İçeriğe geç
Çelikhan Hurdacı

Çelikhan Hurdacı

Adıyaman Hurdacı olarak Çelikhan Hurdacı firmamız sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile hizmet vermektedir.

Demsan Hurdacılık olarak Çelikhan Hurdacı firmamız ekimiş ve geri dönüşüme uygun her türlü hurda malzemenizi adresinizden almaktadır.

20 yılı aşkın süredir Çelikhan Hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımlarında sizlere hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız.

Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak itina ile geri dönüşüme kazandırıyoruz. Her çeşit hurda malzemeniz adresten ederinde fiyatlar ile alınmaktadır.

Çelikhan Hurdacılar olarak sizlere en kısa sürede en yüksek hurda fiyatları ile itina ile hizmet veriyoruz. En kısa sürede hurda alan hurdacı firmasıyız.

Güncel hurda fiyatları ile her çeşit hurda malzemenizi alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile Çelikhan ve mahallerinde almaktayız.

Çelikhan Hurdacı olarak adreste nakit ve peşin ödeme ile hurda alımlarında sizlere itina ile yardımcı oluyoruz. Adreste hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Sizde Çelikhan da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en kısa sürede Demsan Hurdacılık olarak en yüksek hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Her daim kaliteden ödün vermeyen hurdacı firması olarak hurda alımlarında sizlere hurdacı demsan olarak yardımcı olmaktayız. Hemen arayın sizlere yardımcı olalım.

Çelikhan Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati her çeşit hurda alımlarında hizmet vermekteyiz. İstediğiniz gün ve saat içerisinde güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktayız.

Adıyaman Çelikhan da a dan z ye her çeşit hurda malzemenizi en yakın hurdacı firması olarak alıyoruz. Yerinde hurda alımlarında sizlere en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Adıymaan Çelikhan da başta şantiye, fabrika, çalışma sahaları, depo, ofis ve iş alanları olmak üzere konumunuzdan her çeşit hurda alımını güncel hurda fiyatları ile yapmaktayız.

Çelikhan Hurdacı olarak sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak fabrika sökümü , fabrika yıkımı , yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi her türlü işlerde hizmmet vermekteyiz.

Adıyaman Hurdacı olarak Çelikhan Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Sektördeki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz ile güvenilir hurdacılık hizmetlerimizle sizlere yardımcı olmaya uçak hızında devam etmekteyiz.

Kuruluşumuzdan bu yana %100 müşteri memnuniyeti ve yüksek fiyat garantisi ile sizlere her nevi hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Her çeşit geri dönüşüm hurdanız değerinde fiyatlar ile alınarak adresten hurda toplama tesisimizin araçlarında yüklenerek tesislere ulaşılmaktadır. Demsan Hurdacılık olarak alanında uzman ekspertiz ile sizlere yardımcı oluyoruz.

En yüksek fiyat teklifi sunan size en yakın hurdacı firmasıyız. Yaygın hizmet ağımız ile Çelikhan ve mahallerinde sizlere itina ile yardımcı olmaktayız.

Güncel Hurda Fiyatları ile adresinizde hurda satmak istiyor iseniz Çelikhan Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere yardımcı olalım.

Her daim sizlere her saat hizmet vermeye devam ediyoruz. Hurda alımlarında nöbetçi hurdacı firmasıyız. İstediğiniz daim hurda malzemenizi bizlere satabilirsiniz.

Çelikhan Hurdacı
Çelikhan Hurdacı

Çelikhan Hurdacı

Adıyaman Hurdacı olarak Çelikhan Hurdacı firmamız sizlere her çeşit hurda alımlarında en güncel ve anlık hurda fiyatları ile hizmet vermektedir.

Her türlü geri dönüşüm hurdanızı adresinizden alarak değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıran en yakın hurdacı firmasıyız. Demsan Hurdacılık olarak her daim en doğru hurda fiyatları ile hurda alımı yapıyoruz.

Sizde Çelikhan da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

20 yılı aşkın süredir a dan z ye her çeşit hurda alımlarında sizlere itina ile hizmet vermekteyiz.

Adresten nakit ve peşin ödeme ile her çeşit hurda alımı yapan sizlere en yakın hurdacı firmasıyız.

Hurdacı Demsan olarak Çelikhan ve çevresinde her nevi hurda alımlarında alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile sizlere hurda alımlarında hizmet veriyoruz.

Profesyonel Hurda Alım hizmeti sağlayan Demsan Hurdacılık Çelikhan Hurdacı olarak sektörün lider firmalarından biridir.

Sektörde en deneyimli ve tecrübeli hurdacı firması olarak kapıda hurda alım hizmetlerinde sizlere itina ile yardımcı olmaktadır.

Hurda malzemenizi ederinde fiyatlar ile satmak istiyor iseniz sizlere en güncel hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Çelikhan Hurdacı olarak demir,bakır,sarı,kurşun,kablo,alüminyum,çinko ve akü hurdası alımlarında en yüksek hurda fiyatları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizde hurda malzemenizi satmak için hemen fiyat teklifi alın hurda malzemenizi değerinde alarak sizlere yardımcı olalım.

Hurdacı Demsan olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda alımlarında sizlere en yüksek ve güncel hurda fiyatları kapsamında hizmet vermeye son hız devam ediyoruz.

Adreste her daim nakit ve peşin ödeme ile hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız. Kurumsal bir hurdacı firması olarak nakit ödeme prensibi ile çalışıyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. En yakın hurdacı olarak adrese en kısa sürede ulaşım sağlıyoruz.

En kısa sürede fiyat teklifi sunan hurdacı firmasıyız. Hurda alımlarında en yüksek fiyatlar ile sizlere yardımcı oluyoruz. Değerinde ve ederinde hurda alımları yapıyoruz.

Sizde Çelikhan da hurda satmak istiyorsunuz ve fiyat teklifi almak istiyor iseniz hemen hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin. En kısa sürede sizlere yardımcı olalım.

Çelikhan Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Demsan Hurdacılık olarak Çelikhan Hurdacı firmamız Hurda Demir Fiyatları , Hurda Bakır Fiyatları , Hurda Sarı Fiyatları , Hurda Kablo Fiyatları , Hurda Alüminyum Fiyatları , Hurda Krom Fiyatları , Hurda Akü Fiyatları ile sizlere hurda alımlarında yardımcı olmaktadır.

Çelikhan Hurdacı olarak her nevi hurda alımlarında sizlere en yakın hurdacı olarak hizmet veriyoruz. Haftanın 7 günü , günün 24 saati güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Sizde Çelikhan da güncel hurda fiyatlarını öğrenmek istiyorsunuz ve hurda satmak için hurdacı arıyor iseniz anlık olarak güncellediğimiz hurda fiyatları ile sizlere hizmet veriyoruz.

En Yakın Hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi nakit ve peşin ödeme garantisi ile alıyoruz.

Profesyonel hurda alım ekibimiz ile her çeşit hurda alımlarında sizlere en kısa sürede itina ile hizmet veriyoruz. Hurda alım hizmetlerinde yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz.

20 yıllık deneyim ve tecrübe ile sektörde hurda alımı yapan lider firmalardan biriyiz. Son derece güncel hurda fiyatlarına ulaşmak için hemen arayın yardımcı olalım.

En yakın hurdacı firması olarak hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alan hurdacı firmasıyız.

Anlık Hurda Borsası fiyatları ile hurda alımı yapan sizlere en yakın hurdacı firmasıyız. Her nevi hurda malzemelerinizi alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile alarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizde hemen hurda satmak için bizler ile iletişime geçin en yüksek fiyat teklifleri ile sizlere hurda alımlarında en kısa sürede itina ile yardımcı olalım.

Adıyaman Çelikhan da Hurda Alan Firmalar

Çelikhan Hurdacı olarak en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile hurda alan firmalar dan biriyiz.

En kısa sürede her nevi hurda alımlarında sizlere alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Demsan Hurdacılık olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati Adıyaman Çelikhan da Hurda Alan Firmalar dan biriyiz.

Hurda malzemelerinizi ederinde ve değerinde fiyatlar ile alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Adresten nakit ve peşin ödeme garantisi ile geri dönüşüme uygun tüm hurda malzemelerinizi alıyoruz.

Sizde Adıyaman Çelikhan da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en yakın hurda alan firmalar dan biri olarak yardımcı oluyoruz.

Hurda satmak için hemen bizleri arayın her nevi hurda alımlarında güncel fiyatlar ile yardımcı olalım.

AKTAŞ MAHALLESİ HURDACI
BAHÇELİ EVLER MAHALLESİ HURDACI
BALIKBURUN MAHALLESİ HURDACI
BAŞPINAR MAHALLESİ HURDACI
CAMİ MAHALLESİ HURDACI
CAMİ MAHALLESİ HURDACI
CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
ÇAMLIYAYLA MAHALLESİ HURDACI
FATİH MAHALLESİ HURDACI
HACILAR MAHALLESİ HURDACI
İNÖNÜ MAHALLESİ HURDACI
KAYA MAHALLESİ HURDACI
KURUDERE MAHALLESİ HURDACI
MAHMUT NEDİM ÖKMEN MAHALLESİ HURDACI
MERKEZ MAHALLESİ HURDACI
YUNUS EMRE MAHALLESİ HURDACI
ZAFER MAHALLESİ HURDACI
AKSU KÖYÜ HURDACI
ALTINTAŞ KÖYÜ HURDACI
ASKERHAN KÖYÜ HURDACI
BOZGEDİK KÖYÜ HURDACI
ÇAMPINAR KÖYÜ HURDACI
FATİH KÖYÜ HURDACI
GÖLBAĞI KÖYÜ HURDACI
KALECİK KÖYÜ HURDACI
KARAÇAYIR KÖYÜ HURDACI
KARAGÖL KÖYÜ HURDACI
KORUCAK KÖYÜ HURDACI
KÖSEUŞAĞI KÖYÜ HURDACI
MUTLU KÖYÜ HURDACI
RECEP KÖYÜ HURDACI
ŞEREFHAN KÖYÜ HURDACI
YAĞIZATLI KÖYÜ HURDACI
YEŞİLOVA KÖYÜ HURDACI
YEŞİLTEPE KÖYÜ HURDACI
YEŞİLYAYLA KÖYÜ HURDACI

https://www.celikhan.bel.tr/

https://hurdacidemsan.com/adiyaman-hurdaci/

HEMEN ARA