İçeriğe geç
Pozantı Hurdacı

Pozantı Hurdacı

Adana Hurdacı firmamız Pozantı Hurdacı olarak sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak hizmet vermektedir.

Pozantı da en yakın hurdacı firması olarak sektörün lider firmalarından biri olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

En kısa sürede , en yüksek hurda fiyatları ile her nevi hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız. Her daim sizlere adresinize gelerek hizmet vermekteyiz.

Adrese gelen Pozantı Hurdacı firması olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati her daim güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktayız.

Sizde Pozantı da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak güncel hurda fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Pozantı Hurdacı olarak sizlere alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her çeşit hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Demsan Hurdacılık olarak Pozantı da hurda alımlarını adresten yapan firmamız, sizlere nakit ve peşin ödeme ile en kısa sürede hizmet vermektedir. Güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımı yapmaktayız.

Anlık ve Güncellenen fiyatlar kapsamında en doğru hurda fiyatları ile hurda alımı yapan Pozantı Hurdacı firmamız sizlere her daim yardımcı olmaktadır. Güvenilir hurdacılık hizmetleri sunan firmamız Pozantı ve mahallerinde en yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

Elinizde eskimiş ve kullanılmayan atıklar var ise geri dönüşüme uygun halde bulunuyor ise firmamız tarafından değerinde alınmaktadır. Adresinizden aldığımız hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Geri dönüşüm, Adana Pozantı da önemli bir iş haline gelmiştir. Firmamız geri dönüşüm sürecini profesyonel kişiler tarafından yöneterek hurda malzemelerinizi sağlıklı bir şekilde geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Pozantı da bulundurduğumuz geri dönüşüm tesisimizde çevreye zarar vermeden ve rahatsızlık vermeden hurda malzemelerin geri dönüşümünü yapmaktayız.

30 senelik tecrübe ve deneyimimiz ile Pozantı Hurdacı firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Pozantı da ikamet eden bir çok şahıs ve şirkete hizmet vermiş olan firmamız sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir.

Sizde hurda malzemelerinizi güncel hurda fiyatları ile değerlendirmek istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin güncel hurda fiyatları ile sizlere yardımcı olalım.

Hurda malzemeleriniz en yakın hurdacı firmamız tarafından adresinize gelerek alınmaktadır. Sizde hurdacı firmamız ile irtibat kurun sizlere adresinizde yardımcı olalım.

Pozantı Hurdacı
Pozantı Hurdacı

Adana Pozantı Hurdacı

Pozantı Hurdacı olarak sizlere en kısa sürede en yüksek hurda fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Sizde Adana Pozantı da hurda satmak istiyor iseniz bizler ile iletişime geçin

güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olalım. Hurda malzemelerinizi en yüksek fiyat garantisi ile alarak sizlere yardımcı olmaktayız.

7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde Pozantı Hurdacı olarak sizlere her nevi hurda alımlarında itina ile hizmet vermekteyiz.

Sizde Adana Pozantı da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere güncel hurda alım fiyatları ile en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Hurdacı firmamız Pozantı da her nevi hurda malzemenizi nakit ve peşin ödeme ile alarak değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktadır.

30 seneyi aşkın süredir Pozantı Hurdacı olarak hizmet veren firmamız sizlere en yakın hurda toplama tesisiyiz. En kısa sürede hurda malzemelerinizi adresten alan firmayız.

Adresten aldığımız hurda malzemelerinizi en kısa sürede bünyemizde bulundurduğumuz araçlarımız ile geri dönüşüm tesislerine ulaştırmaktayız.

Her nevi hurda alımını yapan firmamız sektörün lider firmalarından biri olarak sizlere peşin ödeme ile hizmet vermektedir.

Hemen hurdacı firmamız ile irtibat kurun hurda malzemenizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıralım.

Adana Hurdacı olarak Pozantı Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası , Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Pozantı da başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız. Pozantı Hurdacı olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı , yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlamaktayız.

Adana Hurdacı olarak %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere hurda alımlarında hizmet vermekteyiz. Hurda malzemeleriniz değerinde ve yerinde alınarak geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Hemen firmamız ile iletişime geçin hurda malzemelerinizi alarak sizlere en kısa sürede yardımcı olalım. Yüksek fiyat garantisi ile a dan z ye her çeşit hurda alımında sizlere yardımcı olalım.

Adana Pozantı Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,80 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.25 TL
Hurda İnşaat Demiri3.55 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır102,50 TL
Kırkambar95, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır102,50 TL
Kırma Antkron102 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Adana Pozantı Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile a dan z y her çeşit, geri dönüşüme uygun halde bulunan malzemelerinizi adresinizden almaktayız.

Sizde Pozantı da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alım fiyatlarını öğrenmek istiyor iseniz sizlere en kısa sürede en yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurda alımlarında sizlere güncel hurda fiyatları ile yardımcı olan sektörün lider firmalarından biriyiz.

Hurdalarınızı en kısa sürede adresinizden alarak geri dönüşüme kazandıran pozantı hurdacı dükkanıyız.

Pozantı da her daim nakit ve peşin ödeme ile hizmet veren en yakın hurdacı dükkanı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Pozantı hurdacı firmamız hurda alımlarında sizlere her daim yardımcı olmaktadır.

Adana Hurdacı olarak Pozantı da alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz. Güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile Pozantı ve mahallerinde hizmet vermeye son hız devam ediyoruz.

30 yılı aşkın süredir Pozantı da güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapan firmamız, en güncel ve doğru fiyatlar ile sizlere her daim hizmet vermektedir.

Sizlere yerinizde hizmet veren firmamız, en yüksek fiyat teklifleri ile hurda alımlarında en yakın hurdacı firması olarak yardımcı olmaktadır. Her daim hurdalarınızı değerinde ve yerinde alıyoruz.

Hemen hurdacı firmamızdan güncel fiyat listesi alın sizlere hurda alımları için en kısa sürede yardımcı olalım.

Hurda malzemenizi satmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin hurdanızı nakit ve peşin ödeme ile geri dönüşüme kazandıralım.

Hurda Fiyatları, borsa ve kura göre artış veya düşüş göstermektedir. Hurda fiyatlarına en doğru biçimde ulaşmak için firmamız ile iletişime geçin. Sizlere en yakın hurdacı firması olarak güncel fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Anlık fiyatlara göre hurda alımı yapan firmamız sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir. Hurda Fiyatlarını sizlere sunan firmamız güncel fiyatlar ile hizmet vermektedir.

Hurda malzemenizi satmak için hemen hurdacı telefonu 0(534) 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin. Sizlere en yakın hurdacı firması olarak yardımcı olalım.

Pozantı da Hurda Alan Firmalar

Adana Hurdacı firması olarak Pozantı da güncel hurda fiyatları ile hurda alan firmalar dan biridir. Sizde Pozantı da hurda satmak istiyor iseniz

Hurdacı Demsan olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alan firmalar dan biriyiz. Hurda malzemelerinizi adresinizden nakit ve peşin ödeme ile geri dönüşüme kazandırmaktayız.

30 yılı aşkın süredir en yüksek hurda fiyatları hurda alan firmalar dan biridir. Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız.

Pozantı da hurda alan firmalar dan biri olarak sektörün lider firmalarından biriyiz. Hurda alımı için sizlere anlık hurda fiyatları ile yardımcı olmaktayız.

Adresinizden hurda alımı yapan en yakın hurdacı dükkanı olarak uzman ekibimiz ile bünyemizde bulundurduğumuz araçlara hurdalarınızı yüklemekteyiz. Araçlara yüklenen hurda malzemeler; geri dönüşüm tesislerine ulaştıralarak, uzman kişiler tarafından geri dönüşüm sürecine girmektedir.

Hemen bizler ile iletişime geçin her nevi hurda alımında sizlere adreste yardımcı olalım. Adresinize gelen firmamız sizlere zahmet vermeden yüksek fiyat garantisi ile hurda alımı yapmaktadır. Bizler ile iletişime geçmeniz dahilinde

hurda malzemelerinizi güncel fiyatlar kapsamında alıyoruz. Hurda malzemelerinizi geri dönüşüme kazandırarak sizlere istediğiniz gün ve saat içerisinde hizmet vermekteyiz.

Pozantı Hurdacı olarak başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

 • AKÇATEKİR MAHALLESİ HURDACI
 • ALPU MAHALLESİ HURDACI
 • AŞÇIBEKİRLİ MAHALLESİ HURDACI
 • BELEMEDİK MAHALLESİ HURDACI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 • ÇAMLIBEL MAHALLESİ HURDACI
 • DAĞDİBİ MAHALLESİ HURDACI
 • ESKİKONACIK MAHALLESİ HURDACI
 • FINDIKLI MAHALLESİ HURDACI
 • GÖKBEZ MAHALLESİ HURDACI
 • HAMİDİYE MAHALLESİ HURDACI
 • İSTİKLAL MAHALLESİ HURDACI
 • KAMIŞLI MAHALLESİ HURDACI
 • KARAKIŞLAKÇI MAHALLESİ HURDACI
 • KURTULUŞ MAHALLESİ HURDACI
 • ÖMERLİ MAHALLESİ HURDACI
 • YAĞLITAŞ MAHALLESİ HURDACI
 • YAZICAK MAHALLESİ HURDACI
 • YENİKONACIK MAHALLESİ HURDACI
 • YUKARIBELEMEDİK MAHALLESİ HURDACI
 • ZAFER MAHALLESİ HURDACI

POZANTI HURDACI TELEFONU 0(534) 207 2341

https://www.adana.bel.tr/

https://hurdacidemsan.com/adana-hurdaci/

HEMEN ARA