İçeriğe geç
Basmakçı Hurdacı

Basmakçı Hurdacı

Demsan Hurdacılık olarak Basmakçı Hurdacı firmamız sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak güncel hurda fiyatları ile hizmet vermektedir.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Basmakçı da sizlere en kısa sürede hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Sizde Basmakçı da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Demsan Hurdacılık ile iletişime geçin. Güncel hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi ederinde fiyatlar ile alalım.

Size en yakın hurdacı firması olarak elinizde bulunan geri dönüşüm malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Geri dönüşüme uygun hurda malzemelerinizi kapınızdan alan hurdacı firmasıyız.

20 yıl öncesinde Afyonkarahisar Merkez de başladığımız hurda alımına Basmakçı Hurdacı olarak ilçe ve mahallerde son hız devam ediyoruz. En yüksek fiyat garantisi ile hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız.

En avantajlı hurda alım fiyatları sunan size en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda alımlarında bir çok kişinin bizi tercih etme nedeni hem profesyonel hizmetimiz hem de en iyi fiyat sunmamızdır.

Sizde hurda malzemelerinizi daha fazla kazanç ile satmak istiyor iseniz bizler ile iletişime geçerek yüksek fiyat teklifi alabilirsiniz. Sizlere en yakın hurdacı olarak en kısa sürede yardımcı oluyoruz.

Demsan Hurdacılık olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati nakit ve peşin ödeme ile adresten hurda alımları gerçekleştiriyoruz. Nakit ödeme prensibi ile çalışan hurdacı firmasıyız.

İstediğiniz gün ve saat içerisinde anlık hurda fiyatları ile her çeşit hurda alımlarında sizlere itina ile hizmet veriyoruz. Hurda alımlarında güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile öne çıkan hurdacı firmasıyız.

Basmakçı da geri dönüşüm daha fazla ürün üretmek ve atık çöp miktarını en aza indirerek doğaya katkı sağlamak amacı ile yapılır. Geri dönüşüm aynı zamanda bir çok maddeyi geri dönüştürerek ülke ekonomisine katkı sağlar. Geri dönüşüm aynı zamanda ülkelerin kaynak ihtiyacını karşılayabilmek için ithal edilen hurda malzemeye ödenen döviz miktarını azaltır.

Örneğin bazı malzemelerin doğada kendi başına kaybolma süreleri; Metal Maddeler Ortalama 550 Yıl, Su Boruları 1000 yıl ,Alüminyum 100 yıl , Alüminyum Kutu (Kola, Fanta Kutuları): 200 yıl , Gazete ve kağıt atıklar 3 ay , Teneke Kutu: 50 yılda kendi başına toprağa karışarak kaybolur.

Demsan Hurdacılık olarak bu malzemelerin geri dönüşümünü hızlandırıyoruz. Hem atık maddeden yeni ürün elde ediyoruz. Hem de sizler kazanç elde ediyorsunuz.

Elinizde bulunan tonajlı hurda malzemelerinizi alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile adresinizden alarak bünyemizde bulunan araçlarımız ile geri dönüşüm tesislerine ulaştırmaktayız.

Demsan Hurdacılık kaliteden ödün vermeyen sektörde öne çıkmış olan hurdacı firmasıdır. Her daim yüksek müşteri memnuniyet oranlarımız ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

Her çeşit hurda malzemelerinizi en kısa sürede en yüksek hurda fiyatları ile alarak sizlere yardımcı olan hurdacı firmasıyız.

Adresinizde güncel hurda fiyatları ile hurda satmak istiyor iseniz Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin. Hurda malzemelerinizi değerinde ve ederinde fiyatlar ile geri dönüşüme kazandıralım.

Basmakçı Hurdacı
Basmakçı Hurdacı

Basmakçı Hurdacı

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Basmakçı Hurdacı firmamız en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında sizlere yardımcı oluyor.

Basmakçı da sektörün öncü firmalarından biri olarak her nevi hurda alımlarında sizlere en kısa sürede hizmet veriyoruz.

Sizde Basmakçı da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en kısa sürede yüksek hurda fiyatları ile yardımcı oluyoruz.

Demsan Hurdacılık olarak Basmakçı da A dan Z ye tüm hurda malzemelerinizi anlık hurda fiyatları kapsamında alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Basmakçı da minimun kâr oranlarımız ile sizlerin daha fazla kazanç elde edebilmesi için elimizden geleni yapmaktayız. Artan hurda fiyatlarına rağmen kâr oranlarımızı minimun oranlarda tutuyoruz. Sektörde bulunan güvenilir ve dürüst hurdacı firmasıyız.

Demsan Hurdacılık olarak 20 yıllık deneyim ve tecrübe ile hurda alım işlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Sektörde bulunan en deneyimli ve tecrübeli hurdacı firması olarak her türlü hurda alımlarında sizlere kolaylıkla yardımcı oluyoruz.

Kaliteden ödün vermeyen Basmakçı Hurdacı firmamız size en yakın hurdacı olarak en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Her türlü hurda malzemenizi değerinde alıyoruz.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Basmakçı Hurdacı firmamız profesyonel hurda alım ve söküm ekibi ile her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Demsan Hurdacılık olarak Basmakçı çevresinde başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Basmakçı Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Adreste bulunan hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde her türlü hurda malzemenizi değerinde ve ederinde fiyatlar ile alıyoruz.

Basmakçı ve mahallerinde güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapıyoruz. Kapınıza kadar gelen size en yakın hurdacı firmasıyız.

Güvenilir Hurdacılık Hizmetlerimiz ile Basmakçı da hurda satımında tercih edilen en yakın hurdacı firmasıyız. Kapınıza kadar gelerek hurda alımlarında yüksek fiyatlar sunuyoruz.

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her türlü hurda malzemenizin alımını yaparak araçlarımıza yüklemekteyiz. Sizlere zahmet vermeden hurda alım işlerini en kısa sürede tamamlıyoruz.

Sizde hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları ile satmak istiyor iseniz hemen hurdacı telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin. Hurda malzemenizi nakit ödeme garantisi ile alalım.

Basmakçı Hurdacı firması ile çalışmak ister iseniz her daim açık hurdacı olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Basmakçı Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Basmakçı Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapan sektörün lider firmalarından biridir.

Sizde Basmakçı da güncel hurda fiyatları ile hurda satmak istiyorsunuz ve teklif almak için hurdacı firması arıyor iseniz Demsan Hurdacılık olarak tüm hurda alımlarında sizlere güncel hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Basmakçı Hurdacı olarak adresten hurda alım imkanı sağlayan size en yakın hurdacı firmasıyız. Basmakçı Hurdacı firmamız anlık hurda borsasına göre fiyat belirlemektedir.

Kapınıza kadar gelerek nakit ve peşin ödeme ile hurda alımı yapan en yakın basmakçı hurdacı firmasıyız.

Demsan Hurdacılık olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati Basmakçı Hurda Fiyatları ile hurda alımlarında sizlere en kısa sürede yardımcı oluyoruz.

Basmakçı Hurdacı olarak her nevi hurda alımlarını nakit ve peşin ödeme garantisi ile yapıyoruz. 20 yıllık deneyim ve tecrübe ile Basmakçı da her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

Basmakçı ve mahallerinde en yakın hurdacı firması olarak sizlere en kısa sürede hurda alım hizmetlerinde yardımcı oluyoruz. Hurda malzemenizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmak için hemen iletişime geçin sizlere hurda alımlarında yardımcı olalım.

Basmakçı Hurdacı olarak istediğiniz gün ve saat içerisinde her çeşit hurda alımlarında en kısa sürede hizmet veriyoruz. Her daim güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız.

Demsan Hurdacılık olarak profesyonel kadromuz ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız. Adan Zye tüm hurda malzemelerinizi en yüksek fiyat garantisi ile almaktayız.

Güncel Hurda Fiyatları üzerinden satış yapmak için lütfen bizler ile iletişime geçiniz!!

Basmakçı da Hurda Alan Yerler

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Basmakçı da Hurda Alan Yerler den biriyiz. Basmakçı Hurdacı olarak güncel fiyatlar ile hurda alımları yapmaktayız.

En kısa sürede hurda alımlarında sizlere yardımcı olan sektörde en deneyimli ve tecrübeli hurdacı firmasıyız.

Demsan Hurdacılık olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

Her nevi hurda malzemenizi en kısa sürede yerinde ve değerinde geri dönüşüme kazandırıyoruz. Adresinize kadar gelerek tüm hurda malzemelerinizi değerinde almaktayız.

Güncel hurda fiyatları ile hurda satmak için hemen arayın hurda alımlarında en yakın firma olarak yardımcı olalım.

AŞAĞI HİLAL MAHALLESİ HURDACI
BARBAROS MAHALLESİ HURDACI
ÇAĞLAYAN MAHALLESİ HURDACI
FATİH MAHALLESİ HURDACI
GÜLİSTAN MAHALLESİ HURDACI
MİMAR SİNAN MAHALLESİ HURDACI
YENİ MAHALLESİ HURDACI
YUKARI HİLAL MAHALLESİ HURDACI
AKKEÇİLİ KÖYÜ HURDACI
AKKOYUNLU KÖYÜ HURDACI
AKPINAR KÖYÜ HURDACI
AŞAĞI BELTARLA KÖYÜ HURDACI
ÇEVLİK KÖYÜ HURDACI
ÇIĞRI KÖYÜ HURDACI
EKİNLİK KÖYÜ HURDACI
HIRKAKÖY KÖYÜ HURDACI
KÜLLÜCE KÖYÜ HURDACI
OVACIK KÖYÜ HURDACI
SARIKÖY KÖYÜ HURDACI
YAKA KÖYÜ HURDACI
YASSIÖREN KÖYÜ HURDACI
YUKARIBELTARLA KÖYÜ HURDACI

http://www.basmakci.bel.tr/

https://hurdacidemsan.com/afyonkarahisar-hurdaci/

HEMEN ARA