İçeriğe geç
Kozan Hurdacı

Kozan Hurdacı

Kozan Hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Güncel hurda fiyatları ile Kozan da hurda alımı yapan sektörün lider firmalarından biriyiz. Her nevi hurda malzemenizi en kısa sürede yerinde almaktayız.

Adana Hurdacı olarak Kozan Hurdacı firmamız sizlere en yakın hurdacı firması olarak hizmet vermektedir.

Kozan Hurdacı olarak sizlere alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile en kısa sürede kapınıza kadar gelerek hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Hurdacı Dükkkanı olarak her nevi hurda alımlarında sizlere nakit ve peşin ödeme ile hizmet veren kozan da hurdacı firmasıyız.

Sizde Adana Kozan da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en yüksek fiyat garantisi ile her nevihu rda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Kozan Hurdacı olarak başta şantiye , fabrika , iş alanları , çalışma sahaları ve depolar olmak üzere belirttiğiniz adrese gelerek her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

Hurdacı firmamız, kendi kÂr oranını azaltarak sizler Kozan da yüksek fiyat teklifleri ile hizmet vermektedir. Hurdalarınıza her daim en yüksek fiyat sunan hurdacı firmasıyız.

Demsan Hurdacılık olarak her daim nakit ve peşin ödeme prensibi ile çalışan firmamız, sizlere en güncel hurda fiyatları ile adresinize kadar gelerek yardımcı olmaktadır.

Kozan Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati her çeşit hurda alımı için hizmet veriyoruz. Hurdalarınızı istediğiniz gün ve saat içerisinde nakit ödeme ile alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Kozan ve mahallerinde en kısa sürede güncel hurda alım fiyatları ile hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız. Sizde hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde satmak için hemen arayın.

Kozan Hurdacı Firması olarak hurda malzemelerinizi her türlü ekipman ve araca sahip firma olarak almaktayız. Hurda alımlarında sizlere anlık hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Adana Kozan da a dan z ye her çeşit hurda alımlarında en kısa sürede sizlere hizmet vermekteyiz. Tonajlı hurda alımı yapan firmamız sizlere en yüksek fiyat teklifleri ile hizmet vermektedir.

30 senelik tecrübe ve deneyim ile Kozan da her nevi hurda alımı yapan , sizlere en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda malzemenizi satmanız için hemen bizden fiyat teklifi alın. En yüksek fiyatlar ile hurda alımlarında yardımcı olalım.

Geri dönüşüme uygun halde bulunan her türlü hurda malzemenizi adresinizden alarak sizlere en kısa sürede hizmet vermekteyiz. Kapıda ödeme imkanı ile her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

Sizde hurdalarınızı yüksek hurda fiyatları ile satmak istiyor iseniz bizler ile iletişime geçin. En y üksek fiyat garantisi ile her nevi hurda malzemenizi itina ile geri dönüşüme kazandıralım.

Hurdalarınızı bünyemizde bulundurduğumuz araçlar ile adresinizden, geri dönüşüm tesislerine ulaştırmaktayız. Hurda malzemelerinizi satmak için hemen bizler ile iletişime geçin. Hurda alımı için adresinize profesyonel kadromuz ile gelerek sizlere yardımcı olalım.

Kozan Hurdacı olarak hurda alımlarında yüksek fiyat garantisi ile sizlere yardımcı olalım, hurda malzemenizi geri dönüşüme kazandırarak doğada kaybolmayan atıkları , tekrar kullanılabilir hale gelmiş olsun.

Hurdacı Telefonu 0530 784 6634 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin. Her türlü hurda alımı , fabrika yıkım ve söküm gibi işlerde sizlere yardımcı olalım.

Kozan Hurdacı Dükkanı
Kozan Hurdacı

Adana Kozan Hurdacı

Adana Kozan Hurdacı olarak sizlere güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımlarında adreste hizmet vermekteyiz. Her nevi hurda alımlarını sektörün lider firmalarından biri olarak yapmaktayız.

Sizde Kozan da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en kısa sürede , yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

30 seneyi aşkın süredir adana kozan hurdacı firması olarak hizmet veren firmamız, kuruluşundan bu yana bir çok şahıs ve kuruma yüksek fiyat teklifleri ile hizmet vermektedir.

Yüksek fiyat garantisi ile hurda malzemelerinizi satmak istiyor iseniz tek yapmanız gereken şey bizler ile irtibat kurmak. Ardından hurda malzemenizin fotoğrafını atın, sizlere fiyat teklifi sunalım. Fiyat teklifimizi onaylayın. Hurda alımı için en kısa sürede kapınıza kadar gelelim.

Her nevi hurda alımlarını nakit ve peşin ödeme ile yapan size en yakın hurdacı firmasıyız. Kozan Hurdacı firması olarak hurda alımlarında en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Adana Hurdacı olarak Kozan Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası , Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Kozan Hurdacı olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı , yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlamaktayız.

Adana Kozan Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında sizlere hizmet veren sektörün lider firmalarından biriyiz.

%100 müşeri memnuniyeti ve yüksek fiyat garantisi ile her nevi hurda alımı yapan en yakın kozan hurda alım merkeziyiz. Adana Kozan ve mahallerinde güvenilr hurdacılık hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Kozan Hurdacı firması olarak her nevi hurda alımı adreste nakit ve peşin ödeme ile yapan firmamız , her daim sizlere yardımcı olmaktadır. Hurda malzemelerinizi hurdacı demsan olarak değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Sizde kozan da güncel hurda fiyatları ile hurda satmak istiyor iseniz hemen arayın sizlere yardımcı olalım.

Adana Kozan Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,80 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.25 TL
Hurda İnşaat Demiri3.55 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır102,50 TL
Kırkambar95, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır102,50 TL
Kırma Antkron102 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Adana Kozan Hurdacı olarak sizlere her daim güncel hurda fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımı yapan sektörün lider firmalarından biriyiz.

30 yılı aşkın süredir en yüksek fiyat garantisi ile her nevi hurda alımlarını yapan , en yakın hurdacı firmasıyız.

Kozan Hurdacı olarak hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Sizde Kozan da hurda satmak istiyorsunuz ve güncel hurda fiyatlarını öğrenmek istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin en kısa sürede güncel fiyatlar ile sizlere yardımcı olalım.

Kozan da haftanın 7 günü , günün 24 saati sizlere en kısa sürede alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız. Her daim nakit ve peşin ödeme garantisi ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

Adrese yakın hurdacı firması olarak hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Sizde hurda malzemelerinizi karataş ta satmak için arayın.

Demsan Hurdacılık ile iletişime geçin, ardından fiyat listesi alın. Fiyat tekliflerimizi değerlendirin, hurda alımı için onayınızı verin. Adresinize gelerek uzman ekibimiz ile hurda alımında yardımcı olalım.

Kozan da Hurda Alan Yerler

Demsan Hurda Metal olarak Kozan Hurdacı Firmamız güncel hurda fiyatları ile hurda alan yerler den biridir. Sizde hurda malzemenizi satmak istiyor iseniz hemen arayın en kısa sürede hurda alan yerler den biri olarak yardımcı olalım.

Kozan Hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları ile alan sektörün öncü firmalarından biriyiz.

Adana Kozan Hurdacı firması olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati her çeşit hurda alan yerler den biriyiz. Sizde hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmak için arayın.

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her nevi hurda alımını adresinize en yakın hurdacı firması olarak yapmaktayız. En yüksek fiyat garantisi ile her daim hurda alımı yapıyoruz.

Sizde kozan da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

 • ACARMANTAŞ MAHALLESİ HURDACI
 • AĞLIBOĞAZ MAHALLESİ HURDACI
 • AKARCA MAHALLESİ HURDACI
 • AKÇALIUŞAĞI MAHALLESİ HURDACI
 • AKDAM MAHALLESİ HURDACI
 • AKKAYA MAHALLESİ HURDACI
 • ALAPINAR MAHALLESİ HURDACI
 • ANDIL MAHALLESİ HURDACI
 • ARSLANLI MAHALLESİ HURDACI
 • ARSLANPAŞA MAHALLESİ HURDACI
 • AYDIN MAHALLESİ HURDACI
 • AYŞEHOCA MAHALLESİ HURDACI
 • BAĞLAR MAHALLESİ HURDACI
 • BAĞÖZÜ MAHALLESİ HURDACI
 • BAĞTEPE MAHALLESİ HURDACI
 • BOZTAHTA MAHALLESİ HURDACI
 • BUCAK MAHALLESİ HURDACI
 • BULDUKLU MAHALLESİ HURDACI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 • ÇAMDERE MAHALLESİ HURDACI
 • ÇAMLARCA MAHALLESİ HURDACI
 • ÇANAKLI MAHALLESİ HURDACI
 • ÇANDIK MAHALLESİ HURDACI
 • ÇELENUŞAĞI MAHALLESİ HURDACI
 • ÇOBANPINARI MAHALLESİ HURDACI
 • ÇOKAK MAHALLESİ HURDACI
 • ÇUKURÖREN MAHALLESİ HURDACI
 • ÇULLUUŞAĞI MAHALLESİ HURDACI
 • ÇÜRÜKLÜ MAHALLESİ HURDACI
 • DAMYERİ MAHALLESİ HURDACI
 • DİKİLİTAŞ MAHALLESİ HURDACI
 • DİLEKKAYA MAHALLESİ HURDACI
 • DOĞANALANI MAHALLESİ HURDACI
 • DURALUŞAĞI MAHALLESİ HURDACI
 • DURMUŞLU MAHALLESİ HURDACI
 • DÜZAĞAÇ MAHALLESİ HURDACI
 • ENİZÇAKIRI MAHALLESİ HURDACI
 • ERGENUŞAĞI MAHALLESİ HURDACI
 • ESKİKABASAKAL MAHALLESİ HURDACI
 • ESKİMANTAŞ MAHALLESİ HURDACI
 • FAYDALI MAHALLESİ HURDACI
 • FERHATLI MAHALLESİ HURDACI
 • GAZİ MAHALLESİ HURDACI
 • GEDİKLİ MAHALLESİ HURDACI
 • GÖKÇEYOL MAHALLESİ HURDACI
 • GÖKGÖZ MAHALLESİ HURDACI
 • GÖRBEYAZ MAHALLESİ HURDACI
 • GÜNERİ MAHALLESİ HURDACI
 • HACIBEYLİ MAHALLESİ HURDACI
 • HACIMİRZALI MAHALLESİ HURDACI
 • HACIUŞAĞI MAHALLESİ HURDACI
 • HAMAM MAHALLESİ HURDACI
 • ILICA MAHALLESİ HURDACI
 • IŞIKKAYA MAHALLESİ HURDACI
 • IŞIKLI MAHALLESİ HURDACI
 • İDEMKÖY MAHALLESİ HURDACI
 • KABAKTEPE MAHALLESİ HURDACI
 • KAHVELİ MAHALLESİ HURDACI
 • KALKUMAÇ MAHALLESİ HURDACI
 • KAPIKAYA MAHALLESİ HURDACI
 • KARABUCAK MAHALLESİ HURDACI
 • KARACAOĞLAN MAHALLESİ HURDACI
 • KARACAÖREN MAHALLESİ HURDACI
 • KARAHAMZALI MAHALLESİ HURDACI
 • KARANEBİLİ MAHALLESİ HURDACI
 • KEMERKÖY MAHALLESİ HURDACI
 • KIBRISLAR MAHALLESİ HURDACI
 • KIZILLAR MAHALLESİ HURDACI
 • KIZLARSEKİSİ MAHALLESİ HURDACI
 • KÖSELİ MAHALLESİ HURDACI
 • KUYTUCAK MAHALLESİ HURDACI
 • KUYUBELİ MAHALLESİ HURDACI
 • KUYULUK MAHALLESİ HURDACI
 • MAHMUTLU MAHALLESİ HURDACI
 • MAHYALAR MAHALLESİ HURDACI
 • MARANKEÇİLİ MAHALLESİ HURDACI
 • MİNNETLİ MAHALLESİ HURDACI
 • ORÇAN MAHALLESİ HURDACI
 • ORUÇLU MAHALLESİ HURDACI
 • ÖRENDERE MAHALLESİ HURDACI
 • ÖZBAŞI MAHALLESİ HURDACI
 • PEKMEZCİ MAHALLESİ HURDACI
 • POSTKABASAKAL MAHALLESİ HURDACI
 • SALMANLI MAHALLESİ HURDACI
 • ŞERİFLİ MAHALLESİ HURDACI
 • ŞEVKİYE MAHALLESİ HURDACI
 • TAŞ MAHALLESİ HURDACI
 • TAVŞANTEPE MAHALLESİ HURDACI
 • TEPECİKÖREN MAHALLESİ HURDACI
 • TUFANLI MAHALLESİ HURDACI
 • TUFANPAŞA MAHALLESİ HURDACI
 • TURGUTLU MAHALLESİ HURDACI
 • TURUNÇLU MAHALLESİ HURDACI
 • TÜRKELİ MAHALLESİ HURDACI
 • VARSAKLAR MAHALLESİ HURDACI
 • VELİCANLI MAHALLESİ HURDACI
 • YANALERİK MAHALLESİ HURDACI
 • YARIMOĞLU MAHALLESİ HURDACI
 • YASSIÇALI MAHALLESİ HURDACI
 • YENİKÖY MAHALLESİ HURDACI
 • YUKARIKEÇİLİ MAHALLESİ HURDACI
 • YÜKSEKÖREN MAHALLESİ HURDACI
 • ZERDALİ MAHALLESİ HURDACI HURDACI

https://www.adana.bel.tr/

https://hurdacidemsan.com/adana-hurdaci/

HEMEN ARA