İçeriğe geç
Kahta Hurdacı

Kahta Hurdacı

Adıyaman Hurdacı olarak Kahta Hurdacı firmamız sizlere her daim hurda alımlarında en kısa sürede hizmet vermektedir.

Sizde Kahta ve mahallerinde hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en kısa sürede en yakın hurdacı firması olarak hizmet vermketeyiz.

Adresinize kadar gelerek nakit ve peşin ödeme garantisi ile Kahta Hurdacı olarak her nevi hurda alımı yapan en yakın hurdacı firmasıyız.

Demsan Hurdacılık olarak Kahta da hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak en kısa sürede geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız. Sizde hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde satmak için hemen arayın fiyat teklifi alınız.

Kahta Hurdacı firmamız her daim sizlere en yüksek fiyat teklifleri ile hizmet veren hurdacı firmasıdır. Hurda malzemelerinizi ederinde fiyatlar ile alarak asla size düşük fiyatlar sunmamaktayız.

Elinizde kullanılmayan ve geri dönüşüme uygun hurda malzemeleriniz var ise sizlere alanında uzman ve deneyimli kadormuz ile hurda alımlarında hizmet veriyoruz.

En yüksek fiyat garantisi ile sizlere en yakın hurdacı olarak en kısa sürede hurda alımlarında hizmet veriyoruz. En yakın hurdacı firması olarak nakit ödeme ile yardımcı olmaktayız.

Kahta Hurdacı olarak kaliteden asla ödün vermeyen hurdacı firmamız sizlere her daim hizmet vermektedir.

A dan z ye her çeşit hurda malzemelerinizi kapınızdan anlık hurda fiyatları ile alarak sizlere yardımcı olmaktayız.

20 yılı aşkın süredir güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımı yapan sizlere en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda malzemelerinizi en yakın hurdacı olarak ederinde fiyatlar ile almaktayız. Minimun kâr oranlarımız ile sizlere itina ile hizmet veriyoruz.

Güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile her çeşit hurda alımlarında en kısa sürede sizlere hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız.

Hurdacılık sektöründe en deneyimli ve tecrübeli hurdacı firması olarak sizlere hurda alımlarında geri dönüşüme aracı eden firma olarak hizmet veriyoruz.

Demsan Hurdacılık olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurda alımlarında sizlere güncel hurda fiyatları ile hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız.

Profesyonel hurda alım ekibimiz ve güler yüzümüz ile asla kalitemizden vazgeçmeyen hurdacı firmasıyız. Demsan Hurdacılık olarak %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere hurda alımlarında yardımcı oluyoruz.

Kâhta hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımlarında en yakın firma olarak sizlere hizmet veriyoruz. Sizde hurda malzemelerinizi değerlendirmek istiyor iseniz hemen arayınız yardımcı olalım.

Demsan Hurdacılık çatısı altında bulunan beş bini aşkır mutlu müşterimiz vardır. Değerli müşterilerimize her daim piyasada en yüksek fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Her nevi tonajlı hurda alımlarında sizlere en yakın hurdacı firması olarak yardımcı oluyoruz. Demir,bakır,sarı,çinko,kurşun,zamak,motor,akü,kalay,nikel,kablo ve alüminyum hurdası alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizde hurda malzemelerinizi güncel fiyatlar kapsamında değerlendirmek için hemen bizler ile iletişime geçin hurda malzemelerinizi her daim en yüksek fiyat garantisi ile alarak değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıralım.

Kahta Hurdacı
Kahta Hurdacı

Kahta Hurdacı

Demsan Hurdaclık olarak Kahta Hurdacı firmamız sektörde lider firmalarından biri olarak sizlere hizmet vermeye son hız devam etmektedir. Kahta da hurda alımı yapan en tecrübeli ve deneyimli hurdacı firmasıyız.

En kısa sürede güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak itina ile geri dönüşüme kazandırmaktayız. Elinizde bulunan ve biriktirmiş olduğunuz hurda malzemelerinizi adresinizden almaktayız.

Kahta Hurdacı olarak hassas tartım yapan firmamız tartım sonrası ödemenizi nakit ve peşin olarak yapmaktadır. Nakit ödeme yapan en yakın konumda bulunan hurdacı firmasıyız.

Hurdacı Demsan olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde her daim sizlere güncel hurda fiyatları kapsamında hizmet vermekteyiz.

Kahta Hurdacı olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her çeşit hurda alımlarında sizlere tecrübeli firma olarak yardımcı oluyoruz. Adresten hurda alımlarında sizlere zahmet vermeden hizmet vermekteyiz. Hurdalarınız ekibimiz tarafından araçlara yüklenmektedir.

Tonajlı Hurda alımı yapan firmamız minimun kâr oranları ile sizlerin daha fazla kazanç elde etmenizi amaçlamaktadır. Kaliteden ödün vermeyen Demsan Hurdacılık her daim hurda malzemenizi değerinde ve yerinde almaktadır.

Kahta Hurdacı olarak dakik hurdacı firmasıyız. Adrese zamanında gelerek hurda alımlarını en kısa sürede kolaylıkla tamamlamaktayız. Ederinde fiyatlar ile hurda malzemelerinizi değerlendiriyoruz.

Sizde kahta da hurda satmak için güncel fiyatlar araştırmaya başladıysanız doğru yere gelmiş bulunmaktasınız. Demsan Hurdacılık olarak her daim anlık ve güncel fiyatlar ile hurda alımı yapan en yakın hurdacı firmasıyız.

Demsan Hurdacılık 20 yıllık deneyim ve tecrübe ile hurda alımlarında sizlere itina ile hizmet veriyor. Hurda satmak için tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmek.

Kahta Hurdacı olarak profesyonel ve kurumsal hurdacı firması olarak fabrika söküm ve yıkım işlerini değerinde yapmaktayız. Kullanılmayan halde bulunan fabrikanız var ise hemen arayın söküm ve yıkımını her türlü belgeye sahip hurdacı olarak yapalım.

Kuruluşumuzdan bu yana güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile hizmet veriyoruz. Sektörde bulunan dürüst hurdacılık hizmeti sağlayan en yakın hurdacı firmasıyız.

Kahta ve mahallerinde %100 müşteri memnuniyeti ve fiyat garantisi ile sizlere en kısa sürede hurda alım işlerinde yardımcı oluyoruz.

Demsan Hurdacılık olarak Kahta da başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Kahta Hurdacı Firması olarak güvenilir hurdacılık hizmetleri ile her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlamaktayız.

Adıyaman Hurdacı olarak Kahta Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları üzerinden geri dönüşüme kazandırarak yeşil doğayı korumak mı istiyorsunuz

Demsan Hurdacılık sizlere her daim güncel hurda fiyatları ile yardımcı olarak hurda malzemelerinizi adresinizden değerinde alıyoruz. Adresten aldığımız hurda malzemeleri en kısa sürede geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Kahta Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hattımız üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere her daim hurda alımlarında en yakın hurdacı olarak yardımcı olalım.

Kahta Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Demsan Hurdacılık olarak Kahta Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile sizlere hizmet veren sektörün lider firmalarından biridir.

Sizde Kahta da güncel hurda fiyatları ile hurda satmak istiyorsunuz ve güncel hurda fiyatlarını öğrenmek istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin en kısa sürede güncel fiyatlar kapsamında hurda malzemenizi adresinizden alalım.

Kahta Hurdacı olarak en yakın konumda bulunan hurdacı firmasıyız. Hurda malzemelerinizi adresinize kadar gelerek nakit ve peşin ödeme garantisi ile alıyoruz.

Hurdacı Demsan olarak anlık hurda fiyatları ile hurda alımı yapan sizlere en ykaın hurdacı firmasıyız.

Hurda Fiyatları, LME`ye göre günlük olarak değişiklik gösterebilmektedir. Sizlere haftanın 7 günü , günün 24 saati güncel hurda fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Elinizde bulunan ve geri dönüşüme uygun hurda malzemelerinizi 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile alarak değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Demsan Hurdacılık olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile a dan z ye her çeşit hurda alımı yapan sizlere yardımcı olan hurdacı firmasıyız.

%100 yüksek fiyat garantisi ve müşteri memnuniyeti ile hurda alımlarında sizlere en yakın hurdacı olarak yardımcı oluyoruz.

Demsan Hurdacılık Kahta Hurdacı olarak güvenilir hurdacılık hizmetleri ile istediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere hizmet vermektedir. Hurda malzemenizi en kısa sürede almaktayız.

Sizde hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde satmak için hemen arayınız en kısa sürede yardımcı olalım. Hurda satmak için aramanız yeterlidir.

Güncel Hurda Fiyatları 2021 takip etmek için hemen göz atın. Her daim anlık hurda fiyatları ile sizlere hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız.

Kahta da Hurda Alan Yerler

Demsan Hurdacılık olarak Kahta Hurdacı firmamız en yüksek fiyat garantisi ile hurda alan yerler den biriyiz.

Sizde Kahta da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler arıyor iseniz sizlere en kısa sürede hurda alım işleri için yardımcı oluyoruz.

Kahta da hurda alan yerler den biri olarak sizlere her daim sektörün öncü firmalarından biri olarak yardımcı oluyoruz. Adresinize kadar gelerek nakit ve peşin ödeme ile hurda alımı yapıyoruz.

Hurdacı Demsan olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Kahta Hurdacı olarak hurda malzemenizi en yüksek fiyatlar kapsamında alıyoruz.

Sizde Hurda satmak için hemen hurdacı telefonu hattı üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere her çeşit hurda alımlarında itina ile yardımcı olalım. Sektörde deneyimli ve tecrübeli kahta hurdacı firmasıyız.

Aşağıda bulunan bölgelerde güncel hurda fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

 • AKINCILAR ATATÜRK MAHALLESİ HURDACI
 • ATATÜRK MAHALLESİ HURDACI
 • ATATÜRK MAHALLESİ HURDACI
 • BAĞLAR MAHALLESİ HURDACI
 • BAYRAKTAR MAHALLESİ HURDACI
 • CAMİ MAHALLESİ HURDACI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 • ÇAMLICA MAHALLESİ HURDACI
 • ÇOBANLI MAHALLESİ HURDACI
 • FATİH MAHALLESİ HURDACI
 • FATİH MAHALLESİ HURDACI
 • FIRAT MAHALLESİ HURDACI
 • GAZİ MAHALLESİ HURDACI
 • GİRNE MAHALLESİ HURDACI
 • HÜRRİYET MAHALLESİ HURDACI
 • KANGÜLÜ MAHALLESİ HURDACI
 • KARŞIYAKA MAHALLESİ HURDACI
 • KILAVUZ MAHALLESİ HURDACI
 • MENDERES MAHALLESİ HURDACI
 • SOĞUKSU MAHALLESİ HURDACI
 • ŞEYHBABA MAHALLESİ HURDACI
 • TURGUT ÖZAL MAHALLESİ HURDACI
 • YAVUZ SELİM MAHALLESİ HURDACI
 • YENİ MAHALLESİ HURDACI
 • Köyler HURDACI
 • ADALI KÖYÜ HURDACI
 • AKALIN KÖYÜ HURDACI
 • AKDOĞAN KÖYÜ HURDACI
 • AKKAVAK KÖYÜ HURDACI
 • AKKUŞ KÖYÜ HURDACI
 • AKTAŞ KÖYÜ HURDACI
 • AKYILDIZ KÖYÜ HURDACI
 • ALİDAM KÖYÜ HURDACI
 • ARILI KÖYÜ HURDACI
 • AYDINPINAR KÖYÜ HURDACI
 • BAĞBAŞI KÖYÜ HURDACI
 • BAĞÖZÜ KÖYÜ HURDACI
 • BALLI KÖYÜ HURDACI
 • BELENLİ KÖYÜ HURDACI
 • BELÖREN KÖYÜ HURDACI
 • BEŞİKLİ KÖYÜ HURDACI
 • BOĞAZKAYA KÖYÜ HURDACI
 • BOSTANLI KÖYÜ HURDACI
 • BOZPINAR KÖYÜ HURDACI
 • BOZTARLA KÖYÜ HURDACI
 • BURMAPINAR KÖYÜ HURDACI
 • BÜYÜKBAĞ KÖYÜ HURDACI
 • BÜYÜKBEJYAN KÖYÜ HURDACI
 • BÜYÜKBEY KÖYÜ HURDACI
 • CUMHURİYET KÖYÜ HURDACI
 • ÇAKIREŞME KÖYÜ HURDACI
 • ÇALTILI KÖYÜ HURDACI
 • ÇAMLICA KÖYÜ HURDACI
 • ÇARDAK KÖYÜ HURDACI
 • ÇATALTEPE KÖYÜ HURDACI
 • ÇAYBAŞI KÖYÜ HURDACI
 • ÇIRALIK KÖYÜ HURDACI
 • ÇUKURTAŞ KÖYÜ HURDACI
 • DAMLACIK KÖYÜ HURDACI
 • DARDAĞAN KÖYÜ HURDACI
 • DİKENLİ KÖYÜ HURDACI
 • DOLUCA KÖYÜ HURDACI
 • DUMLU KÖYÜ HURDACI
 • DUT KÖYÜ HURDACI
 • ECELER KÖYÜ HURDACI
 • EKİNCİ KÖYÜ HURDACI
 • ELBEYİ KÖYÜ HURDACI
 • ERİKDERE KÖYÜ HURDACI
 • ERİKLİ KÖYÜ HURDACI
 • ESENDERE KÖYÜ HURDACI
 • ESKİ KAHTA KÖYÜ HURDACI
 • ESKİTAŞ KÖYÜ HURDACI
 • FISTIKLI KÖYÜ HURDACI
 • GELDİBULDU KÖYÜ HURDACI
 • GÖÇERİ KÖYÜ HURDACI
 • GÖKÇE KÖYÜ HURDACI
 • GÖLGELİ KÖYÜ HURDACI
 • GÜDÜLGE KÖYÜ HURDACI
 • GÜZELÇAY KÖYÜ HURDACI
 • HABİPLER KÖYÜ HURDACI
 • HACIYUSUF KÖYÜ HURDACI
 • HAMZALAR KÖYÜ HURDACI
 • HASANDİĞİN KÖYÜ HURDACI
 • HASKÖY KÖYÜ HURDACI
 • IŞIKTEPE KÖYÜ HURDACI
 • İKİZCE KÖYÜ HURDACI
 • İSLAMKÖY KÖYÜ HURDACI
 • KARACAÖREN KÖYÜ HURDACI
 • KARADUT KÖYÜ HURDACI
 • KARAMAN KÖYÜ HURDACI
 • KARATAŞ KÖYÜ HURDACI
 • KAVAKLI KÖYÜ HURDACI
 • KAYADİBİ KÖYÜ HURDACI
 • KOÇTEPE KÖYÜ HURDACI
 • KOZAĞAÇ KÖYÜ HURDACI
 • KÖSELER KÖYÜ HURDACI
 • MENZİL KÖYÜ HURDACI
 • MÜLKKÖY KÖYÜ HURDACI
 • NARİNCE KÖYÜ HURDACI
 • NARLIDERE KÖYÜ HURDACI
 • NARSIRTI KÖYÜ HURDACI
 • OLUKLU KÖYÜ HURDACI
 • ORTANCA KÖYÜ HURDACI
 • OVACIK KÖYÜ HURDACI
 • SALKIMBAĞI KÖYÜ HURDACI
 • SARISU KÖYÜ HURDACI
 • SIRACA KÖYÜ HURDACI
 • SIRAKAYA KÖYÜ HURDACI
 • SUSUZ KÖYÜ HURDACI
 • ŞAHİNTEPE KÖYÜ HURDACI
 • ŞENKÖY KÖYÜ HURDACI
 • TAŞLICA KÖYÜ HURDACI
 • TAŞLIÇAY KÖYÜ HURDACI
 • TEĞMENLİ KÖYÜ HURDACI
 • TEKNECİK KÖYÜ HURDACI
 • TUĞLU KÖYÜ HURDACI
 • TURANLI KÖYÜ HURDACI
 • TÜTENOCAK KÖYÜ HURDACI
 • ULUPINAR KÖYÜ HURDACI
 • YAPRAKLI KÖYÜ HURDACI
 • YELKOVAN KÖYÜ HURDACI
 • YENİCE KÖYÜ HURDACI
 • YENİKUŞAK KÖYÜ HURDACI
 • YEŞİLKAYA KÖYÜ HURDACI
 • YOLALTI KÖYÜ HURDACI
 • ZEYTİN KÖYÜ HURDACI
 • ZİYARET KÖYÜ HURDACI

https://kahta.bel.tr/

https://hurdacidemsan.com/adiyaman-hurdaci/

HEMEN ARA