İçeriğe geç
Karaisalı Hurdacı

Karaisalı Hurdacı

Karaisalı Hurdacı olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımı yapan , sektörün lider firmalarından biriyiz.

Sizde Karaisalı da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alımı yapan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlerere en yakın Karaisalı Hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz.

Güncel Hurda Fiyatları ile Karaisalı ve mahallerinde hizmet veren firmamız, kapınıza kadar gelerek nakit ve peşin ödeme ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Karaisalı Hurdacı olarak her çeşit hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Hurda malzemelerinizi her daim nakit ve peşin ödeme ile alan, sektörün tecrübeli ve deneyimli hurdacı firmasıyız.

30 yılı aşkın süredir Karaisalı Hurdacı olarak sizlere hizmet veren en yakın hurdacı dükkanıyız. Hurdacı Demsan olarak ederinde ve değerinde fiyatlar ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

Adana Hurdacı olarak Karaisalı Hurdacı firmamız sizlere haftanın 7 günü , günün 24 saati her çeşit hurda alımlarında yardımcı olmaktadır.

Karaisalı Hurdacı Sitesi olarak sizlere hurda alımlarında güncel hurda fiyatları ile en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Geri dönüşüme uygun olan her nevi hurda malzemeleriniz hurdacı firmamız tarafından adresten alınarak, en kısa sürede geri dönüşüm tesislerine ulaştırılmaktadır.

Karaisalı ve mahallerinde en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımı yapan , size en yakın hurdacı dükkanıyız. Kapıda ödeme imkanı sunan firmamız; her nevi hurda alımı yaparak sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır.

Karaisalı Hurdacı olarak başta şantiye , fabrika , iş alanları , çalışma sahaları ve depolar olmak üzere belirttiğiniz adrese gelerek her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

Hurdacı firmamız %100 müşteri memnuniyeti ve yüksek fiyat garantisi ile sizlere adresinizde hizmet vermektedir. Karaisalı Hurdacı firması olarak hurdalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile almaktayız.

Her türlü ekipman ve araca sahip olan firmamız sizlere hurda alımlarında kolaylıkla yardımcı olmaktadır. Sektördeki hizmetlerimiz ile tercih edilen hurdacı firmasıyız.

Tecrübe ve Deneyimlerimiz ile Karaisalı da sizlere Adana Hurdacı firması olarak en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları ile satmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin , sizlere en yüksek fiyatlar ile hurda alımında yardımcı olalım. Hurdalarınızı değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Alanında uzman ve deneyimli karomuz ile hurda alımlarında hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız.

Karaisalı Hurdacı Dükkanı
Karaisalı Hurdacı

Adana Karaisalı Hurdacı

Adana Karaisalı Hurdacı olarak sizlere en yüksek fiyatlar ile en kısa sürede adresinizde hizmet vermekteyiz.

Sizde Karaisalı da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Demsan Hurdacılık olarak Karaisalı da hurda alımı yapan sektörün lider firmalarından biriyiz. Hurda malzemelerinizi her daim değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Adana Hurdacı olarak Karaisalı Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası , Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Sizlere yüksek fiyat garantisi ile yardımcı olan, en kısa sürede adersinize gelerek hurda alımı yapan en yakın hurdacı firmasıyız.

30 yıllık tecrübe ve deneyim ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olan firmamız, her daim güncel alım fiyatları ile hizmet vermektedir.

Sizde güncel hurda fiyatları ile hurda satmak istiyor iseniz hemen hurdacı telefonu 0530 784 6634 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin. Sizlere hurda alımlarında en kısa süreed yardımcı olalım.

Karaisalı Hurdacı Dükkanı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati nakit ve peşin ödeme ile hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Hurdalarınızı Karaisalı hurdacılar dan biri olarak adresinize kadar gelerekalanında uzman ve deneyimli kadromuz ile alıyoruz.

Her nevi hurda malzemenizi değerinde alarak geri dönüşüme kazandıran, size hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız. Her daim en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında hizmet veriyoruz.

Karaisalı Hurdacı Dükkanı olarak a dan z ye her nevi hurda malzemenizi yüksek fiyat garantisi ile hurda alımı yapmaktayız.

Adana Karaisalı Hurdacı olarak başta şantiye , fabrika , iş alanları , çalışma sahaları ve depolar olmak üzere belirttiğiniz adrese gelerek her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

Demsan Hurdacılık olarak her daim %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmayı hedefleyen, sektörde tecrübeli ve deneyimli hurdacı firmasıyız.

Hurdacı Firması olarak her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı , yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede , uzman kadromuz ile yaparak sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizde Karaisalı da hurda satmak istiyorsunuz ve hurdacılar arıyor iseniz en kısa sürede adresinize kadar gelen hurdacı firmasıyız. En yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Hemen bizler ile iletişime geçerek hurda satmak istediğinizi belirtin, sizlere en yakın hurdacı firması olarak yardımcı olalım.

Hurdalarınızı en yakın hurdacı dükkanı olarak ederinde fiyatlar ile alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Arayın. Yardımcı olalım.

Adana Karaisalı Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,80 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.25 TL
Hurda İnşaat Demiri3.55 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır102,50 TL
Kırkambar95, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır102,50 TL
Kırma Antkron102 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Karaisalı Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapan sektörün lider firmalarından biriyiz. Güncel hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz sizlere en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Hurdacı Demsan olarak sizlere her daim güncel fiyat listesi ile yardımcı oluyoruz. Hurda malzemelerinizi en kısa sürede adresinizden alıyoruz.

sizde Karaisalı da hurda satmak için hemen bizleri arayın. Sizlere güncel fiyatlar ile en kısa sürede yardımcı olalım. Hurda malzemelerinizi değerinde fiyatlar ile alarak geri dönüşüme kazandıralım.

Karaisalı Hurdacı olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere en yakın hurdacı firması olarak yardımcı olmaktayız.

Adana Hurdacı olarak Karaisalı da alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz. Güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile Karaisalı ve mahallerinde hizmet vermeye son hız devam ediyoruz.

30 yılı aşkın süredir karaisalı da güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapan firmamız, en güncel ve doğru fiyatlar ile sizlere her daim hizmet vermektedir.

A dan Z ye her çeşit hurda malzemenizi adresinizden en kısa sürede alan firmamız, nakit ve peşin ödeme garantisi ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktadır.

Sizlere yerinizde hizmet veren firmamız, en yüksek fiyat teklifleri ile hurda alımlarında en yakın hurdacı firması olarak yardımcı olmaktadır. Her daim hurdalarınızı değerinde ve yerinde alıyoruz.

Sizde Karaisalı da hurda satmak istiyor iseniz hemen arayın. En kısa sürede belirttiğiniz adrese kadar gelerek hurda alımlarında sizlere en yakın hurdacı firması olarak yardımcı olalım.

Hemen arayın. Güncel fiyat listesini sizlere sunalım. Hurdalarınızı adresinizden alarak geri dönüşüme kazandıralım.

Karaisalı da Hurda Alan Yerler

Hurdacı Demsan olarak Karaisalı da en yüksek fiyat garantisi ile hurda alan yerler den biriyiz. En kısa sürede her nevi hurda alımlarında sizlere itina ile hizmet vermekteyiz.

Yüksek müşteri memnuniyet oranları ile hurda alımına son hız devam eden firmamız, en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktadır.

Karaisalı Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile her çeşit hurda alımı yapan firmayız. Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

sizde Karaisalı da hurda satmak istiyorsunuz ve güncel hurda fiyatları ile hurda alan yerler den birini arıyor iseniz en yakın Hurdacı olarak sizlere her daim güncel fiyatlar ile hizmet veriyoruz.

Karaisalı Hurdacı olarak her türlü hurda alımı yapan sektörde lider firmalardan biriyiz. Sektörde ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

Karaisalı da Hurda Alan Yerler den biri olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında en kısa sürede hizmet veriyoruz.

Nakit ve peşin ödeme ile her nevi hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız. Hurdalarınızı değerinde ve yerinde alarak en kısa sürede geri dönüşüme kazandırıyoruz.

 • AKÇALI MAHALLESİ HURDACI
 • AKTAŞ MAHALLESİ HURDACI
 • ALTINOVA MAHALLESİ HURDACI
 • AŞAĞIBELEMEDİK MAHALLESİ HURDACI
 • AŞAĞIYÖRÜKLER MAHALLESİ HURDACI
 • AYAKKIF MAHALLESİ HURDACI
 • BARAKDAĞI MAHALLESİ HURDACI
 • BAŞKIF MAHALLESİ HURDACI
 • BEKİRLİ MAHALLESİ HURDACI
 • BEYDEMİR MAHALLESİ HURDACI
 • BOLACALI MAHALLESİ HURDACI
 • BUCAK MAHALLESİ HURDACI
 • ÇAKALLI MAHALLESİ HURDACI
 • ÇATALAN MAHALLESİ HURDACI
 • ÇECELİ MAHALLESİ HURDACI
 • ÇEVLİK MAHALLESİ HURDACI
 • ÇOCUKLAR MAHALLESİ HURDACI
 • ÇORLU MAHALLESİ HURDACI
 • ÇUKUR MAHALLESİ HURDACI
 • DEMİRÇİT MAHALLESİ HURDACI
 • DÖŞEKEVİ MAHALLESİ HURDACI
 • DURAK MAHALLESİ HURDACI
 • EĞLENCE MAHALLESİ HURDACI
 • EMELCİK MAHALLESİ HURDACI
 • ETEKLİ MAHALLESİ HURDACI
 • FETTAHLI MAHALLESİ HURDACI
 • FİLİKLİ MAHALLESİ HURDACI
 • GİLDİRLİ MAHALLESİ HURDACI
 • GÖKHASANLI MAHALLESİ HURDACI
 • GÜLÜŞLÜ MAHALLESİ HURDACI
 • GÜVENÇ MAHALLESİ HURDACI
 • HACILI MAHALLESİ HURDACI
 • HACIMUSALI MAHALLESİ HURDACI
 • KALEDAĞI MAHALLESİ HURDACI
 • KAPIKAYA MAHALLESİ HURDACI
 • KARAHASANLI MAHALLESİ HURDACI
 • KARAKILIÇ MAHALLESİ HURDACI
 • KARAKUYU MAHALLESİ HURDACI
 • KARAPINAR MAHALLESİ HURDACI
 • KIRALAN MAHALLESİ HURDACI
 • KIRIKLI MAHALLESİ HURDACI
 • KOCAVELİLER MAHALLESİ HURDACI
 • KÖRÜKLÜ MAHALLESİ HURDACI
 • KUŞCUSOFULU MAHALLESİ HURDACI
 • KUYUCU MAHALLESİ HURDACI
 • KUZGUN MAHALLESİ HURDACI
 • MARAŞLI MAHALLESİ HURDACI
 • MERKEZBOZTAHTA MAHALLESİ HURDACI
 • MURTÇUKURU MAHALLESİ HURDACI
 • NERGİZLİK MAHALLESİ HURDACI
 • NUHLU MAHALLESİ HURDACI
 • ÖMERLİ MAHALLESİ HURDACI
 • SADIKALİ MAHALLESİ HURDACI
 • SARIMEHMETLİ MAHALLESİ HURDACI
 • SAYPINAR MAHALLESİ HURDACI
 • SELAMPINAR MAHALLESİ HURDACI
 • TATIK MAHALLESİ HURDACI
 • TOPAKTAŞ MAHALLESİ HURDACI
 • TOPKARALI MAHALLESİ HURDACI
 • TORUNSOLAKLI MAHALLESİ HURDACI
 • TÜMENLİ MAHALLESİ HURDACI
 • YAZIBAŞI MAHALLESİ HURDACI

https://www.adana.bel.tr/

https://hurdacidemsan.com/adana-hurdaci/

HEMEN ARA