İçeriğe geç
Emirdağ Hurdacı

Emirdağ Hurdacı

Demsan Hurdacılık olarak Emirdağ Hurdacı firmamız sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak hizmet vermektedir.

Sizde Emirdağ ve mahallerinde hurda satmak istiyor iseniz Demsan Hurdacılık güncel hurda fiyatları ile hurda alım hizmeti sağlamaktadır.

En kısa sürede hurda alım işlerini tamamlayan firmamız en yakın konumda bulunan hurdacı firmasıdır.

20 yıllık tecrübe ve deneyim ile hurda alımlarında sizlere en yüksek fiyat garantisi sunuyoruz.

Emirdağ da profesyonel hurdacılık hizmetlerimiz ile sizlere istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Adresinize kadar gelerek hurda alımlarında sizlere yardımcı olan firmamız nakit ve peşin ödeme garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Emirdağ İlçesinde haftanın 7 günü , günün 24 saati sizlere yardımcı oluyoruz.

Güncel hurda fiyatları kapsamında sizlere en yakın hurdacı firması olarak hizmet veren firmayız.

Demsan Hurdacılık olarak yüksek müşteri memnuniyet garantisi ile sizlere hizmet vermekteyiz. En kısa sürede yüksek fiyatlar ile hizmet veriyoruz.

Emirdağ Hurdacı olarak kaliteden ödün vermeyen firma olarak hurda alımlarında en kısa sürede yardımcı olmaktayız.

Demsan Hurdacılık Olarak Hurdacılık Hizmetleri Sağlayan, Sektörde Lider Firmalardan Biriyiz.

En Yüksek Fiyat Garantisi İle Her Türlü Hurda Alım, Yıkım ve Söküm İşlerimi Gerçekleştiriyoruz. Alanında Uzman ve Deneyimli Kadromuz İle Güvenlik Tedbirleri Kapsamında Hurda Alımı Yapıyoruz.

Hurdacı Demsan, Elinizde Bulunan her türlü ;

Bakır,Demir,Çinko,Alüminyum,Kurşun,Makine,Kablo,Sarı,Akü,Krom,Elektronik Kart ve Nikel Hurdaları

En Yüksek Fiyatlar Üzerinden Almaktadır. Her Türlü Hurda Malzemelerinizi Geri Dönüşüme Kazandırmaktayız.

Emirdağ Hurdacı olarak Hurda Malzemelerinizden Daha Fazla Kazanç Elde Edebilmeniz İçin Minimun Kâr Oranları İle Sizlere Yardımcı Olmaktadır. Güvenilir Hurdacılık Hizmetleri İçin İletişime Geçiniz. Kullanmadığınız İşinize Yaramayan Hurda Malzemelerinizi Geri Dönüşüme Kazandırmaktayız.

Yıllardır hurda alımlarında sizlere yardımcı olan firmamız %100 müşteri memnuniyet garantisi ile hizmet vermektedir. A dan Z ye her çeşit hurda alımlarında sizlere alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile yardımcı olmaktayız.

Ev ve iş yerlerinizde biriktirmiş olduğunuz hurda malzemelerinizi geri dönüşüme uygunluk açısından değerlendirmekteyiz. Geri dönüşüm hurdalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile alarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Emirdağ Hurdacı olarak en yakın hurdacı firmamız sizlere istediğiniz gün ve saat içerisinde hizmet vermektedir. Her nevi hurdanızı değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Adresten hurda alım hizmetleri sağlayan size en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda malzemelerinizi en kısa sürede alıyoruz.

En iyi fiyat avantajları ile hurda alım işleri yapıyoruz. Şantiyelerden her nevi hurdanızı en yüksek fiyatlar ile almaktayız.

Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüm tesislerine ulaştıran hurdacı firmasıyız. Hurda malzemenizi çöpe atmak yerinde değerlendirmek için hemen arayınız sizlere hurda alımlarında hizmet verelim.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Emirdağ Hurdacı firmamız sektörde en tecrübeli ve deneyimli firma olarak hurda alımlarında hizmet vermektedir.

Emirdağ da ikamet ediyorsunuz ve hurdacılar arıyor iseniz size en yakın firma olarak yardımcı olmaktayız. Her nevi hurdanızı değerinde ve yerinde alan hurdacı firmasıyız.

Hurda satmak için hurdacı telefonu 0534 207 2341 numaralı hattımızı arayınız.

Emirdağ Hurdacı
Emirdağ Hurdacı

Emirdağ Hurdacı

Demsan Hurdacılık olarak Emirdağ Hurdacı firmamız sizlere istediğiniz gün ve saat içerisinde sektörün öncü firmalarından biri olarak hizmet vermektedir.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Emirdağ Hurdacı firmamız profesyonel hurda alım ve söküm ekibi ile her türlü İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı, Konteyner Alım Satımı, Fabrikalara Konteyner Hizmetibina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlıyor.

Demsan Hurdacılık olarak Emirdağ ve çevresinde başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Afyonkarahisar Hurdacı olarak Emirdağ Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Adresinizde hurda satmak için hemen firmamız ile iletişime geçin sizlere en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında hizmet verelim Her nevi hurda malzemenizi en kısa sürede yerinde alıyoruz.

sizde Emirdağ ve mahallerinde güncel hurda fiyatları ile hurda satmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin sizlere hurda alımlarında yardımcı olalım.

Demsan Hurdacılık olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere hurda alımlarında yardımcı oluyoruz. Devamlı hurdacılık hizmetleri sağlayan en yakın hurdacı firmasıyız.

20 yıllık deneyim ve tecrübe ile her çeşit hurda alımlarında sizlere hizmet veriyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana sayısız şahıs ve firmaya hizmet vermiş bulunmaktayız.

En tecrübeli ve deneyimli hurdacı firması olarak sizlere itina ile yardımcı olmaktayız. Güncel Hurda Fiyatları kapsamında her türlü hurdalarınızı alıyoruz.

Dürüst ve güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile sizlere hurda alımlarında hizmet veriyoruz. En iyi fiyat avantajlarımız ile sizlerin kazanç elde etmesini sağlıyoruz.

Elinizde bulunan malzemelerinizi çöpe atmak yerinde bizlere satın. Geri dönüşüm hurdalarınızı değerinde ve yerinde almaktayız.

Yılların tecrübesi ile hurda alım işlerine sizlere kolaylıkla yardımcı olmaktayız. En kısa sürede adresten hurda alımları yapmaktayız.

Emirdağ Hurdacı olarak kaliteden ödün vermeyen hurdacı firmasıyız. Yüksek kalitede sizlere hurda alım işlerinde yardımcı oluyoruz. Geri dönüşüm sayesinde ekonomik hem de doğal düzene katkıda bulunmaktayız.

Sayısız ürün geri dönüşüm sürecinden geçerek raflardaki satışlarda yerini almıştır. Bu durum tekrar kutu vb. üretmeyi azaltmaktadır. Geri dönüşüm sayesinde masrafları en aza indiriyoruz.

Adresinize kadar gelerek nakit ve peşin ödeme garantisi ile hurda alımı yapan firmalar dan biriyiz.

Her türlü hurda malzemelerinizi güncel hurda fiyatları kapsamında değerlendiren size en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda malzemelerinizi en kısa sürede değerinde alıyoruz.

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her türlü hurda alımlarında sizlere yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız.

Profesyonel hurdacılık hizmetlerimizden yararlanmak istiyor iseniz tek yapmanız gereken şey bizler ile iletişime geçerek hurda satmak istediğinizi belirtmek.

Emirdağ Hurdacı Numarası 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında sizlere en kısa sürede yardımcı olalım.

Emirdağ Hurda Fiyatları

Fiyat Listesi Aralık Ayı İçin Geçerlidir. Güncel Hurda Fiyatları 2022 İçin Arayınız.

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Güncel Hurda Fiyatları Sürekli Olarak Değişmekte Olup Firmamız Tarafından Takip Edilerek Sizlere Doğru ve Anlık Fiyat Olarak Aktarılmaktadır.

Size en yakın hurdacı firması olarak emirdağ ve mahallerinde her türlü hurda alımlarında yardımcı oluyoruz.

Emirdağ Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati en yakın hurdacı olarak sizlere adresinizde hizmet vermekteyiz. A dan Z ye her çeşit hurda malzemenizi ederinde fiyatlar ile almaktayız.

Geri dönüşüm işlerine başarı ve tecrübe ile tamamlayan firmamız en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktadır. Her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Emirdağ Hurdacı olarak her daim güncel hurda fiyatları ile çalışan hurdacı firmasıyız. Güncel hurda fiyatları ile hurda satmak istiyor iseniz hemen arayın sizlere hurda alımlarında yardımcı olalım.

Emirdağ Hurda Alan Yerler

Emirdağ Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile hurda alan yerler den biriyiz. Her nevi hurdanızı değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Sizde Emirdağ da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler arıyor iseniz Emirdağ Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile hurda alan yerler den biriyiz.

Hurda malzemenizi güncel fiyatlar üzerinden değerlendirmek için hemen bizleri arayın emirdağ hurdacı olarak en kısa sürede yardımcı olalım.

Demsan Hurdacılık müşteri hizmetleri 0534 207 2341 numaralı arayın aşağıda bulunan bölgelerde her daim hizmet verelim.

 • ALASAKALLI MAHALLESİ HURDACI
 • BAĞLARBAŞI MAHALLESİ HURDACI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 • ÇİLLİ MAHALLESİ HURDACI
 • DOMURLU MAHALLESİ HURDACI
 • DÖRTYOL MAHALLESİ HURDACI
 • ESKİ KACERLİ MAHALLESİ HURDACI
 • FATİH MAHALLESİ HURDACI
 • GÖKÇEYAKA MAHALLESİ HURDACI
 • HİSARKÖY MAHALLESİ HURDACI
 • İNCİK MAHALLESİ HURDACI
 • İNCİLİ MAHALLESİ HURDACI
 • İNKİLAP MAHALLESİ HURDACI
 • KARAKUYU MAHALLESİ HURDACI
 • KARŞIYAKA MAHALLESİ HURDACI
 • MENDERES MAHALLESİ HURDACI
 • SOFULU MAHALLESİ HURDACI
 • TOKİ MAHALLESİ HURDACI
 • YENİ MAHALLESİ HURDACI
 • YENİ KACERLİ MAHALLESİ HURDACI
 • YENİDOĞAN MAHALLESİ HURDACI
 • ABLAK KÖYÜ HURDACI
 • ADAYAZI KÖYÜ HURDACI
 • AĞILCIK KÖYÜ HURDACI
 • ALİBEYCE KÖYÜ HURDACI
 • AŞAĞIALİÇOMAK KÖYÜ HURDACI
 • AŞAĞIKURUDERE KÖYÜ HURDACI
 • AŞAĞIPİRİBEYLİ KÖYÜ HURDACI
 • AVDAN KÖYÜ HURDACI
 • AYDINYAKA KÖYÜ HURDACI
 • BADEMLİ KÖYÜ HURDACI
 • BAĞLICA KÖYÜ HURDACI
 • BALCAM KÖYÜ HURDACI
 • BAŞKONAK KÖYÜ HURDACI
 • BEYKÖY KÖYÜ HURDACI
 • BEYÖREN KÖYÜ HURDACI
 • BURUNARKAÇ KÖYÜ HURDACI
 • BÜYÜKTUĞLUK KÖYÜ HURDACI
 • CAMİLİ KÖYÜ HURDACI
 • ÇATALLI KÖYÜ HURDACI
 • ÇAYKIŞLA KÖYÜ HURDACI
 • ÇİFTLİKKÖY KÖYÜ HURDACI
 • DAĞILGAN KÖYÜ HURDACI
 • DAĞINIK KÖYÜ HURDACI
 • DAYDALI KÖYÜ HURDACI
 • DEMİRCİLİ KÖYÜ HURDACI
 • DEREKÖY KÖYÜ HURDACI
 • EKİZCE KÖYÜ HURDACI
 • ELHAN KÖYÜ HURDACI
 • EMİRİNKÖYÜ KÖYÜ HURDACI
 • ESKİAKÖREN KÖYÜ HURDACI
 • EŞREFLİ KÖYÜ HURDACI
 • GEDİKEVİ KÖYÜ HURDACI
 • GELİNCİK KÖYÜ HURDACI
 • GÖZELİ KÖYÜ HURDACI
 • GÜNEY KÖYÜ HURDACI
 • GÜNEYSARAY KÖYÜ HURDACI
 • GÜVEÇÇİ KÖYÜ HURDACI
 • HAMZAHACILI KÖYÜ HURDACI
 • KARAAĞAÇ KÖYÜ HURDACI
 • KARACALAR KÖYÜ HURDACI
 • KARAYATAK KÖYÜ HURDACI
 • KILIÇLAR KÖYÜ HURDACI
 • KILIÇLI KAVLAKLI KÖYÜ HURDACI
 • KIRKPINAR KÖYÜ HURDACI
 • KURUCA KÖYÜ HURDACI
 • LEYLEKLİ KÖYÜ HURDACI
 • ÖRENKÖY KÖYÜ HURDACI
 • ÖZKAN KÖYÜ HURDACI
 • SALİHLER KÖYÜ HURDACI
 • SIĞRACIK KÖYÜ HURDACI
 • SOĞUKKUYU KÖYÜ HURDACI
 • SUVERMEZ KÖYÜ HURDACI
 • TABAKLAR KÖYÜ HURDACI
 • TEPEKÖY KÖYÜ HURDACI
 • TEZKÖY KÖYÜ HURDACI
 • TOKLUCAK KÖYÜ HURDACI
 • TOPDERE KÖYÜ HURDACI
 • TÜRKMENAKÖREN KÖYÜ HURDACI
 • TÜRKMENKÖY KÖYÜ HURDACI
 • ÜMRANİYE KÖYÜ HURDACI
 • VEYSEL KÖYÜ HURDACI
 • YARIKKAYA KÖYÜ HURDACI
 • YARIMCA KÖYÜ HURDACI
 • YAVUZ KÖYÜ HURDACI
 • YENİKAPI KÖYÜ HURDACI
 • YENİKÖY KÖYÜ HURDACI
 • YUKARIKURUDERE KÖYÜ HURDACI
 • YUSUFAĞA KÖYÜ HURDACI
 • YÜREĞİL KÖYÜ HURDACI

https://hurdacidemsan.com/afyonkarahisar-hurdaci/

http://www.emirdag.gov.tr/

HEMEN ARA