İçeriğe geç
Besni Hurdacı

Besni Hurdacı

Demsan Hurdacılık olarak Besni Hurdacı firmamız sizlere güncel hurda fiyatları ile hizmet veren sektörün öncü firmalarından biridir.

Sizde besni de hurda malzemelerinizi satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizler en kısa sürede yardımcı oluyoruz.

En kısa sürede Besni Hurdacılar olarak sizlere her nevi hurda alımlarında hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız.

Adıyaman Hurdacı olarak Besni Hurdacı firmamız sizlere alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren hurdacı firmasıdır.

20 yılı aşkın süredir en yüksek hurda fiyatları ile hurda alımı yapan tecrübeli ve deneyimli hurdacı firmasıyız. Her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Kalite standartları yüksek bir hurdacı firması olarak sizlere hurda alımlarında hizmet vermeye son hız devam ediyoruz.

Geniş müşteri pörtföyümüz ile Besni ve mahallerinde en kısa sürede adresinizden hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz. Nakit ve peşin ödeme ile her daim hurda alımı yapan en yakın hurdacı firmasıyız.

Sizde her nevi hurda malzemenizi değerinde satmak istiyor iseniz bizler ile iletişime geçin hurda malzemelerinizi değerinde alarak sizlere yardımcı olalım.

Besni Hurdacı firması olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında sizlere yardımcı olan firmayız.

Adıyaman Besni de güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımı yapan size en yakın hurdacı sitesiyiz. Demsan Hurdacılık olarak hurda malzemeleriniz en iyi fiyatlardan değerlendirilmektedir.

Hurdacılık, sektöründe en tecrübeli isimlerden olan firmamız. Sizlere hurda alımlarında en kısa sürede yüksek fiyat garantisi ve müşteri memnuniyeti ile yardımcı olmaktadır.

Her nevi hurda alımı yapan Hurdacı firmamız profesyonel hurda alım hizmeti sunarak hurda alımlarında sizlere her daim hizmet vermektedir.

Kuruluşundan bu yana bir çok şahıs ve kuruma hizmet vermiş olan firmamız sizlere her daim tecrübeli hurdacı firması olarak her nevi hurda alımlarında yardımcı olmaktadır.

Besni de başta şantiye, fabrika, çalışma sahaları, depo, ofis ve iş alanları olmak üzere konumunuzdan her çeşit hurda alımını güncel hurda fiyatları ile yapmaktayız.

Hemen arayın hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandıralım.

Hurdacı Telefonu hattımız sizlere her daim açık nöbetçi hurdacı numarasıdır. Günün her saati hurda alımı yapıyoruz.

Besni Hurdacı
Besni Hurdacı

Besni Hurdacı

Besni Hurdacı olarak sizlere %100 yüksek fiyat garantisi ve müşteri memnuniyeti ile hurda alımı yapan en yakın hurdacı firmasıyız.

Her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak en kısa sürede kolaylıkla hurda alımı yapan adresinize yakın hurdacı firmalarından biriyiz.

Hurda malzemeleriniz yerinden alınarak en kısa sürede içerisinde geri dönüşüm tesislerine ulaştırılmaktadır. Hurda toplama tesislerimizde ayrıştırarak geri dönüşüm tesislerinde daha kolay halde hurda malzemelerinizi tekrar kullanılabilir hale getirmekteyiz.

Demsan Hurdacılık olarak sektörde tecrübeli ve lider hurdacı firması olarak sizlere hurda alımlarında hizmet veriyoruz.

Her nevi hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları kapsamında alarak sizlere adresinizde yardımcı olan hurdacı firmasıyız.

Demsan Hurdacılık olarak Besni Hurdacı firmamız 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere itina ile hizmet vermektedir.

Hurdalarınızı her daim değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandıran en yakın hurdacı firmasıyız.

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile Besni de a dan z ye her çeşit hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

Adreste nakit ve peşin ödeme ile hurda alımı yapan size en yakın besni hurdacı firmasıyız. Hurdacı Demsan olarak sektörde kurumsal hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz.

Hurda malzemeleriniz en yüksek ve güncel fiyatlardan değerlendirelerek daima yerinden alınmaktadır.

Besni ve Mahallerinde başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız. Besni Hurdacı olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı , yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlamaktayız.

Adıyaman Hurdacı olarak Besni Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile daha çok müşteriye ulaşan Demsan Hurdacılık her daim sizlere güler yüzle hizmet vermeyi istemektedir. Hurdacı firmamızın hedefi her daim sizlerden asla memnuniyetsiz geri dönüş almamaktadır.

Adrese gelerek hurda alımları için sizlere yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda malzemeleriniz değerinde alınarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Tekrar kullanılabilir hale gelen malzemeler tertemiz şekilde çevreye zarar vermeden kullanılmaktadır.

Sizinde elinizde geri dönüşüme uygun ve kullanılmayan malzemeleriniz var ise çöpe atıcağınıza bize hurda niyetine verin kazanç elde edin. Her nevi hurda alan en yakın besni hurdacı firmasıyız.

Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere hurda alımlarında en yakın hurdacı firması olarak yardımcı olalım. Hurdalarınızı değerinde ve yerinde alan en tecrübeli hurdacı firmasıyız.

Besni Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Demsan Hurdacılık olarak Besni Hurdacı firmamız her daim güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaya önem göstermektedir.

Kalite standartlarından ödün vermeyen hurdacı demsan sizlere her daim anlık hurda fiyatları kapsamında hurda alımlarında yardımcı olmaktadır.

Her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak en kısa sürede geri dönüşüme kazandıran en yakın hurdacı firmasıyız.

Haftanın 7 günü , günün 24 saati adresinizden güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapan Besni Hurdacı firmasıyız.

Adıyaman Hurdacı olarak Besni ve mahallerinde nakit ödeme garantisi ile her çeşit hurda alımı yapmaktayız.

Hurdalarınızı her daim değerinde ve yerinde alarak sizlere hizmet vermeye son hız devam ediyoruz. Alanında Uzman Ekspertiz ile adresinize kadar gelerek sizlere fiyat teklifi sunuyoruz.

Anlık Hurda Borsası fiyatları ile hurda alımı yapan sizlere en yakın hurdacı firmasıyız. Her nevi hurda malzemelerinizi alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile alarak sizlere hizmet vermekteyiz.

20 yıllık tecrübe ve deneyim ile hurda alımlarında sizlere Besni Hurdacı olarak yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız.

Hurda malzemenizi değerinde ve yerinde satmak için hemen hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin her nevi hurda alımlarında sizlere en yakın hurdacı firması olarak yardımcı olalım.

Demsan Hurdacılık sektörün lider firmalarından biri olarak tecrübeleri ve deneyimleri ile sizlere her daim hizmet vermektedir.

Besni de Hurda Alan Yerler

Sizde Besni de Hurda Alan Yerler arıyorsunuz ve hurda satmak için fiyat teklifleri arayışı içerisinde iseniz sizlere Besni Hurdacı olarak

en yüksek hurda fiyat teklifleri ile her daim hizmet vermeye son hız devam ediyoruz. Her nevi hurda alımlarında en yüksek hurda fiyatları ile sizlere hurda alımında hizmet veriyoruz.

Sizde hurda malzemelerinizi 7/24 satmak istiyor iseniz adresten nakit ve peşin ödeme ile hurda alımı yapıyoruz.

Değerinde hurda alımları için hemen Besni Hurdacı ile iletişime geçin sizlere hurda alımlarında yardımcı olalım.

 • 15 TEMMUZ ŞEHİTLER MAHALLESİ HURDACI
 • ABIMISTIK MAHALLESİ HURDACI
 • ADALET MAHALLESİ HURDACI
 • ALİ ERDEMOĞLU MAHALLESİ HURDACI
 • AŞAĞISARHAN MAHALLESİ HURDACI
 • AŞAĞISÖĞÜTLÜ MAHALLESİ HURDACI
 • ATATÜRK MAHALLESİ HURDACI
 • BAYAT MAHALLESİ HURDACI
 • BOYBEYPINARI MAHALLESİ HURDACI
 • CİRİT MEYDANI MAHALLESİ HURDACI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 • ÇAKMAK MAHALLESİ HURDACI
 • ÇAT MAHALLESİ HURDACI
 • DUMLUPINAR MAHALLESİ HURDACI
 • ERDEMOĞLU MAHALLESİ HURDACI
 • FATİH MAHALLESİ HURDACI
 • FATİH MAHALLESİ HURDACI
 • HÜRRİYET MAHALLESİ HURDACI
 • HÜRRİYET MAHALLESİ HURDACI
 • İNCE MAHALLESİ HURDACI
 • İNÖNÜ MAHALLESİ HURDACI
 • İNÖNÜ MAHALLESİ HURDACI
 • KAYMAKAM HASAN TÜTÜN MAHALLESİ HURDACI
 • KORUPINAR MAHALLESİ HURDACI
 • KÖPRÜBAŞI MAHALLESİ HURDACI
 • LEVZİN MAHALLESİ HURDACI
 • MENDERES MAHALLESİ HURDACI
 • OYALI MAHALLESİ HURDACI
 • PINARBAŞI MAHALLESİ HURDACI
 • TETİRLİ MAHALLESİ HURDACI
 • TURGUT ÖZAL MAHALLESİ HURDACI
 • YENİ MAHALLESİ HURDACI
 • YENİ BESNİ MAHALLESİ HURDACI
 • YEŞİLOVA MAHALLESİ HURDACI
 • YUKARI SARHAN MAHALLESİ HURDACI
 • AKDURAK KÖYÜ HURDACI
 • AKKUYU KÖYÜ HURDACI
 • AKPINAR KÖYÜ HURDACI
 • AKTEPE KÖYÜ HURDACI
 • AKYAZI KÖYÜ HURDACI
 • ALIÇLI KÖYÜ HURDACI
 • ALİŞAR KÖYÜ HURDACI
 • AŞAĞIÇÖPLÜ KÖYÜ HURDACI
 • ATMALI KÖYÜ HURDACI
 • BAHRİ KÖYÜ HURDACI
 • BAŞLI KÖYÜ HURDACI
 • BEREKETLİ KÖYÜ HURDACI
 • BERETE KÖYÜ HURDACI
 • BEŞKOZ KÖYÜ HURDACI
 • BEŞYOL KÖYÜ HURDACI
 • BONCUK KÖYÜ HURDACI
 • BURUNÇAYIR KÖYÜ HURDACI
 • CAMUŞÇU KÖYÜ HURDACI
 • ÇAMLICA KÖYÜ HURDACI
 • ÇAYKAYA KÖYÜ HURDACI
 • ÇİLBOĞAZ KÖYÜ HURDACI
 • ÇOMAK KÖYÜ HURDACI
 • ÇORAK KÖYÜ HURDACI
 • DİKİLİTAŞ KÖYÜ HURDACI
 • DOĞANKAYA KÖYÜ HURDACI
 • DÖRTYOL KÖYÜ HURDACI
 • EĞERLİ KÖYÜ HURDACI
 • GEÇİTLİ KÖYÜ HURDACI
 • GÜMÜŞLÜ KÖYÜ HURDACI
 • GÜNEYKAŞ KÖYÜ HURDACI
 • HACIHALİL KÖYÜ HURDACI
 • HARMANARDI KÖYÜ HURDACI
 • HASANLI KÖYÜ HURDACI
 • İZOLLU KÖYÜ HURDACI
 • KARAGÜVEÇ KÖYÜ HURDACI
 • KARALAR KÖYÜ HURDACI
 • KARGALI KÖYÜ HURDACI
 • KESECİK KÖYÜ HURDACI
 • KIZILHİSAR KÖYÜ HURDACI
 • KIZILİN KÖYÜ HURDACI
 • KIZILKAYA KÖYÜ HURDACI
 • KIZILPINAR KÖYÜ HURDACI
 • KONUKLU KÖYÜ HURDACI
 • KURUGÖL KÖYÜ HURDACI
 • KUTLUCA KÖYÜ HURDACI
 • KUZEVLERİ KÖYÜ HURDACI
 • OYRATLI KÖYÜ HURDACI
 • ÖREN KÖYÜ HURDACI
 • PINARBAŞI KÖYÜ HURDACI
 • SARIKAYA KÖYÜ HURDACI
 • SARIYAPRAK KÖYÜ HURDACI
 • SAYÖREN KÖYÜ HURDACI
 • SUGÖZÜ KÖYÜ HURDACI
 • TAŞLIYAZI KÖYÜ HURDACI
 • TEKAĞAÇ KÖYÜ HURDACI
 • TOKAR KÖYÜ HURDACI
 • TOKLU KÖYÜ HURDACI
 • TOPKAPI KÖYÜ HURDACI
 • UZUNKUYU KÖYÜ HURDACI
 • ÜÇGÖZ KÖYÜ HURDACI
 • YAYIKLI KÖYÜ HURDACI
 • YAZIBEYDİLİ KÖYÜ HURDACI
 • YAZIKARAKUYU KÖYÜ HURDACI
 • YELBASTI KÖYÜ HURDACI
 • YENİKÖY KÖYÜ HURDACI
 • YOLDÜZÜ KÖYÜ HURDACI
 • YUKARISÖĞÜTLÜ KÖYÜ HURDACI

Besni Hurdacı Telefonu 0(534) 207 2341

https://www.besni.bel.tr/

https://hurdacidemsan.com/adiyaman-hurdaci/

HEMEN ARA