İçeriğe geç
Gölbaşı Hurdacı

Gölbaşı Hurdacı

Demsan Hurdacılık olarak Gölbaşı Hurdacı firmamız sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak güncel hurda fiyatları ile hizmet vermektedir.

Sizde Gölbaşı nda hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en kısa sürede en yakın hurdacı olarak yardımcı oluyoruz.

Gölbaşı Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurda alımı yapmaktayız.

Elinizde bulunan eskimiş ve kullanılmayan geri dönüşüme uygun hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Adresinizden alınan hurda malzemeler ekibimiz tarafından bünyemizde bulunan araçlara yüklenerek geri dönüşüm tesislerine doğru yola çıkmaktadır. Geri Dönüşüm tesislerine ulaştırılan hurda malzemeleriniz, uzman kişiler tarafından geri dönüşüm sürecinden geçirilmektedir. Kalite ve uygunluk kontrolleri yapılarak hurdalarınız artık yeni bir malzeme olarak ortaya çıkmaktadır.

20 yıllık deneyim ve tecrübe ile her çeşit hurda alımlarında sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktayız. Kapınıza kadar gelerek hurda alımı yapmaktayız.

Hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alan size en yakın hurdacı firmasıyız. Hurdalarınızı en yüksek fiyatlar üzerinden değerlendiren hurdacı firmasıyız.

Adıyaman Gölbaşı Hurdacı olarak sizlere her daim alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarında hizmet sağlamaktayız.

Gölbaşı ve mahallerinde %100 müşteri memnuniyet garantisi ile sizlere her daim yardımcı oluyoruz.

Her daim anlık hurda fiyatları kapsamında adresinizden nakit ve peşin ödeme ile hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda malzemelerinizi ederinde fiyatlar ile alıyoruz.

Sizde zarar etmeden hurdalarınızdan kazanç elde etmek istiyor iseniz Demsan Hurdacılık olarak sizlere hurda alımlarında itina ile yardımcı olmaktayız.

Gölbaşı Hurdacı firması olarak sizlere minimun kâr oranlarımız ile hurda alımlarında hizmet vermekteyiz. Düşük kâr oranlarımız ile sizlere daha fazla kazanç imkanı sunuyoruz.

Hurdacı Demsan olarak a dan z ye her nevi hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz. Gölbaşı Hurdacı olarak tonajlı hurda alımlarında profesyonel ekibimiz ile yardımcı oluyoruz.

Ev veya iş yerlerinizde birikmiş olan hurda malzemelerinizi kapınıza kadar gelerek almaktayız. Sektörün öncü firmalarından biri olarak en kısa sürede hurda alımı yapıyoruz.

Demsan Hurdacılık olarak Gölbaşı nda sektörde ki deneyim ve tecrübelerimiz ile sizlere hurda alımlarında hizmet vermekteyiz. Hemen arayınız güncel fiyatlar ile sizlere yardımcı olalım.

Gölbaşı Hurdacı olarak demir,bakır,sarı,çinko,kurşun,zamak,motor,alüminyum ve kablo hurdası alımlarında en yüksek fiyat teklifleri ile hizmet veriyoruz.

Hurdacı firmamız, Gölbaşı ve mahallerinde piyasada en yüksek hurda fiyatı teklif eden hurdacı firmasıdır.

Adıyaman Hurdacı olarak Gölbaşı Hurdacı firmamız güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile sizlere itina ile hizmet veriyoruz. Sizlere yüksek memnuniyet oranlarımız ve güler yüzümüz ile yardımcı oluyoruz.

Size en yakın konumda olan en yakın hurdacı firmasıyız. Hurdacı Demsan olarak hurda malzemelerinizi değerinde almaktayız. Sektörde bulunan kurumsal ve yetkili hurdacı firmasıyız.

Kullanmadığınız malzemeleri çöpe atmayınız!! Bizlere satarak kazanç elde edebilirsiniz. Hemen Hurdacı Telefonu üzerinden bizleri arayın sizlere en kısa sürede yardımcı olalım.

Gölbaşı Hurdacı
Gölbaşı Hurdacı

Gölbaşı Hurdacı

Adıyaman Hurdacı olarak Gölbaşı Hurdacı firmamız sizlere her çeşit hurda alımlarında en yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

Elinizde bulunan ve kullanılmayan, geri dönüşüme uygun hurda malzemelerinizi adresinizden alarak itina ile geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Sizde Gölbaşı nda hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak güncel hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandıran sektörde lider hurdacı firmasıyız. Demsan Hurdacılık olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda alımlarında sizlere hizmet veriyoruz.

Gölbaşı Hurdacı olarak adrese kadar gelen size en yakın hurdacı firmasıyız. Nakit ve peşin ödeme ile hurda malzemelerinizi en kısa sürede alıyoruz.

Hemen bizler ile ileitşime geçerek hurda satmak istediğinizi belirtin yüksek fiyat tekliflerimiz ile hurda alımlarında sizlere en yakın hurdacı olarak yardımcı olalım.

Adıyaman Merkez de başladığımız hurdacılık işine ekibimizi ve dükkanlarımızı büyüterek her bölgede sizlere hizmet vermekteyiz.

Gölbaşı Hurdacı firması olarak her çeşit hurda malzemenizi en kısa sürede alarak sizlere geri dönüşüm yapan hurdacı olarak yardımcı oluyoruz.

Gölbaşı ve mahallerinde her daim sektörde tecrübeli ve lider hurdacı firması olarak hurda alımları yapmaktayız. A dan z ye her çeşit hurda alımlarında sizlere güncel fiyatlar sunuyoruz.

Gölbaşı ve Mahallerinde başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Adıyaman Hurdacı olarak Gölbaşı Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

20 yılı aşkın süredir en kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarını yapıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile sizlere her daim hizmet vermeye son hız devam ediyoruz.

Hurdacı Telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçerek hurda satmak istediğinizi belirtin sizlere en güncel ve doğru fiyatlar üzerinden yardımcı olalım.

En yakın hurdacı olarak adresinize kadar gelen hurdacı firmasıyız. Adresten hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

Hurda alımı yapan firma olarak sizlere güncel hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz. Geri dönüşüm işine başladığımız andan beri hurda alımlarında dürüst hurdacılık hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Gölbaşı Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere her daim hurda alımlarında yardımcı olalım.

Gölbaşı Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Gölbaşı Güncel Hurda Fiyatları için lütfen bizleri arayınız fiyatlar borsaya göre değişiklik gösterebilmektedir.

Sizde Gölbaşı nda hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere Demsan Hurdacılık olarak güncel hurda fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Gölbaşı Hurdacı olarak her çeşit hurda alımları yapan sektörün lider hurdacı firmasıyız.

Hurda malzemelerinizi 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde alarak sizlere hurda alımlarında güncel hurda fiyatları kapsamında itina ile yardımcı oluyoruz.

Hurdacı Demsan olarak güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile hurda alımlarında sizlere yardımcı oluyoruz. Her çeşit hurda alımı için yüksek fiyat garantisi sunmaktayız.

Güncel Hurda Fiyatları Londra Metal Borsası üzerinden değişiklik gösterebilmektedir. Hurdacı firmamız anlık fiyatları sürekli takip ederek sizlere doğru bilgileri aktarmaktadır.

Demsan Hurdacılık olarak a dan z ye her çeşit hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak itina ile geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Demsan Hurdacılık olarak Gölbaşı Hurdacı firmamız Hurda Demir Fiyatları , Hurda Bakır Fiyatları , Hurda Sarı Fiyatları , Hurda Kablo Fiyatları , Hurda Alüminyum Fiyatları , Hurda Krom Fiyatları , Hurda Akü Fiyatları ile sizlere hurda alımlarında yardımcı olmaktadır.

Demsan Hurdacılık olarak %100 müşteri memnuniyeti ve yüksek fiyat garantisi ile sizlere yardımcı oluyoruz.

20 yılı aşkın süredir güvenilir hurdacılık hizmetleri ile her türlü hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alıyoruz. Hemen bizler ile ileitşime geçin güncel fiyatlar ile sizlere yardımcı olalım.

Nakit ve peşin ödeme prensibi ile çalışan size en yakın hurdacı firmasıyız. Her daim en kısa sürede hurda alımlarında sizlere yardımcı oluyoruz.

Anlık fiyatlar erişmek için Güncel Hurda Fiyatları adlı makalemize göz atabilirsiniz. Hurda fiyatları için arayınız.

Gölbaşı Hurda Alan Yerler

Gölbaşı Hurdacı firması olarak en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile hurda alan yerler den biriyiz.

Her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak en kısa sürede geri dönüşüme kazandıran sektörün lider hurdacı firmasıyız.

Demsan Hurdacılık olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile adresten hurda alan yerler den biriyiz. Hurda malzemelerinizi en kısa sürede iitna ile alıyoruz.

Sizde Gölbaşı nda hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler arıyor iseniz sizlere en yüksek fiyat garantisi ile hurda alan yerler den biri olarak hizmet vermekteyiz.

Gölbaşı Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında en kısa sürede kapınıza kadar gelerek sizlere yardımcı oluyoruz. Hurda malzemelerinizi nakit ve peşin ödeme ile alıyoruz.

Geri dönüşüme uygun hurda malzemeniz var ise hemen bizler ile iletişime geçiniz sizlere yarıdmcı olalım.

 • ASFALT MAHALLESİ HURDACI
 • ASFALT MAHALLESİ HURDACI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 • ÇAKMAK MAHALLESİ HURDACI
 • FATİH MAHALLESİ HURDACI
 • HÜRRİYET MAHALLESİ HURDACI
 • KALEMKAS MAHALLESİ HURDACI
 • KURUGEÇİT MAHALLESİ HURDACI
 • MERKEZ MAHALLESİ HURDACI
 • MİMAR SİNAN MAHALLESİ HURDACI
 • YAVUZ SELİM MAHALLESİ HURDACI
 • YENİ MAHALLESİ HURDACI
 • YENİ MAHALLESİ HURDACI
 • YENİKENT MAHALLESİ HURDACI
 • AKÇABEL KÖYÜ HURDACI
 • AKÇAKAYA KÖYÜ HURDACI
 • AKTOPRAK KÖYÜ HURDACI
 • AŞAĞIAZAPLI KÖYÜ HURDACI
 • AŞAĞIKARAKUYU KÖYÜ HURDACI
 • AŞAĞINASIRLI KÖYÜ HURDACI
 • BAĞLARBAŞI KÖYÜ HURDACI
 • CANKARA KÖYÜ HURDACI
 • ÇATALAĞAÇ KÖYÜ HURDACI
 • ÇATALTEPE KÖYÜ HURDACI
 • ÇELİKKÖY KÖYÜ HURDACI
 • GEDİKLİ KÖYÜ HURDACI
 • HACILAR KÖYÜ HURDACI
 • HAMZALAR KÖYÜ HURDACI
 • HAYDARLI KÖYÜ HURDACI
 • KARABAHŞILI KÖYÜ HURDACI
 • KARABURUN KÖYÜ HURDACI
 • KÖSÜKLÜ KÖYÜ HURDACI
 • KÜÇÜKÖREN KÖYÜ HURDACI
 • MEYDAN KÖYÜ HURDACI
 • OZAN KÖYÜ HURDACI
 • ÖRENLİ KÖYÜ HURDACI
 • SAVRAN KÖYÜ HURDACI
 • YARBAŞI KÖYÜ HURDACI
 • YAYLACIK KÖYÜ HURDACI
 • YENİKÖY KÖYÜ HURDACI
 • YEŞİLOVA KÖYÜ HURDACI
 • YUKARIÇÖPLÜ KÖYÜ HURDACI
 • YUKARIKARAKUYU KÖYÜ HURDACI
 • YUKARINASIRLI KÖYÜ HURDACI

http://www.golbasi.bel.tr/

https://hurdacidemsan.com/adiyaman-hurdaci/

HEMEN ARA