İçeriğe geç
Bayat Hurdacı

Demsan Hurdacılık olarak Bayat Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak yardımcı olmaktadır.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Bayat Hurdacı firmamız sizlere her daim güncel fiyatlar teklif eden hurdacı firmasıdır. Hurda malzemenizi her zaman doğru ve ederinde fiyatlar ile alıyoruz.

Sizde Bayat da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak en kısa sürede hurda alım işlerinde hizmet vermekteyiz.

Her nevi hurda malzemenizi adresinize kadar gelerek kapınızdan alan size en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda malzemenizi satmak istiyor iseniz bizi arayınız. En iyi fiyat avantajları ile hurda alımlarında sizlere istedğiniz gün ve saat içerisinde yardımcı olalım.

Hurdacı Demsan olarak bayat ve mahallerinde haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımları yapıyoruz. Her türlü hurda alımlarında sizlere en kısa sürede yardımcı olan tecrübeli hurdacı firmasıyız.

20 yılı aşkın süredir adresten hurda alımı yapan hurdacı firmamız sizlere en yüksek fiyatlar ile hizmet vermektedir. En yüksek fiyatlar ile hizmet vererek sizlerin daha fazla kazanç elde etmesini sağlamaktayız.

Bayat Hurdacı olarak minimun kâr oranlarımız ile hurda alımı yapıyoruz. Bayat ve mahallerinde sürekli tercih edilen en yakın hurdacı firmasıyız.

Size en yakın hurdacı firması olarak elinizde bulunan geri dönüşüm malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Geri dönüşüme uygun hurda malzemelerinizi kapınızdan alan hurdacı firmasıyız.

Sizlere en yüksek fiyatlar sunan en kısa sürede hurda alımını tamamlayan hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Adrese kadar gelerek hurda alımlarını yapıyoruz.

Demsan Hurdacılık Bayat Hurdacı olarak nakit ödeme prensibi ile çalışmaktadır. Yılların tecrübesi ile hurda alımlarında sizlere hizmet veriyoruz. Her daim nakit ve peşin ödeme ile hurda alımı yapıyoruz. Anında ödeme imkanı sunan firmamız sizlere canlı para ile hizmet veriyor.

Bayat da hurda alımlarında güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile öne çıkan en yakın hurdacı firmasıyız. Demsan Hurdacılık olarak kaliteden ödün vermeyen en yakın hurdacılar dan biriyiz.

Afyonkarahisar Bayat da geri dönüşüm dışarıdan ürün alım oranlarını azaltmak ve atık çöp miktarını en aza indirerek doğaya katkı sağlamak amacı ile yapılır. Geri dönüşüm aynı zamanda bir çok değerli ve değersiz maddeyi geri dönüştürerek ülke ekonomisine katkı sağlar. Geri dönüşüm aynı zamanda Türkiye için dışarıdan alınan ithal malzemelerin ihtiyacını azaltarak malzemelere ödenen döviz oranını azaltmaktadır.

Demsan Hurdacılık olarak Bayat Hurdacı firmamız geri dönüşüme aracılık eden hurdacı firmasıdır. Hurdacı Demsan olarak bir çok geri dönüşüm tesisine sahip olan hurdacı firmasıyız. Hem geri dönüşüm hem de ülkemizin ekonomisini arttırmak için istediğiniz saat içerisinde hizmet vermekteyiz.

Adreste anlık hurda fiyatları ile her çeşit hurda alımlarında sizlere itina ile yardımcı olmaktayız. Bayat Hurdacı olarak a dan z ye tüm hurda malzemelerinizi alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurda malzemelerinizi her daim değerinde ve ederinde fiyatlar ile alan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Bayat Hurdacı Telefonu 0(534) 207 2341 numaralı hattımız gece gündüz her daim açıktır. Hurda satmak istediğiniz an bize bu numaradan mesaj atabilir veya arayabilirsiniz. Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede yüksek hurda fiyatları ile dönüş sağlamaktadır.

Bayat Hurdacı hizmetlerinden yararlanmak için hâla neyi bekliyorsunuz ?? numarayı tuşlayın en kısa sürede güvenilir firma olarak yardımcı olalım.

Bayat Hurdacı
Bayat Hurdacı

Bayat Hurdacı

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Bayat Hurdacı firmamız sizlere her daim en yüksek fiyat garantisi ile en kısa sürede hizmet vermektedir.

Ev ve iş yerlerinizde biriktirmiş olduğunuz hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız. Güncel hurda fiyatları ile her daim hurda alımı sunmaktayız.

Sizde adresinizde en kısa sürede hurda satmak için hemen bizler ile iletişime geçin. Fiyat teklifinizi alın eğer teklifimizi beğenirseniz (en yüksek fiyat teklifleri ile yardımcı olmaktayız!) adresinizden hurda alımlarında sizlere yardımcı olalım.

Bazı Atık maddelerin doğada kendi başına kaybolma süreleri ortalama 100 – 200 yıldır. Hurdacı firmamız bu süreyi minimuna indirerek en kısa sürede hurda malzemeleri geri dönüşüm tesislerine geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Sizde Bayat da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Bayat Hurdacı olarak a dan z ye her nevi hurda malzemelerinizi anlık hurda fiyatları kapsamında alarak hurda toplama tesislerimizde ayrıştırıyoruz.

Bayat da yıllardır hizmet veren sektörün en deneyimli ve tecrübeli hurdacı firmasıyız. Sektörde güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile öne çıkan ve kaliteden asla ödün vermeyen hurdacı firmasıyız.

20 yılı aşkın süredir güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında sizlere her daim yardımcı olmaktayız. Her çeşit hurda alım işlerine uzman ve deneyimli kadromuz ile yardımcı oluyoruz.

Adresten hurda alımlarında profesyonel hurda alım ekibimiz ile hizmet veriyoruz. 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda alımı yapan en yakın hurdacı firmasıyız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Bayat Hurdacı firmamız profesyonel hurda alım ve söküm ekibi ile her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Demsan Hurdacılık olarak Bayat ve çevresinde başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Bayat Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Elinizde bulunan geri dönüşüme uygun hurda malzemelerinizi en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile almaktayız. Hurda alımlarında itina ile yardımcı olmaktayız. Profesyonel hizmet ile hurda alımı yapan firmalar arıyor iseniz Demsan Hurdacılık sizlere yardımcı olmaktadır.

Demsan Hurdacılık olarak her daim nakit ve peşin ödeme garantisi ile çalışıyoruz. Kapıda nakit ödeme sunan size en yakın konumda bulunan hurdacı firmasıyız. En iyi fiyat avantajlarından yararlanmak istiyor iseniz hemen arayınız.

Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden hemen iletişime geçin hurda malzemenizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıralım.

Demsan Hurdacılık olarak Bayat Hurdacı firmamız SEKTÖRDE LİDER VE TECRÜBELİ FİRMA OLARAK GÜNCEL HURDA FİYATLARI İLE HİZMET VERMEKTEDİR.

Bayat Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Bayat Hurdacı olarak güncel hurda alım fiyatları ile sizlere en kısa sürede hurda alımlarında hizmet vermekteyiz. Demsan Hurdacılık Bayat da anlık fiyatlar ile yardımcı oluyor.

Sizde Bayat da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak hizmet veriyoruz.

Anlık hurda fiyatları kapsamında sizlere en kısa sürede en yakın hurdacı olarak yardımcı olmaktayız.

Bayat Hurdacı olarak size en yakın konumda bulunan hurdacı firmasıyız. Elinizde bulunan her türlü geri dönüşüm malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Londra Metal Borsası na göre artış veya çıkış gösteren hurda fiyatları firmamız tarafından sürekli olarak takip edilmektedir. Demsan Hurdacılık sizlere doğru ve güncel fiyatlar sunabilmek için her daim çalışmalarını sürdürmektedir.

Bayat Hurdacı firması olarak sizlere haftanın 7 günü , günün 24 saati bayat hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak bayat ve mahallerinde 20 yılı aşkın süredir anlık hurda fiyatları ile hurda alımı yaptık ve yapmaya son hız devam ediyoruz.

En yakın hurdacı firması olarak sizlere en kısa sürede hurda alımlarında hizmet veriyoruz. Adresinizde hurda satmak istiyor iseniz hemen arayın yardımcı olalım.

Afyonkarahisar Bayat da Hurda Alan Yerler

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Bayat da Hurda Alan Yerler den biriyiz. En kısa sürede güncel hurda fiyatları ile sizlere hurda alımlarında hizmet veriyoruz.

Bayat Hurdacı olarak sizlere nakit ve peşin ödeme garantisi sunan en yakın hurdacı firmasıyız.

Her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak itina ile geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Sizde Bayat da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz.

İstediğiniz gün ve saat içerisinde nakit ve peşin ödeme ile hurda alan yerler den biriyiz. Her çeşit hurda malzemenizi en kısa sürede alıyoruz.

HUrda malzemenizi değerinde ve ederinde fiyatlar ile satmak için hemen arayın sizlere hizmet verelim.

 • DERE MAHALLESİ HURDACI
 • KAYABAŞI MAHALLESİ HURDACI
 • TEPEBAYAT MAHALLESİ HURDACI
 • YATUKCU MAHALLESİ HURDACI
 • YENİ MAHALLESİ HURDACI
 • AHACIK KÖYÜ HURDACI
 • AKSEKİ KÖYÜ HURDACI
 • AŞAĞI EMİRHALİL KÖYÜ HURDACI
 • AYVALICA KÖYÜ HURDACI
 • BARAK KÖYÜ HURDACI
 • BAYAN KÖYÜ HURDACI
 • BEYDİLİ KÖYÜ HURDACI
 • CEVİZLİ KÖYÜ HURDACI
 • ÇAMLIGÜNEY KÖYÜ HURDACI
 • ÇAYKÖY KÖYÜ HURDACI
 • ÇERKEŞ KÖYÜ HURDACI
 • ÇUKURÖZ KÖYÜ HURDACI
 • DEMİRCİLER KÖYÜ HURDACI
 • DEREKUTUĞUN KÖYÜ HURDACI
 • DORUKSEKİ KÖYÜ HURDACI
 • EMİRHALİL KÖYÜ HURDACI
 • EMİRŞAH KÖYÜ HURDACI
 • ESKİALİBEY KÖYÜ HURDACI
 • EVCİ KÖYÜ HURDACI
 • FALI KÖYÜ HURDACI
 • HACIBAYRAM KÖYÜ HURDACI
 • İLEĞİ KÖYÜ HURDACI
 • İSHAKLI KÖYÜ HURDACI
 • KALINPELİT KÖYÜ HURDACI
 • KARAKAYA KÖYÜ HURDACI
 • KÖPÜKLÜ KÖYÜ HURDACI
 • KUBBEDİN KÖYÜ HURDACI
 • KUNDUZLU KÖYÜ HURDACI
 • KURUÇAY KÖYÜ HURDACI
 • LAPA KÖYÜ HURDACI
 • PANCARLIK KÖYÜ HURDACI
 • SAĞPAZAR KÖYÜ HURDACI
 • SARAY KÖYÜ HURDACI
 • TEPEKUTUĞUN KÖYÜ HURDACI
 • TEVEKLİ KÖYÜ HURDACI
 • TOYHANE KÖYÜ HURDACI
 • YENİKÖY KÖYÜ HURDACI
 • YENİŞIHLAR KÖYÜ HURDACI
 • YEŞİLÇAT KÖYÜ HURDACI
 • YONCALI KÖYÜ HURDACI

https://www.bayat.bel.tr/

https://hurdacidemsan.com/afyonkarahisar-hurdaci/

HEMEN ARA