İçeriğe geç
Ceyhan Hurdacı

Ceyhan Hurdacı

Ceyhan Hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi sektörün lider firmalarından biri olarak güncel hurda fiyatları ile almaktayız.

Sizde Ceyhan da hurdacı arıyorsunuz ve hurda satmak için hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktayız.

Her daim adresinize en yakın hurdacı firması olan firmamız, sizlere yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında hizmet vermektedir. Hurdalarınızı en kısa sürede değerlendiren sektörde deneyimli hurdacı firmasıyız.

30 Yıllık tecrübe ve deneyim ile Ceyhan da hurda alımlarında sizlere yardımcı olan, sektörde tecrübeli hurdacı firmasıyız.

Yüksek fiyat garantisi ile her nevi hurdanız, adresinizden alınarak en kısa sürede geri dönüşüm tesislerine ulaştırılmaktadır.

Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız. Adana Hurdacı olarak Ceyhan Hurdacı olarak sizlere en yüksek fiyatlar ile hizmet vermektedir.

Ederinde ve değerinde fiyatlar ile her çeşit hurda alımı yapan , en yakın hurdacı firmasıyız. Ceyhan Hurdacı olarak sizlere alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Adreste nakit ve peşin ödeme imkanı sunan, Ceyhan Hurdacı Firmamız sizlere her daim ücretsiz keşif imkanı ile yardımcı olmaktadır.

Ceyhan Hurdacılar dan biri olarak sizlere en yüksek fiyatı sunan, değerinde fiyatlar ile hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Geri dönüşümde lider firmalardan biri olarak sizlere her daim hurda alımlarında yardımcı olmaktayız. Eskimiş , kullanılmayan ve geri dönüşüme uygun her türlü atık malzemelerinizi adresten alıyoruz. Adresten hurda alan firma olarak sizlere uzman ekip ile hizmet veriyoruz.

Ceyhan Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati a dan z ye her çeşit hurda alımı yapan, sizlere yüksek fiyat teklfleri ile yardımcı ola firmayız.

Adana Hurdacı olarak Ceyhan da istediğiniz gün ve saat içerisinde nakit ödeme ile hurda alımları yapmaktayız.

Adana Hurdacı olarak Ceyhan ve mahallerinde yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz. Demsan Hurdacılık olarak sizlere ücretsiz keşif imkanı sunarak, tonajlı hurda alımlarında en kısa sürede yardımcı olmaktayız.

Hurda malzemelerinizi yüksek hurda fiyatları ile her daim değerinde geri dönüşüme kazandıran, en yakın hurdacı firmasıyız. Sizde hurda malzemenizi satmak için hemen arayın en kısa sürede her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olalım.

Güncel Hurda Fiyatları ile hurda alımlarında sizlere yardımcı oluyoruz. Adreste hurda alımı yapan en yakın firmayız..

Ceyhan da kuruluşundan itibaren %100 müşteri memnuniyeti ve yüksek fiyat garantisi, ile bir çok şahıs ve kuruma hizmet vermiş olan firmamız sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Hurdacı Demsan olarak peşin ödeme prensini ile çalışan en yakın hurdacı firmasıyız.

Sizde hurda malzemelerinizi güvenilir hurdacılık hizmetleri ile geri dönüşüme kazandırmak mı istiyorsunuz ? Adana Hurdacı olarak Ceyhan da güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile hurda malzemelerinizi , değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Hurda malzemenizi satmanız için hemen bizler ile iletişime geçin. Hurdanızın fotoğrafını atın, detaylı bilgileri bizlere sunun. En doğru ve yüksek fiyat tekliflerimiz ile sizlere Ceyhan da yardımcı olalım. Hurdacı Demsan olarak sizlere en kısa sürede hurda alımlarında hizmet vermekteyiz. Her türlü ekipmana sahip tecrübeli hurdacı firmasıyız.

Ceyhan Hurdacı Dükkanı
Ceyhan Hurdacı

Ceyhan Hurdacı

Ceyhan Hurdacı olarak en yüksek fiyat garantisi ile en kısa sürede hurda alan yerler den biriyiz. Sizde Ceyhan da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler arıyor iseniz

en yüksek fiyat garantisi ile her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız. Hurdacı Demsan olarak hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Hurda malzemelerinizi güncel Hurda Fiyatları ile hurda alan yerler den biri olarak en kısa sürede adresten alıyoruz.

Sizde Ceyhan da güncel hurda fiyatlarını öğrenmek istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçerek satmak istediğiniz hurda malzemenizi belirtin değerinde alalım.

7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde Ceyhan Hurdacı olarak sizlere hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

En Yakın Hurdacı olarak %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere hurda alan yerler den biri olarak hizmet vermekteyiz.

Ceyhan Hurdacı Firması olarak hurdalarınızı adresten nakit ve peşin ödeme ile alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Sizde hemen bizler ile iletişime geçin, hurdalarınızı en kısa sürede sektörün lider firmalarından biri olarak adresinizden yüksek fiyat garantisi ile alalım.

Ceyhan Hurdacı olarak hurda malzemelerinizi en yüksek fiyatlar ile değerlendiren tek hurdacı firmasıyız. Firmamız hurdalarınızı en yüksek fiyatlar ile alan, sektörün tecrübeli hurdacı firmasıdır.

Sizlere alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarında yardımcı olmaktayız. A dan z ye her çeşit hurdalarınızı ederinde fiyatlar ile almaktayız.

30 Seneyi aşkın süredir Ceyhan hurdacı firması olarak hizmet veren, firmamız; sizlere en kısa sürede adrese gelerek yardımcı olmaktadır. Adreste en kısa sürede ve kolaylıkla hurda alımlarını tamamlayan, en yakın hurdacı firmasıyız.

Adana Hurdacı olarak Ceyhan Hurdacı firmamız başta şantiye , fabrika , çalışma sahaları , iş alanları ve depolar olmak üzere belirttiğiniz konum üzerinden her nevi hurda alımlarını yapmaktayız.

Adana Hurdacı olarak Ceyhan Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası , Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Sizde hurda malzemenizi tecrübeli hurda alan yerler den birine satmak istiyor iseniz hemen arayın en kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile sizlere yardımcı olalım.

Adana Ceyhan Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,80 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.25 TL
Hurda İnşaat Demiri3.55 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır102,50 TL
Kırkambar95, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır102,50 TL
Kırma Antkron102 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45, 50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Adana Ceyhan Hurdacı olarak sizlere güncel hurda fiyatları ile her daim hizmet vermekteyiz.

%100 yüksek fiyat garantisi ile sizlere hizmet veren sektörün tecrübeli ve deneyimli hurdacı firmasıyız. Sizde güncel fiyatlar ile hurda satmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin.

En kısa sürede en yüksek fiyat garantisi ile her nevi hurda alımları yapan size en yakın hurdacı firmasıyız.

7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde her çeşit hurda malzemenizi sektörün lider firmalarından biri olarak almaktayız.

Ceyhan Hurdacı olarak sizlere en yüksek hurda fiyatları ile hurda alan hurdacı firmasıyız. Hemen bizler ile iletişime geçin fiyat teklifi alın sizlere yardımcı olalım.

Adana Ceyhan Güncel Hurda Fiyatları ile hizmet veren sektörde tanınmış tecrübeli hurdacı firmasıyız. Her daim adresten nakit ve peşin ödeme ile hurda alan firmayız.

Ceyhan ve mahallerinde alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her nevi hurda alımı yapıyoruz. Hurda alımlarında sizlere anlık hurda fiyatları ile hizmet veren firmayız.

Güncel ve doğru fiyat bilgisi için hemen bizler ile iletişime geçin her türlü hurda alımlarında sizlere güncel fiyatlar ile hizmet verelim. Fiyatlar sürekli olarak güncellenmekte olup bizleri arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Güvenilir Hurdacılık Hizmetleri sağlayan hurdacı demsan sizlere en kısa sürede , en yakın hurdacı firması olarak hizmet vermektedir. Hurda satmak için hemen arayın güncel alım fiyatları ile yardımcı olalım.

Ceyhan da Hurda Alan Firmalar

Adana Hurdacıolarak en yüksek fiyat garantisi ile Ceyhan da Hurda Alan Firmalar dan biriyiz. Sizde her nevi hurda malzemenizi güncel fiyatlar ile satmak için hurda alan firmalar mı arıyorsunuz ?

Ceyhan Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alan firmalar dan biriyiz. Sizde hurda satmak için hemen bizleri arayın. Hurdalarınızı değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıralım.

En kısa sürede , alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile Ceyhan da hurda alan firmalar dan biriyiz.

Hurda Alan Firmalar dan biri olarak a dan z ye her çeşit hurda malzemenizi , nakit ve peşin ödeme ile alarak değerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız. Adresinize en yakın hurdacı olarak

hurda malzemelerinizi kapıda yüksek fiyat garantisi ile almaktayız. Ceyhan ve mahallerinde tecrübelerimiz ile sizlere kolaylıkla yardımcı olmaktayız.

Ceyhan da Hurda Alan Firmalar dan biri olarak profesyonel ekibimiz ve her türlü araç ile Şantiye Temizliği , Hurda Alımı , Fabrika Sökümü , Bina Yıkımı , Fabrika Yıkımı gibi işleri yaparak sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizde hemen hurda malzemenizi satmak için Ceyhan Hurdacı firmamız ile etişime geçin hurdalarınızı en yakın hurdacı firması olarak alalım.

 1. ADAPINAR MAHALLESİ HURDACI
 2. ADATEPE MAHALLESİ HURDACI
 3. AĞAÇLI MAHALLESİ HURDACI
 4. AĞAÇPINAR MAHALLESİ HURDACI
 5. AKDAM MAHALLESİ HURDACI
 6. ALTIGÖZBEKİRLİ MAHALLESİ HURDACI
 7. ALTIKARA MAHALLESİ HURDACI
 8. ALTIOCAK MAHALLESİ HURDACI
 9. ATATÜRK MAHALLESİ HURDACI
 10. AYDEMİROĞLU MAHALLESİ HURDACI
 11. AYDINLAR MAHALLESİ HURDACI
 12. AZİZLİ MAHALLESİ HURDACI
 13. BAŞÖREN MAHALLESİ HURDACI
 14. BELEDİYE EVLERİ MAHALLESİ HURDACI
 15. BİRKENT MAHALLESİ HURDACI
 16. BOTA MAHALLESİ HURDACI
 17. BURHANİYE MAHALLESİ HURDACI
 18. BURHANLI MAHALLESİ HURDACI
 19. BÜYÜKBURHANİYE MAHALLESİ HURDACI
 20. BÜYÜKKIRIM MAHALLESİ HURDACI
 21. BÜYÜKMANGIT MAHALLESİ HURDACI
 22. CAMUZAĞILI MAHALLESİ HURDACI
 23. CEYHANBEKİRLİ MAHALLESİ HURDACI
 24. CİVANTAYAK MAHALLESİ HURDACI
 25. CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 26. ÇAKALDERE MAHALLESİ HURDACI
 27. ÇATAKLI MAHALLESİ HURDACI
 28. ÇATALHÜYÜK MAHALLESİ HURDACI
 29. ÇEVRETEPE MAHALLESİ HURDACI
 30. ÇİÇEKLİ MAHALLESİ HURDACI
 31. ÇİFTLİKLER MAHALLESİ HURDACI
 32. ÇOKÇAPINAR MAHALLESİ HURDACI
 33. DAĞISTAN MAHALLESİ HURDACI
 34. DEĞİRMENDERE MAHALLESİ HURDACI
 35. DEĞİRMENLİ MAHALLESİ HURDACI
 36. DİKİLİTAŞ MAHALLESİ HURDACI
 37. DOKUZTEKNE MAHALLESİ HURDACI
 38. DORUK MAHALLESİ HURDACI
 39. DURHASANDEDE MAHALLESİ HURDACI
 40. DUTLUPINAR MAHALLESİ HURDACI
 41. EKİNYAZI MAHALLESİ HURDACI
 42. ELMAGÖLÜ MAHALLESİ HURDACI
 43. EMEK MAHALLESİ HURDACI
 44. ERENLER MAHALLESİ HURDACI
 45. ESENTEPE MAHALLESİ HURDACI
 46. FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ HURDACI
 47. GAZİ OSMAN PAŞA MAHALLESİ HURDACI
 48. GÜMÜRDÜLÜ MAHALLESİ HURDACI
 49. GÜNDOĞAN MAHALLESİ HURDACI
 50. GÜNLÜCE MAHALLESİ HURDACI
 51. HAMDİLLİ MAHALLESİ HURDACI
 52. HAMİDİYE MAHALLESİ HURDACI
 53. HAMİTBEY MAHALLESİ HURDACI
 54. HAMİTBEYBUCAĞI MAHALLESİ HURDACI
 55. HÜRRİYET MAHALLESİ HURDACI
 56. IRMAKLI MAHALLESİ HURDACI
 57. ISIRGANLI MAHALLESİ HURDACI
 58. İMRAN MAHALLESİ HURDACI
 59. İNCEYER MAHALLESİ HURDACI
 60. İNÖNÜ MAHALLESİ HURDACI
 61. İSALI MAHALLESİ HURDACI
 62. İSTİKLAL MAHALLESİ HURDACI
 63. KARAKAYALI MAHALLESİ HURDACI
 64. KELEMETİ MAHALLESİ HURDACI
 65. KILIÇKAYA MAHALLESİ HURDACI
 66. KIVRIKLI MAHALLESİ HURDACI
 67. KIZILDERE MAHALLESİ HURDACI
 68. KONAKOĞLU MAHALLESİ HURDACI
 69. KORUKLU MAHALLESİ HURDACI
 70. KÖPRÜLÜ MAHALLESİ HURDACI
 71. KÖRKUYU MAHALLESİ HURDACI
 72. KÖSRELİ MAHALLESİ HURDACI
 73. KURTKULAĞI MAHALLESİ HURDACI
 74. KURTPINAR MAHALLESİ HURDACI
 75. KUZUCAK MAHALLESİ HURDACI
 76. KÜÇÜKBURHANİYE MAHALLESİ HURDACI
 77. KÜÇÜKKIRIM MAHALLESİ HURDACI
 78. KÜÇÜKMANGIT MAHALLESİ HURDACI
 79. MERCİMEK MAHALLESİ HURDACI
 80. MERCİN MAHALLESİ HURDACI
 81. MİTHAT PAŞA MAHALLESİ HURDACI
 82. MODERNEVLER MAHALLESİ HURDACI
 83. MURADİYE MAHALLESİ HURDACI
 84. MUSTAFABEYLİ MAHALLESİ HURDACI
 85. NAMIK KEMAL MAHALLESİ HURDACI
 86. NARLIK MAHALLESİ HURDACI
 87. NAZIMBEY YENİKÖY MAHALLESİ HURDACI
 88. SAĞIRLAR MAHALLESİ HURDACI
 89. SAĞKAYA MAHALLESİ HURDACI
 90. SARIBAHÇE MAHALLESİ HURDACI
 91. SARIMAZI MAHALLESİ HURDACI
 92. SARISAKAL MAHALLESİ HURDACI
 93. SELİMİYE MAHALLESİ HURDACI
 94. SİRKELİ MAHALLESİ HURDACI
 95. SOĞUKPINAR MAHALLESİ HURDACI
 96. SOYSALLI MAHALLESİ HURDACI
 97. ŞAHİN ÖZBİLEN MAHALLESİ HURDACI
 98. ŞEHİT HACI İBRAHİM MAHALLESİ HURDACI
 99. TATARLI MAHALLESİ HURDACI
 100. TATLIKUYU MAHALLESİ HURDACI
 101. TOKTAMIŞ MAHALLESİ HURDACI
 102. TUMLU MAHALLESİ HURDACI
 103. ULUS MAHALLESİ HURDACI
 104. ÜÇDUTYEŞİLOVA MAHALLESİ HURDACI
 105. VEYSİYE MAHALLESİ HURDACI
 106. YALAK MAHALLESİ HURDACI
 107. YARSUAT MAHALLESİ HURDACI
 108. YELLİBEL MAHALLESİ HURDACI
 109. YEŞİLBAHÇE MAHALLESİ HURDACI
 110. YEŞİLDAM MAHALLESİ HURDACI
 111. YILANKALE MAHALLESİ HURDACI
 112. ZÜBEYDE HANIM MAHALLESİ HURDACI

https://www.adana.bel.tr/

https://hurdacidemsan.com/adana-hurdaci/

HEMEN ARA