İçeriğe geç
Karataş Hurdacı

Karataş Hurdacı

Karataş Hurdacı olarak sizlere hizmet veren firmamız, sektörün lider firmalarından biri olarak hurda alımı yapmaktadır.

En kısa sürede, en yakın hurdacı firması olarak hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz. Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurdacı Demsan olarak her daim nakit ve peşin ödeme prensibi ile çalışan firmamız, sizlere en güncel hurda fiyatları ile adresinize kadar gelerek yardımcı olmaktadır.

Karataş Hurdacı olarak en yüksek fiyat garantisi ile her nevi hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Hurda malzemelerinizi belirttiğiniz adresten alarak sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktayız. Karataş Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımı için hizmet veriyoruz.

Karataş ve mahallerinde güncel hurda fiyatları ile hizmet veren sektörün öncü firmasıyız. Hurdalarınızı nakit ve peşin ödeme ile alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Her çeşit hurda alımı yapan firmamız sizlere en kısa sürede , en yüksek fiyat teklifleri ile yardımcı olmaktadır.

Sizde Karataş ta hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Karataş Hurdacı firması olarak hurdalarınızı en yakın firma olarak alıyoruz. Tonajlı hurda alımlarında en yüksek fiyat garantisi ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Adana Hurdacı olarak Karataş Hurdacı firmamız her daim a dan z ye her çeşit hurda alımlarında sizlere kapınıza kadar gelerek en kısa sürede yardımcı olmaktadır.

Karataş Hurdacı olarak başta şantiye , fabrika , iş alanları , çalışma sahaları ve depolar olmak üzere belirttiğiniz adrese gelerek her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

30 yıllık tecrübemiz ile sizlere hurda alımlarında yardımcı olan en yakın firmayız. Geri dönüşümü uygun şekilde gerçekleştiren firmamız; topladığı takdirler ile tercih edilen, hurdacı firmasıdır.

Eskimiş ve geri dönüşüme uygun halde bulunan hurda malzemelerinizi adresinizden alıyoruz. Bünyemizde bulundurduğumuz araçlarımıza yüklenen hurda malzemeleriniz en kısa sürede

geri dönüşüm tesislerine ulaştırılmak için yola çıkmaktadır. Her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız.

Hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları ile satmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin , sizlere en yüksek fiyatlar ile hurda alımında yardımcı olalım.

Her çeşit ekipman ve araca sahip olan firmamız sizlere en kısa sürede hizmet vermeye son hız devam etmektedir. Zahmetsizce hurda satmak istiyor iseniz hemen hurdacı demsan ile iletişime geçin.

Hurda alımlarında yüksek fiyat garantisi ile sizlere yardımcı olalım, hurda malzemenizi geri dönüşüme kazandırarak doğada kaybolmayan atıkları , tekrar kullanılabilir hale gelmiş olsun.

Hurda satmak için tek yapmanız gereken hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçerek hurda satmak istediğinizi belirtmek. Hurdanız hakkında bilgi verin sizlere en doğru fiyat teklifi sunarak yardımcı olalım.

Karataş Hurdacı Dükkanı
Karataş Hurdacı

Adana Karataş Hurdacı

Karataş Hurdacı olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı , yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede ,

alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile yaparak sizlere hizmet vermekteyiz. Adrese gelerek hurda alımı yapan firmamız sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir.

Sizde Adana Karataş ta hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en kısa sürede en yüksek fiyat garantisi ile yardımcı olmaktayız.

Adana Karataş Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında sizlere en yakın hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz.

%100 müşteri memnuniyeti ile her nevi hurda alımı yapan sizlere en kısa sürede hizmet veren hurdacı dükkanıyız.

Hurdacı Demsan olarak Karataş Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile her daim sizlere hizmet veren en yakın hurdacı firmasıdır. Hemen bizleri arayarak güncel fiyatları alın , sizere en kısa sürede yardımcı olalım.

Karataş Hurdacı olarak 30 yılı aşkın süredir her çeşit hurda alımını nakit ve peşin ödeme ile yapmaktayız. A dan z ye her nevi hurda alımı yapan firmamız, hurdalarınızı değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Sizde hurda satmak için hemen hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçerek fiyat teklifi alın sizler en kısa sürede yardımcı olalım.

Adana Karataş Hurdacı olarak başta şantiye , fabrika , iş alanları , çalışma sahaları ve depolar olmak üzere belirttiğiniz adrese gelerek güncel hurda alım fiyatları ile her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

Adana Hurdacı olarak Karataş Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası , Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Sizde hurda malzemelerinizi en yüksek fiyat garantisi ile satmak istiyor iseniz hurdacı telefonu 0530 784 6634 numaralı hat üzerinden bizleri arayın, sizler en yüksek fiyat teklifleri ile yardımcı olalım.

Hurda malzemenizi yerinde alarak değerinde ve yerinde itina ile geri dönüşüme kazandırmaktayız. Hemen arayın yardımcı olalım.

Adana Karataş Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,80 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.25 TL
Hurda İnşaat Demiri3.55 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır102,50 TL
Kırkambar95, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır102,50 TL
Kırma Antkron102 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Karataş Hurdacı firmasaı olarak en yüksek fiyat garantisi ile her nevi hurda alımı yapan sektörün lider firmalarından biriyiz.

Sizlere en kısa sürede adresinize kadar gelerek hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda malzemenizi değerinde satmak istiyor iseniz hemen arayın ederinde fiyatlar ile alalım.

Hurdalarınızı değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıran Adana Karataş Hurdacı firmasıyız. Güncel hurda fiyatları ile her daim her nevi hurda alımlarını yapmaktayız.

sizde Karataş ta hurda satmak için hemen bizleri arayın. Sizlere güncel fiyatlar ile en kısa sürede yardımcı olalım. Hurda malzemelerinizi değerinde fiyatlar ile alarak geri dönüşüme kazandıralım.

Karataş Hurdacı olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere en yakın hurdacı firması olarak yardımcı olmaktayız

Adana Hurdacı olarak Karataş ve mahallerinde alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

Hurdacı Demsan olarak Güvenilir hurdacılık hizmetleri ile ön plana çıkan en yakın hurdacı firmasıyız. En yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olan firmayız.

30 yılı aşkın süredir karaisalı da güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapan firmamız, en güncel ve doğru fiyatlar ile sizlere her daim hizmet vermektedir.

A dan Z ye her çeşit hurda malzemenizi adresinizden en kısa sürede alan firmamız, nakit ve peşin ödeme garantisi ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktadır.

Sizde Karataş ta hurda satmak istiyorsunuz ve hurda fiyatlarını öğrenmek istiyor iseniz sizlere en güncel hurda fiyatları ile en kısa sürede adresinize kadar gelerek hizmet vermekteyiz.

Adrese yakın hurdacı firması olarak hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Sizde hurda malzemelerinizi karataş ta satmak için arayın.

Hurdacı Demsan ile iletişime geçin, ardından fiyat listesi alın. Fiyat tekliflerimizi değerlendirin, hurda alımı için onayınızı verin. Adresinize gelerek uzman ekibimiz ile hurda alımında yardımcı olalım.

Hurdalarınızı satmak istiyor iseniz hurdacı telefonu 0530 784 6634 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere her daim yardımcı olalım.

Karataş ta Hurda Alan Yerler

Demsan Hurdacılık olarak Karataş Hurdacı Firmamız güncel hurda fiyatları ile hurda alan firmalar dan biridir. Sizde her nevi hurda malzemenizi satmak istiyor iseniz hemen arayın yardımcı olalım.

Sektörün lider firmalarından biri olarak en kısa sürede her nevi hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız.

En kısa sürede adreste nakit ve peşin ödeme ile hurda alan yerler den biri olarak sizlere her daim hizmet veren hurdacı firmasıyız.

Karataş Hurdacı firması olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati her çeşit hurda alan yerler den biriyiz. Sizde hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmak için arayın.

Karataş Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile her çeşit hurda alımı yapan firmayız. Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Sizde Karataş ta hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler arıyor iseniz her nevi hurda alımlarında en kısa sürede uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Hemen bizleri arayın hurda alımlarında güncel fiyatlar ile yardımcı olalım. Hurdalarınızı değerinde ve yerinde alan en yakın hurdacı firmasıyız. Yüksek fiyat garantisi ile hurda malzemelerinizi adresten alıyoruz hemen arayın, yardımcı olalım.

Karataş ta Hurda Alan Firmalar

Karataş Hurdacı firması olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alan firmalar dan biriyiz.

Her çeşit hurda malzemenizi en kısa sürede , yüksek fiyat garantisi ile alan firmamız; sektörün öncü firmalarından biri olarak hurda alan firmalar dan biridir.

Karataş hurdacı sitesi olarak her nevi hurda alımlarında sizlere her daim a dan z ye her çeşit hurda alımlarında hizmet veriyoruz.

Nakit ve peşin ödeme ile hurda alan firmalar dan biri olarak her türlü hurda alım işlerinde hizmet vermekteyiz.

Adana Hurdacı olarak Karataş Hurdacı firmamız istediğiniz gün ve saat içerisinde güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımı yapan en yakın hurdacı firmasıdır.

Sizde karataş ta hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan firmalar arıyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin sizlere her nevi hurda alımlarında en kısa sürede yardımcı olalım.

 • ATAKÖY MAHALLESİ HURDACI
 • BAHÇE MAHALLESİ HURDACI
 • BEBELİ MAHALLESİ HURDACI
 • ÇAĞŞIRLI MAHALLESİ HURDACI
 • ÇAKIRÖREN MAHALLESİ HURDACI
 • ÇAVUŞLU MAHALLESİ HURDACI
 • ÇİMELİ MAHALLESİ HURDACI
 • ÇUKURKAMIŞ MAHALLESİ HURDACI
 • DAMLAPINAR MAHALLESİ HURDACI
 • DEVELİÖREN MAHALLESİ HURDACI
 • DOLAPLI MAHALLESİ HURDACI
 • GÖLKAYA MAHALLESİ HURDACI
 • HACIHASAN MAHALLESİ HURDACI
 • HASIRAĞACI MAHALLESİ HURDACI
 • HELVACI MAHALLESİ HURDACI
 • İNNEPLİHÜYÜĞÜ MAHALLESİ HURDACI
 • İSAHACILI MAHALLESİ HURDACI
 • KAPI MAHALLESİ HURDACI
 • KARAGÖÇER MAHALLESİ HURDACI
 • KARATAŞ MAHALLESİ HURDACI
 • KARŞIYAKA MAHALLESİ HURDACI
 • KEMALİYE MAHALLESİ HURDACI
 • KESİK MAHALLESİ HURDACI
 • KIRHASAN MAHALLESİ HURDACI
 • KIZILTAHTA MAHALLESİ HURDACI
 • KİREMİTLİ MAHALLESİ HURDACI
 • MELETMEZ MAHALLESİ HURDACI
 • ORTA MAHALLESİ HURDACI
 • OYMAKLI MAHALLESİ HURDACI
 • SARIMSAK MAHALLESİ HURDACI
 • SİRKENLİ MAHALLESİ HURDACI
 • TABAKLAR MAHALLESİ HURDACI
 • TABUR MAHALLESİ HURDACI
 • TERLİKSİZ MAHALLESİ HURDACI
 • TOPRAKLI MAHALLESİ HURDACI
 • TUZKUYUSU MAHALLESİ HURDACI
 • TUZLA MAHALLESİ HURDACI
 • YASSIVEREN MAHALLESİ HURDACI
 • YEMİŞLİ MAHALLESİ HURDACI
 • YENİ MAHALLESİ HURDACI
 • YENİMURAT MAHALLESİ HURDACI
 • YÜZBAŞI MAHALLESİ HURDACI

https://www.adana.bel.tr/

https://hurdacidemsan.com/adana-hurdaci/

HEMEN ARA