İçeriğe geç
Bolvadin Hurdacı

Bolvadin Hurdacı

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Bolvadin Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede en yüksek hurda fiyatları ile hizmet vermektedir.

Sizde Bolvadin de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Her nevi hurda malzemenizi adresinizden alarak değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırıyoruz. Hemen arayın fiyat teklifi alın gelelim.

En yakın konumda bulunann bolvadin hurdacı olarak sizlere haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alım işlerinde en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Elinizde biriken hurda malzemeleriniz artık çok yer kaplıyorsa neden bekliyorsunuz hemen arayın hurda satmak istediğinizi belirtin en iyi fiyat avantajları ile yardımcı olalım.

Geri dönüşüme uygun hurda malzemelerinizi satmak istiyor iseniz adresten her nevi hurda alımlarında sizlere en kısa sürede yardımcı oluyoruz.

Size en yakın konumda bulunan hurdacı firması olarak her daim güncel hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Hurda malzemelerin doğada toprağa karışma süresi ortalama 100 200 yıldır. Demsan Hurdacılık olarak bu süreyi en aza indirmek için elimizden geleni yapmaktayız.

Bolvadin Hurdacı olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her daim hurda alımı yapıyoruz. Kalite standartlarımız ile hurda alımlarını en kısa sürede özverili çalışma ile tamamlamaktayız.

İstediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere her daim nakit ve peşin ödeme ile hizmet sunuyoruz.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Bolvadin Hurdacı firmamız profesyonel hurda alım ve söküm ekibi ile her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Demsan Hurdacılık olarak Bolvadin ve çevresinde başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Bolvadin Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Sektörde hizmet veren lider firmalardan biri olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Geri dönüşümde öncü firmalar arasında en yakın hurdacı olarak bulunuyoruz.

En kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında Bolvadin Hurdacı olarak hizmet veriyoruz.

20 yılı aşkın süredir profesyonel hurda alım hizmetimiz ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız. İşe yaramaz hurda malzemelerinizden kazanç elde etmek için arayın yardımcı olalım.

Hurda alımlarında piyasanın üstü fiyatlar ile hurda alımlarında hizmet vermekteyiz. Size en yakın hurdacı olarak hurda alımlarında yardımcı oluyoruz.

Hurda alımı için bünyemizde bulunan araçlardan gerekli olanları uzman ekipler ile birlikte adresinize yönlendiriyoruz. Hassas tartım ile hurda alımlarında nakit ödemeyle yardımcı olmaktayız.

Sizde hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları üzerinden değerlendirmek için Bolvadin Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hattımız üzerinden bizler ile iletişime geçin en kısa sürede sizlere yardımcı olalım.

Bolvadin Hurdacı
Bolvadin Hurdacı

Bolvadin Hurdacı

Afyonkarahisar Hurdacı Demsan olarak Bolvadin Hurdacı firmamız sizlere en yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde Bolvadin de sizlere hurda alım hizmeti sağlamaktayız.

Bolvadin Hurdacı firması olarak 20 yıllık deneyim ve tecrübe ile sizlere her daim yardımcı oluyoruz. Hurda alımlarında nakit ve peşin ödeme imkanı sunmaktayız.

Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak itina ile geri dönüşüme kazandırmaktayız. Demsan Hurdacılık güncel hurda fiyatları ile her daim sizlere hizmet vermektedir.

Afyonkarahisar Bolvadin de geri dönüşüm dışarıdan ürün alım oranlarını azaltmak ve atık çöp miktarını en aza indirerek doğaya katkı sağlamak amacı ile yapılır. Geri dönüşüm aynı zamanda bir çok değerli ve değersiz maddeyi geri dönüştürerek ülke ekonomisine katkı sağlar. Geri dönüşüm aynı zamanda Türkiye için dışarıdan alınan ithal malzemelerin ihtiyacını azaltarak malzemelere ödenen döviz oranını azaltmaktadır.

Demsan Hurdacılık olarak Bolvadin de geri dönüşüme öncülük eden hurdacı firmasıyız. Sizlere en kısa sürede hurda alım işlerinde daima hizmet veriyoruz.

Anlık hurda fiyatları ile a dan z ye tüm hurda malzemelerinizi nakit ve peşin ödeme garantisi ile alıyoruz. Demsan Hurdacılık olarak değerinde ve yerinde hurda malzemelerinizi geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Gece veya gündüz hurda satmak istiyor iseniz sizlere en yakın konumda bulunan hurdacı firması olarak istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda alımlarında hizmet veriyoruz.

Yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile hizmet sağlıyoruz. Demsan Hurdacılık nakit ödeme prensibi ile çalışan size en yakın hurdacı firmasıdır.

Sizde Bolvadin de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz en yakın hurdacı olarak adresten hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

Size en yakın hurdacı firması olarak elinizde bulunan geri dönüşüm malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Geri dönüşüme uygun hurda malzemelerinizi kapınızdan alan bolvadin hurdacı firmasıyız.

En avantajlı hurda alım fiyatları sunan size en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda alımlarında bir çok kişinin bizi tercih etme nedeni hem profesyonel hizmetimiz hem de en iyi fiyat sunmamızdır.

En kısa sürede sizlere zahmet vermeden kolaylıkla hurda alım işleri gerçekleştiriyoruz. Yüksek Fiyat garantisi ile çalışan size en yakın bolvadin hurdacı firmasıyız.

Hurdacı Demsan olarak %100 müşteri memnuniyet oranları ve güncel fiyat oranları ile sizlere hurda alım hizmetlerinde yardımcı olmaktayız.

Adresinizde güncel hurda fiyatları kapsamında hurda satmak istiyor iseniz hemen hurdacı telefonu 0534 207 2341 numralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin hurda alımlarında sizlere en kısa sürede yardımcı olalım.

Bolvadin Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Bolvadin Güncel Hurda Fiyatları ile hurda alımlarında en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Sizde Bolvadin de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda fiyatları hakkında bilgi almak mı istiyorsunuz Demsan Hurdacılık olarak en kısa sürede yüksek hurda fiyatları ile sizlere yardımcı olalım.

Demsan Hurdacılık olarak Bolvadin ve mahallerinde haftanın 7 günü , günün 24 saati sizlere en yakın bolvadin hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Her daim güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Sizde adresinizde değerinde ve ederinde fiyatlar ile hurda satmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin hurda alımlarında güncel fiyatlar ile sizlere yardımcı olalım.

Her nevi hurda malzemenizi adresinizden alan firmamız değerinde ve yerinde itina ile geri dönüşüme kazandırmakadır.

20 yılı aşkın süredir en kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında sizlere hizmet veriyoruz. Hurda satımı için iletişime geçerek fiyat teklifi alınız.

Bolvadin Hurdacı olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz. Her türlü söküm, yıkım ve hurda alım işlerini güncel hurda fiyatları kapsamında gerçekleştiriyoruz.

Güvenilir Hurdacılık hizmetleri sayesinde tercih edilen Demsan Hurdacılık yıllardır sektörde dürüst bolvadin hurdacı firması olarak hizmet vermiştir. Kaliteden ödün vermeyen firma olarak hurda alımlarında güncel hurda borsası fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Sizde adresinizde nakit ve peşin ödeme ile hurda satmak için hemen arayın hurda alımlarında en kısa sürede itina ile yardımcı olalım. Değerinde hurda satımı için bizlerden fiyat teklifi alın en iyi fiyat avantajlarımız ile yardımcı olalım.

Demsan Hurdacılık olarak yüksek müşteri memnuniyeti oranlarımız ile sizlere hurda alımlarında her daim istediğiniz saat içerisinde hizmet vermekteyiz. Hemen arayın güncel fiyatlar ile yardımcı olalım.

Bolvadin de Hurda Alan Firmalar

Demsan Hurdacılık olarak Bolvadin de hurda alan firmalar dan biriyiz. Hurda alımlarında sektörün lider firmalarından biri olarak hizmet vermekteyiz.

Sizde Bolvadin de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan firmalar arıyor iseniz güncel hurda fiyatları ile hurda alan firmalar dan biri olarak en kısa sürede sizlere hizmet veriyoruz.

Size en yakın hurdacı firması olarak her nevi hurda alımlarında itina ile hizmet vermekteyiz.

Bolvadin Hurdacı olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile adresten hurda alımlarını yapan en yakın hurdacı firmasıyız. Her daim kapınıza kadar gelerek nakit ve peşin ödeme garantisi ile hurda alımlarında sizlere yardımcı oluyoruz.

20 yılı aşkın süredir en kısa sürede tecrübe ve deneyim ile hurda alımı yapan firmalar dan biriyiz. Bolvadin Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında hizmet veriyoruz.

Demsan Hurdacılık olarak istediğiniz gün ve saati içerisinde her türlü hurda alımlarında hizmet vermekteyiz. Sizde hurda satmak için hemen fiyat teklifi alın en kısa sürede yardımcı olalım.

 • AKÇEŞME MAHALLESİ HURDACI
 • ALACA MAHALLESİ HURDACI
 • ALİ EFENDİ MAHALLESİ HURDACI
 • AŞAĞI GÖKÇEYAYLA MAHALLESİ HURDACI
 • AYDINLAR MAHALLESİ HURDACI
 • BADEMLİ MAHALLESİ HURDACI
 • BAĞLARBAŞI MAHALLESİ HURDACI
 • BAĞLARÜSTÜ MAHALLESİ HURDACI
 • BAHÇELİEVLER MAHALLESİ HURDACI
 • BAHÇELİEVLER MAHALLESİ HURDACI
 • BEKİR AĞA MAHALLESİ HURDACI
 • BUCAK MAHALLESİ HURDACI
 • CİRİT MAHALLESİ HURDACI
 • ÇARDAKLI MAHALLESİ HURDACI
 • ÇAYBAŞI MAHALLESİ HURDACI
 • ÇAYBAŞI MAHALLESİ HURDACI
 • EMRULLAH MAHALLESİ HURDACI
 • ERKMEN MAHALLESİ HURDACI
 • ETHEM KELEKÇİ MAHALLESİ
 • FATİH MAHALLESİ HURDACI
 • FATİH MAHALLESİ HURDACI
 • GÖLBAŞI MAHALLESİ HURDACI
 • HACI ESAT MAHALLESİ HURDACI
 • HACI HALİFE MAHALLESİ HURDACI
 • HACI ÖMER MAHALLESİ HURDACI
 • HACI YUSUF MAHALLESİ HURDACI
 • HASTANE MAHALLESİ HURDACI
 • HİSAR MAHALLESİ HURDACI
 • İHSANİYE MAHALLESİ HURDACI
 • İMARET MAHALLESİ HURDACI
 • KALE MAHALLESİ HURDACI
 • KARABAĞLAR MAHALLESİ HURDACI
 • KAYMAZ MAHALLESİ HURDACI
 • KESTEMET MAHALLESİ HURDACI
 • KIRKGÖZ MAHALLESİ HURDACI
 • KIRKLAR MAHALLESİ HURDACI
 • KONAK MAHALLESİ HURDACI
 • KÖPRÜBAŞI MAHALLESİ HURDACI
 • LALA SİNAN PAŞA MAHALLESİ HURDACI
 • MALAZGİRT MAHALLESİ HURDACI
 • MALAZGİRT MAHALLESİ HURDACI
 • MESCİT MAHALLESİ HURDACI
 • MEVLANA MAHALLESİ HURDACI
 • MÜSLÜMANA MAHALLESİ HURDACI
 • OKUL MAHALLESİ HURDACI
 • ÖMEROĞLU MAHALLESİ HURDACI
 • SELÇUKLU MAHALLESİ HURDACI
 • SÜLEYMANİYE MAHALLESİ HURDACI
 • ŞAZİ MAHALLESİ HURDACI
 • ŞEHİRÖNÜ MAHALLESİ HURDACI
 • ŞEYH ŞAMİL MAHALLESİ HURDACI
 • ŞIHLAR MAHALLESİ HURDACI
 • TAŞAĞIL MAHALLESİ HURDACI
 • ULUCAMİ MAHALLESİ HURDACI
 • ÜSKÜDAR MAHALLESİ HURDACI
 • YAKUP ŞEVKİ PAŞA MAHALLESİ HURDACI
 • YAVUZ SELİM MAHALLESİ HURDACI
 • YENİ MAHALLESİ HURDACI
 • YENİ DOĞAN MAHALLESİ HURDACI
 • YENİCE MAHALLESİ HURDACI
 • YILDIRIM MAHALLESİ HURDACI
 • YUKARI MAHALLESİ HURDACI
 • YUKARI GÖKÇEYAYLA MAHALLESİ HURDACI
 • YUNUS EMRE MAHALLESİ HURDACI
 • BÜYÜKKARABAĞ KÖYÜ HURDACI
 • DEREKARABAĞ KÖYÜ HURDACI
 • DİPEVLER KÖYÜ HURDACI
 • GÜNEY KÖYÜ HURDACI
 • HAMİDİYE KÖYÜ HURDACI
 • KARAYOKUŞ KÖYÜ HURDACI
 • KEMERKAYA KÖYÜ HURDACI
 • KURUCAOVA KÖYÜ HURDACI
 • KUTLU KÖYÜ HURDACI
 • NUSRATLI KÖYÜ HURDACI
 • ORTAKARABAĞ KÖYÜ HURDACI
 • TAŞAĞIL KÖYÜ HURDACI
 • TAŞLIDERE KÖYÜ HURDACI
 • YÜRÜKKARACAÖREN KÖYÜ HURDACI

https://hurdacidemsan.com/afyonkarahisar-hurdaci/

https://www.bolvadinbelediyesi.com/

HEMEN ARA