIK MAHALLESİ HURDACI
 9. DÖLEKLİ MAHALLESİ HURDACI
 10. EBRİŞİM MAHALLESİ HURDACI
 11. EĞNER MAHALLESİ HURDACI
 12. GERDİBİ MAHALLESİ HURDACI
 13. GİREĞİYENİKÖY MAHALLESİ HURDACI
 14. GÖKÇEKÖY MAHALLESİ HURDACI
 15. KABASAKAL MAHALLESİ HURDACI
 16. KARAHAN MAHALLESİ HURDACI
 17. KICAK MAHALLESİ HURDACI
 18. KIŞLAK MAHALLESİ HURDACI
 19. KIZILDAM MAHALLESİ HURDACI
 20. KÖKEZ MAHALLESİ HURDACI
 21. KÖPRÜCÜK MAHALLESİ HURDACI
 22. KÜP MAHALLESİ HURDACI
 23. MADENLİ MAHALLESİ HURDACI
 24. MANSURLU MAHALLESİ HURDACI
 25. MAZILIK MAHALLESİ HURDACI
 26. POSYAĞBASAN MAHALLESİ HURDACI
 27. SİNANPAŞA MAHALLESİ HURDACI
 28. TOPALLI MAHALLESİ HURDACI
 29. UZUNKUYU MAHALLESİ HURDACI
 30. YETİMLİ MAHALLESİ HURDACI
 31. YÜKSEKÖREN MAHALLESİ HURDACI

https://www.adana.bel.tr/

https://hurdacidemsan.com/adana-hurdaci/

HEMEN ARA