İçeriğe geç
Diyadin Hurdacı

Diyadin Hurdacı

Demsan Hurdacılık olarak Diyadin Hurdacı firmamız sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak güncel hurda fiyatları ile hizmet vermektedir.

Sizde Diyadin de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Diyadin Hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları ile almaktayız.

Hurdacı firmamızı aramanız dahilinde her nevi hurdanızı en kısa sürede adresinizden almaktayız. Değerinde ve yerinde hurda alımı yapan firmamız her nevi hurdanızı değerinde geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Adresten hurda alımlarında nakit ve peşin ödeme ile hurda alımı yapan firmamız sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir. Hurdacı firmamızdan fiyat teklifi alın sizlere hurda alımlarında yardımcı olalım.

Demsan Hurdacılık olarak her nevi hurda malzemenizi haftanın 7 günü , günün 24 saati en yüksek fiyat garantisi ile alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

20 yılı aşkın süredir Diyadin de hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız. En yakın konumda bulunan hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi kapınızdan almaktayız.

Diyadin de alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren Demsan Hurdacılık sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir. Uzman kadromuz ile hurda alımlarını sizlere zahmet vermeden yapıyoruz.

Demsan Hurdacılık Diyadin de geri dönüşüm işlerinde başarılara imza atan sektörde tecrübeli ve deneyimli hurdacı firmasıdır. Diyadin Hurdacı olarak a dan z ye her türlü hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

Profesyonel hurdacılık hizmetleri ile sizlere yardımcı olan firmamız hurda alımlarında en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Güncel hurda fiyatları ile hurda alım işlerinde en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Konumunuza en yakın hurdacı firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ve yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız. Profesyonel kuruluş olarak hurda malzemelerinizi konumunuzdan alarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Elinizde bulunan ve geri dönüşüme uygun olan hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Bünyemizde bulunan ekipman ve araçlarımız ile sizlere en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Diyadin İlçesinde geri dönüşüm dışarıdan ürün alım oranlarını azaltmak ve atık çöp miktarını en aza indirerek doğaya katkı sağlamak amacı ile yapılır. Geri dönüşüm aynı zamanda bir çok değerli ve değersiz maddeyi geri dönüştürerek ülke ekonomisine katkı sağlar. Geri dönüşüm aynı zamanda Türkiye için dışarıdan alınan ithal malzemelerin ihtiyacını azaltarak malzemelere ödenen döviz oranını azaltmaktadır.

Her nevi metal hurdanızı adresinizden alan firmamız sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Demsan Hurdacılık Diyadin Hurdacı olarak geri dönüşüme aracılık eden sektörün öncü firmalarından biridir. Hurda toplama araçları ile adresten hurda alımı yapan firmamız her nevi metal hurdalarınızı değerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Demsan Hurdacılık`ın sunduğu en iyi fiyat avantajlarından yararlanmak için hâla geç değil. Demsan Hurdacılık Diyadin Müşteri Hizmetleri 0(534) 207 2341 numaralı hattı arayın, en iyi fiyatlar ile en kısa sürede yardımcı olalım.

Diyadin Hurdacı
Diyadin Hurdacı

Diyadin Hurdacı

Ağrı Hurdacı olarak Diyadin Hurdacı firmamız sizlere sektörün öncü firmalarından biri olarak hizmet vermektedir. Her daim güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Değerinde ve yerinde hurda alımı yapan firmamız sizlere en kısa sürede hurda alım işlerinde hizmet vermektedir.

En kısa sürede hurda malzemelerinizi yüksek fiyatlar ile alarak geri dönüşüm merkezlerimize ulaştırmaktayız. Hemen Diyadin hurdacı firmamız ile iletişime geçin güncel fiyatlar ile alın.

Demsan Hurdacılık olarak Diyadin ilçesinde sizlere en yüksek fiyat garantisi ile yardımcı olmaktayız. Diyadin Hurdacı firmamız a dan z ye her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

Demsan Hurdacılık: 1992 senesinde Ağrı Merkez de kurulmuş bir hurdacı firmasıdır. Hurdacı firmamız her geçen gün zaman kavramı tanımadan çalışarak hurda toplama merkezlerini büyütmüştür. Ağrı Hurdacı olarak Diyadin de sizlere hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana güncel hurda fiyatları ile hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız.

Hemen Demsan Hurdacılık ile iletişime geçin her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak en kısa sürede geri dönüşüme kazandıralım. 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile hurda alım işlerinde sizlere yardımcı olmaktayız. Hemen hurdacı firmamız ile iletişime geçerek hurda satmak istediğinizi belirtin sizlere hurda alımında yardımcı olalım.

Ağrı Hurdacı olarak Diyadin Hurdacı firmamız alanında uzman ekibi ile her türlü İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı, Konteyner Alım Satımı, Fabrikalara Konteyner Hizmetibina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Demsan Hurdacılık Diyadin Hurdacı olarak başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Demsan Hurdacılık olarak en yakın diyadin hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Elinizde kullanmadığınız hurda malzemeler var ve bunları nakit paraya çevirmek istiyor iseniz hemen bizleri arayın sizlere en yüksek fiyat garantisi ile yardımcı olalım.

Hurda satışlarında çözüm ortağınız olan Demsan Hurdacılık her daim sizlere en kısa sürede adresinize gelerek yardımcı olmaktadır. Kapınıza kadar gelerek hurda alım işlerinde sizlere yardımcı olmaktayız.

Güncel hurda fiyatları ile hurda alımları yapan size en yakın hurdacı firmasıyız. Hemen bizleri arayın sizlere profesyonel ekibimiz ile hurda alımlarında yardımcı olalım.

Diyadin Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Demsan Hurdacılık olarak Diyadin Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile hurda alımları yapmaktadır.

Sizde Diyadin de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz hemen arayın sizlere her daim en güncel fiyatlar ile yardımcı olalım.

Demsan Hurdacılık olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati a dan z ye her cesit hurda malzemenizi en kısa sürede değerinde almaktayız.

Sektörde #1 numara olan Demsan Hurdacılık hurda alımlarında sizlere kolaylıkla yardımcı olmaktadır. Diyadin de profesyonel hurdacı hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Diyadin Hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemenizi anlık ve güncel hurda fiyatları üzerinden değerlendirmekteyiz.

Sektörde en deneyimli ve tecrübeli hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Hurda satışı yapmak istiyor iseniz hemen bizleri arayın sizlere en kısa sürede hurda alımlarında yardımcı olalım.

Sektörde en deneyimli ve tecrübeli hurdacı firması olarak sizlere hurda alım işlerinde yardımcı olmaktayız. Hemen bizleri arayın hurda alımlarında sizlere yardımcı olalım.

En iyi fiyat avantajlarımız ile sizlere hurda alımlarında yardımcı olan tecrübeli hurdacı firmasıyız. Diyadin Hurdacı olarak hurda alımlarında en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Güncel hurda fiyatları ile hurda alımları yapan firmamız sizlere uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Hemen bizleri arayın hurda malzemelerinizi en kısa sürede alalım.

Diyadin Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin her nevi hurda alımlarında en yüksek hurda fiyatları ile sizlere yardımcı olalım.

Diyadin de Hurda Alan Firmalar

Diyadin Hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları ile almaktayız.

Diyadin de Hurda Alan Firmalar dan biri olarak sizlere en kısa sürede hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Sizde Diyadin de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan firmalar arıyor iseniz hemen arayın güncle hurda fiyatları ile sizlere yardımcı olalım.

Haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız. Hemen bizleri arayın sizlere hurda alım işlerinde yardımcı olalım.

Diyadin Mahallerinde hizmet vermekteyiz;

14 NİSAN MAHALLESİ HURDACI
ATATÜRK MAHALLESİ HURDACI
FATİH MAHALLESİ HURDACI
GÖL MAHALLESİ HURDACI
İSAAĞA MAHALLESİ HURDACI
KETENPINAR MAHALLESİ HURDACI
MURAT MAHALLESİ HURDACI

Diyadin Köylerinde hizmet vermekteyiz;

 • AKÇEVRE KÖYÜ HURDACI
 • AKYOLAÇ KÖYÜ HURDACI
 • ALTINKİLİT KÖYÜ HURDACI
 • AŞAĞIAKPAZAR KÖYÜ HURDACI
 • AŞAĞIDALÖREN KÖYÜ HURDACI
 • AŞAĞIKARDEŞLİ KÖYÜ HURDACI
 • AŞAĞITÜTEK KÖYÜ HURDACI
 • ATADAMI KÖYÜ HURDACI
 • ATAYOLU KÖYÜ HURDACI
 • BATIBEYLİ KÖYÜ HURDACI
 • BOYALAN KÖYÜ HURDACI
 • BUDAK KÖYÜ HURDACI
 • BURGULU KÖYÜ HURDACI
 • BÜVETLİ KÖYÜ HURDACI
 • DAVUT KÖYÜ HURDACI
 • DEDEBULAK KÖYÜ HURDACI
 • DELİHASAN KÖYÜ HURDACI
 • DİBEKLİ KÖYÜ HURDACI
 • DOKUZTAŞ KÖYÜ HURDACI
 • GEDİK KÖYÜ HURDACI
 • GÖĞEBAKAN KÖYÜ HURDACI
 • GÖZÜPEK KÖYÜ HURDACI
 • GÜNBULDU KÖYÜ HURDACI
 • HACIHALİT KÖYÜ HURDACI
 • HEYBELİYURT KÖYÜ HURDACI
 • İSAAĞA KÖYÜ HURDACI
 • KAPANCA KÖYÜ HURDACI
 • KARAPAZAR KÖYÜ HURDACI
 • KARATAŞ KÖYÜ HURDACI
 • KOCAÇOBAN KÖYÜ HURDACI
 • KOTANCI KÖYÜ HURDACI
 • KUŞBURNU KÖYÜ HURDACI
 • KUŞLU KÖYÜ HURDACI
 • MOLLAKARA KÖYÜ HURDACI
 • MUTLU KÖYÜ HURDACI
 • OĞULOBA KÖYÜ HURDACI
 • OMUZBAŞI KÖYÜ HURDACI
 • PİRALİ KÖYÜ HURDACI
 • RAHMANKULU KÖYÜ HURDACI
 • SATICILAR KÖYÜ HURDACI
 • SOĞUKSU KÖYÜ HURDACI
 • SÜRENKÖK KÖYÜ HURDACI
 • SÜRMELİKOÇ KÖYÜ HURDACI
 • ŞAHİNŞAH KÖYÜ HURDACI
 • ŞEKERBULAK KÖYÜ HURDACI
 • TAŞBASAMAK KÖYÜ HURDACI
 • TAŞKESEN KÖYÜ HURDACI
 • TAZEKENT KÖYÜ HURDACI
 • TOKLUCAK KÖYÜ HURDACI
 • ULUKENT KÖYÜ HURDACI
 • UYSALLI KÖYÜ HURDACI
 • YANIKÇUKUR KÖYÜ HURDACI
 • YENİÇADIR KÖYÜ HURDACI
 • YEŞİLDURAK KÖYÜ HURDACI
 • YILDIRIM KÖYÜ HURDACI
 • YILDIZ KÖYÜ HURDACI
 • YOLCUPINARI KÖYÜ HURDACI
 • YÖRÜKATLI KÖYÜ HURDACI
 • YUKARIAKPAZAR KÖYÜ HURDACI
 • YUKARIDALÖREN KÖYÜ HURDACI
 • YUKARITÜTEK KÖYÜ HURDACI
 • YUVA KÖYÜ HURDACI

https://hurdacidemsan.com/agri-hurdaci/

http://www.diyadin.bel.tr/

Hurdacı HEMEN ARA