İçeriğe geç
Dazkırı Hurdacı

Dazkırı Hurdacı

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Dazkırı Hurdacı firmamız sektörün lider firmalarından biridir. Sizlere her daim güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında hizmet veriyoruz.

Sizde Dazkırı da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz size en yakın hurdacı olarak en kısa sürede hurda alımlarında yardımcı oluyoruz.

Demsan Hurdacılık olarak Dazkırı ve mahallerinde alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Her nevi hurda alımlarında nakit ve peşin ödeme garantisi sunan en yakın hurdacı firmasıyız.

20 yılı aşkın süredir Dazkırı Hurdacı olarak güvenilir hurdacılık hizmetleri sağlayan hurdacı firmasıyız. Her daim sizlere hurda alımlarında en yakın firma olarak yardımcı oluyoruz.

Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıran en yakın hurdacı firmasıyız. En kısa sürede sektörde tecrübeli ve deneyimli firma olarak hurda alımlarında tercih edilen hurdacı firmasıyız.

En iyi fiyat avantajları ile Dazkırı da hurda alımı yapan Demsan Hurdacılık sizlere her daim hurda alımlarında yardımcı olmaktadır. Hurda alımlarını en yüksek fiyat garantisi sunarak gerçekleştiriyoruz.

Hemen bizleri arayarak fiyat teklifi alın zaman kavramı tanımayan hurdacı firması olarak istediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere hurda alımlarında itina ile yardımcı olalım.

Her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandıran en yakın hurdacı firmasıyız. Demsan Hurdacılık olarak Dazkırı da haftanın 7 günü , günün 24 saati sizlere hurda alım hizmetleri sunuyoruz.

Demsan Hurdacılık olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarında en yakın hurdacı firması olarak yardımcı oluyoruz. Her çeşit hurda malzemelerinizi ederinde fiyatlar ile alan hurdacı firmasıyız.

Dazkırı Hurdacı olarak kapınıza kadar geliyoruz ve nakit ödeme garantisi ile hurda alımı yapıyoruz. Son derece profesyonel çalışan firma olarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Kalite standartları yüksek olan firma olarak her daim kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Teknolojik ekipmanlar ve araçlar ile çalışan size en yakın konumda bulunan hurdacı firmasıyız.

Dazkırı İlçesinde geri dönüşüm dışarıdan ürün alım oranlarını azaltmak ve atık çöp miktarını en aza indirerek doğaya katkı sağlamak amacı ile yapılır. Geri dönüşüm aynı zamanda bir çok değerli ve değersiz maddeyi geri dönüştürerek ülke ekonomisine katkı sağlar. Geri dönüşüm aynı zamanda Türkiye için dışarıdan alınan ithal malzemelerin ihtiyacını azaltarak malzemelere ödenen döviz oranını azaltmaktadır.

En doğru hurda fiyatları ile hurda alımı yapan sizlere en yakın hurdacı firmasıyız. Anlık hurda fiyatları kapsamında hurda malzemenizi değerlendirerek zarar etmeden hurda satışı yapabilirsiniz.

Demsan Hurdacılık olarak minimun kâr oranlarımız ile sizlere yüksek kazanç garantisi sunuyoruz. En kısa sürede hurda alımlarında adreste hizmet veren hurdacı firmasıyız.

Her daim güncel hurda fiyatları ile hurda alımları yapan size en yakın hurdacı firmasıyız. Firmamız sizlere dürüstlük ile hizmet veren sektörde öne çıkmış hurdacı firmasıdır.

Sizde hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları ile yerinizde satmak istiyor iseniz Dazkırı Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere her daim hurda alımlarında en kısa sürede yardımcı olalım.

Dazkırı Hurdacı olarak sizlere her bölgede hizmet vermeyi ve geri dönüşümü yaymayı hedeflemekteyiz. Profesyonel hurdacılık hizmetleri almak için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Dazkırı Hurdacı
Dazkırı Hurdacı

Dazkırı Hurdacı

Demsan Hurdacılık olarak Dazkırı Hurdacı firmamız sizlere en kısa sürede sektörün öncü firmalarından biri olarak hizmet vermektedir.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Dazkırı Hurdacı firmamız sizlere her daim güncel hurda fiyatları ile yardımcı olmaktadır. Hurda alımlarında sizlere her zaman hizmet veriyoruz.

Hurdacı Demsan olarak her çeşit hurda malzemenizi adresinize kadar gelerek almaktayız. Hurda alımlarında nakit,peşin ve kapıda ödeme garantisi ile yardımcı oluyoruz.

Dazkırı Hurdacı olarak 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile her nevi hurda alımlarında sizlere hizmet veriyoruz. En yakın hurdacı olarak hurda alım hizmeti sağlıyoruz.

Demsan Hurdacılık olarak a dan z ye tüm hurda malzemelerinizi en yüksek fiyat garantisi ile alarak değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırıyoruz.

En kısa sürede en yakın hurdacı firması olarak hizmet veren firmamız istediğiniz gün ve saat içerisinde adresinize gelmektedir.

Dazkırı Hurdacı olarak 7/24 her nevi hurda alımlarında anlık hurda fiyatları kapsamında sizlere hizmet veriyoruz. Hemen hurda malzemenizi satmak için fiyat teklifi alınız.

Demsan Hurdacılık olarak Dazkırı da %100 müşteri memnuniyeti ve fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

sizde Dazkırı da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz en yakın hurdacı olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Hurdacı firmamız yıllardır bir çok şahıs ve kuruma hizmet vermiş olan, sektöründe bir çok başarı ve tecrübeye imza atmış hurdacı firmasıdır.

Geri dönüşüme uygun olan biriktirmiş olduğunuz hurda malzemelerinizi her daim en kısa sürede adresten alıyoruz. Sektörde en deneyimli ve tecrübeli firma olarak Dazkırı halkı tarafından tercih edilmekteyiz.

Profesyonel Hurdacılık Hizmetleri sağlayan firmamız sizlere en yakın firma olarak hizmet vermektedir. Sizde profesyonel hurdacılık hizmetlerimizden yararlanmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçerek fiyat teklifi alınız.

Şirketimizde bulundurduğumuz araçlarımız ile sizlere adresinizde yardımcı olmaktayız. Adreste hurda alım hizmeti sunan firmamız en kısa sürede hizmet veren firmalar arasından biridir.

En iyi fiyat avantajı ve minimun kâr oranlarımız ile sizlere hurda alımlarında hizmet veriyoruz.

Demsan hurdacılık yıllardır Afyonkarahisar Hurdacılık sektöründe olmakla beraber dazkırı da bugüne kadar binlerce ton hurda alımı yapmıştır. Kaliteden ödün vermeyen firmamız sizlere her daim yüksek fiyat garantisi ile yardımcı olmaktadır.

Geri dönüşüm kavramı aslında geleceğe yatırım yapmaktadır. Hem ekonomik, hemde doğal düzene katkıda bulunan hurdacı hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Demsan Hurdacılık olarak her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutan en yakın hurdacı firmasıyız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Dazkırı Hurdacı firmamız profesyonel hurda alım ve söküm ekibi ile her türlü İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı, Konteyner Alım Satımı, Fabrikalara Konteyner Hizmetibina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Demsan Hurdacılık olarak Dazkırı ve çevresinde başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Dazkırı Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Sizde Adresinizde nakit ve peşin ödeme garantisi ile hurda satmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçiniz. Dazkırı Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hattımız her daim açıktır. Hurda satmak istediğinizi belirtir iseniz sizlere en kısa sürede hurda alımları için yardımcı olabiliriz. Fiyat teklifi alınız.

Dazkırı Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Dazkırı Hurda Fiyatları kapsamında her türlü hurda alımı yapan firmamız sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir.

Demsan Hurdacılık olarak güncel hurda fiyatları ile çalışan size en yakın konumda bulunan hurdacı firmasıyız.

Dazkırı da her nevi hurda malzemenizi sektörün lider firmalarından biri olarak almaktayız.

Sizde Dazkırı da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz hurda alımlarında güncel hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Dazkırı Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati en yakın hurdacı olarak sizlere adresinizde hizmet vermekteyiz. A dan Z ye her çeşit hurda malzemenizi ederinde fiyatlar ile almaktayız.

Demsan Hurdacılık olarak hurda alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Nakit ve peşin ödeme garantisi ile hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Hurdacı firmamız sizlere yıllardır hurda alımlarında hizmet vermektedir. Sektörde en deneyimli ve tecrübeli hurdacı firması olarak sizlere geri dönüşüm işlerinde yardımcı oluyoruz.

Geri dönüşüm işlerine başarı ve tecrübe ile tamamlayan firmamız en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktadır. Her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurda alımlarında sizlere anlık hurda fiyatları kapsamında hizmet veren en yakın dazkırı hurdacı firmasıyız. Her nevi hurdanızı her daim adresten alarak hurdacılık hizmetleri sunuyoruz.

Demsan Hurdacılık olarak Dazkırı da %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile hizmet veriyoruz. Hurda alımlarında yüksek fiyat garantisi sunan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Anlık Hurda Borsasını yakından takip eden firmamız sizlere her daim doğru fiyatlar ile hizmet vermektedir. Hurda alımlarında sizlere en kısa sürede yardımcı oluyoruz.

En kısa sürede adresinizde hurda malzemenizi satmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin güncel hurda fiyatları kapsamında yardımcı olalım.

Dazkırı da Hurda Alan Firmalar

Demsan Hurdacılık olarak Dazkırı Hurdacı firmamız sizlere güncel hurda fiyatları ile hurda alan firmalar dan biri olarak yardımcı olmaktadır.

Sizde dazkırı da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan firmalar arıyor iseniz en yakın hurdacı firması olarak hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Adresinize kadar gelerek her nevi hurda alımlarında en kısa sürede itina ile yardımcı oluyoruz.

Dazkırı Hurdacı olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Profesyonel hurda alım hizmetlerimiz ile sizlere en kısa sürede yardımcı oluyoruz. Geri dönüşüme uygun olan hurda malzemelerinizi satmak için hemen arayın fiyat teklifi alın.

BARBAROS MAHALLESİ HURDACI
ÇAMLIK MAHALLESİ HURDACI
ESENTEPE MAHALLESİ HURDACI
KURTULUŞ MAHALLESİ HURDACI
YENİYOL MAHALLESİ HURDACI
YEŞİLYURT MAHALLESİ HURDACI
AKARCA KÖYÜ HURDACI
ARIKÖY KÖYÜ HURDACI
AŞAĞIYENİCE KÖYÜ HURDACI
BOZAN KÖYÜ HURDACI
ÇİFTLİK KÖYÜ HURDACI
DARICILAR KÖYÜ HURDACI
HASANDEDE KÖYÜ HURDACI
HİSARALAN KÖYÜ HURDACI
İDRİS KÖYÜ HURDACI
KARAAĞAÇKUYUSU KÖYÜ HURDACI
KIZILÖREN KÖYÜ HURDACI
ÖRTÜLÜ KÖYÜ HURDACI
SARIKAVAK KÖYÜ HURDACI
YAYLAKÖY KÖYÜ HURDACI
YUKARIYENİCE KÖYÜ HURDACI
YÜREĞİL KÖYÜ HURDACI

https://hurdacidemsan.com/afyonkarahisar-hurdaci/

https://dazkiri.bel.tr/

HEMEN ARA