İçeriğe geç
Saimbeyli Hurdacı

Saimbeyli Hurdacı

Saimbeyli Hurdacı olarak sizlere hizmet veren sektörün lider firmalarından biri olan firmamız her daim güncel hurda fiyatları ile hizmet vermektedir.

Sizde Saimbeyli de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan firmalar veya hurda alan yerler arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak en yüksek hurda fiyatları olarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Adana Hurdacı olarak Saimbeyli Hurdacı firmamız sizlere haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımı yapıyoruz. Güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

En yakın saimbeyli hurdacı olarak hizmet veren firmamız alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere her çeşit hurda alımlarında itina ile yardımcı olmaktadır.

Her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıran en yakın hurdacı firmasıyız. Hurdalarınızı en kısa sürede alarak sizlere hizmet vermekteyiz.

30 senelik tecrübe ve deneyimlerimiz ile sizlere Saimbeyli Hurdacı olarak a dan z ye her çeşit hurda alımlarında yardımcı olmaktayız. Hemen arayın sizlere yardımcı olalım.

Hurda malzemelerinizi istediğiniz gün ve saat içerisinde kapıda nakit ve peşin ödeme ile alan sektörde lider hurdacı firmasıyız.

Saimbeyli Hurdacı firması olarak hurda malzemelerinizi adresinize en yakın hurdacı firması olarak almaktayız.

Yüksek fiyat garantisi ile her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olan firmamız adreste hurda alımı yapmaktadır.

Elinizde artık kullanılmayan ve geri dönüşüme uygun halde bulunan malzemeler var ise hurda niyetine almaktayız.

Her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak itina ile geri dönüşüme kazandırmaktayız. Güncel hurda fiyatları ile hurda alan firmalar dan biri olarak sizlere her daim yardımcı olmaktayız.

Saimbeyli ve mahallerinde hurda alımı yapan hurdacı olarak sizlere kapıda peşin ödeme garantisi ile hizmet vermekteyiz. Hurda alımlarında en yakın hurdacı firması olarak yardımcı olmaktayız.

Adana Hurdacı olarak Saimbeyli Hurdacı en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası , Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

sizde Saimbeyli de hurda malzemelerinizi adreste satmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin. Hurda malzemeniz için güncel hurda fiyat listesi alın sizlere yardımcı olalım.

Tonajlı hurda alımlarında sektörde lider hurdacı firması olarak sizlere tecrübelerimiz ile yardımcı olmaktayız.

Saimbeyli Hurdacı olarak %100 müşteri memnuniyeti ile her nevi hurda alımlarında sizlere daima hizmet vermekteyiz. Bir çok şahıs ve kurumun çözüm ortağı olarak kaliteli hizmetimizden asla ödün vermemekteyiz.

Sizde deneyimli hurdacı firması arıyor iseniz sizlere profesyonel hizmetlerimiz ile güvenilir hurdacılık hizmetleri sunmaktayız. Her daim geri dönüşümde çözüm ortağınız olarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Sizde adresinizde nakit ve peşin ödeme ile hurda satmak için hemen hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere hurda alımlarında itina ile yardımcı olalım.

Saimbeyli Hurdacı
Saimbeyli Hurdacı

Adana Saimbeyli Hurdacı

Adana Saimbeyli Hurdacı firması olarak sizlere güncel hurda fiyatları ile en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Sizde Saimbeyli de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en yüksek fiyat garantisi ile yardımcı olmaktayız.

Alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile adreste hizmet veren saimbeyli hurdacı firmamız size en yakın hurdacı olarak her nevi hurdanızı değerinde almaktadır.

Adreste hurda alımı yapan firma olarak nakit ve peşin ödeme ile her çeşit hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

30 yılı aşkın süredir sektörün öncü firmalarından biri olarak her nevi hurda alımı yapan size en yakın hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile yardımcı olmaktayız.

Hurda Borsası sürekli güncellenen fiyatları ile değişmektedir. Hurdacı firmamız güncel ve anlık fiyatları yakından takip ederek sizlere en doğru hurda fiyatları ile hizmet vermektedir.

Sizde kapınızda hurda satmak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin her nevi hurda alımlarında sizlere en kısa sürede yardımcı olalım. Hurda malzemenizi ederinde fiyatlar ile alarak sizlere hizmet verelim.

Adana Saimbeyli ve mahallerinde başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız. Saimbeyli Hurdacı olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı , yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlamaktayız.

Demsan Hurdacılık olarak Saimbeyli de a dan z ye her çeşit hurda malzemenizi yüksek fiyat garantisi ile alarak yerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız. Bünyemizde bulundurduğumuz uzman kişiler tarafından hurda malzemeleriniz teknik araçlara yüklenmektedir.

Hurda malzemeleriniz yüklendiği takdirde kantarda hassas tartım ve nakit ödeme ile hurda malzemelerinizi geri dönüşüme kazandırmaktayız. Sizde hurda malzemelerinizi satmak için hemen arayın hurda alımlarında sizlere her daim yardımcı olalım.

Saimbeyli Hurdacı olarak %100 müşteri memnuniyeti ve yüksek fiyat garantisi ile sizlere her daim hizmet vermekteyiz.

Sizde saimbeyli de en yakın hurdacı arıyor iseniz hemen bizleri arayın en güncel hurda fiyatları ile sizlere yardımcı olalım.

Demsan Hurdacılık olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde her nevi hurda alımlarında sizlere itina ile yardımcı olmaktayız. Her nevi hurda malzemenizi geri dönüşüme kazandıran en yakın hurdacı firmasıyız.

Hemen hurda malzemelerinizi satmak için bizler ile iletişime geçin her nevi hurda alımlarında en yüksek hurda fiyatları ile sizlere yardımcı olalım.

Saimbeyli Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden irtibat kurun. Hurda satmak istediğinizi belirtin. Sİzlere güncel fiyat listesi sunalım. Hurda teklifini onaylayın ve adresinize gelerek nakit ödeme ile hurda alımı yapalım.

Adana Saimbeyli Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,80 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.25 TL
Hurda İnşaat Demiri3.55 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır102,75 TL
Kırkambar95, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır102,75 TL
Kırma Antkron102 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Adana Saimbeyli Hurdacı firması olarak istediğiniz gün ve saat içerisinde güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımı yapan sektörün lider firmalarından biriyiz.

Sizde her nevi hurda malzemenizi saimbeyli de güncel hurda fiyatları ile satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz

30 yıllık tecrübe ve deneyim ile hurda alan hurdacı olarak her nevi hurda malzemelerinizi güncel hurda fiyatları ile alarak sizlere yardımcı olmaktayız. Her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak itina ile geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Haftanın 7 günü , günün 24 saati saimbeyli hurdacı firması olarak her nevi hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda alımlarında her daim yüksek fiyat garantisi ile hizmet vererek sizlere yardımcı olmaktayız.

Saimbeyli Hurdacı firması olarak hurda malzemelerinizi adresten değerinde alan sektörün lider firmalarından biriyiz.

En kısa sürede her nevi hurda malzemenizi adresinizden nakit ve peşin ödeme ile alarak değerinde geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız.

Saimbeyli Hurdacı firmamız alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile her nevi hurda alımlarında güvenilir hurdacılık hizmetleri ile sizlere her daim hizmet vermektedir. Hemen bizler ile iletişime geçerek hurda satmak istediğinizi belirtin. Sizlere en kısa sürede adrese gelerek yardımcı olalım.

Adana da her daim anlık hurda fiyatları kapsamında hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız. Her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde almaktayız.

Ederinde fiyatlar ile hurda alımı yaparak sizlere en yüksek müşteri memnuniyet oranları ile hizmet vermekteyiz. Sizlere zahmet vermeden hurda alım ve yüklemesini yapmaktayız.

Saimbeyli de en güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda malzemenizi adresten almaktayız. Hemen hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçerek güncel hurda fiyatları alın sizlere her daim hurda alımlarında yardımcı olalım.

Saimbeyli de Hurda Alan Firmalar

Adana Hurdacılık olarak Saimbeyli de hurdacılık hizmetleri veren firmamız en yüksek fiyat garantisi ile hurda alan firmalar dan biridir.

Sizde saimbeyli de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan firmalar arıyor iseniz en yüksek fiyatlar ile sizlere hurdacı firması olarak yardımcı olmaktayız.

İstediğiniz gün ve saat içerisinde a dan z ye her çeşit hurda malzemelerinizi en güncel hurda fiyatları ile geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Hurda malzemelerinizi saimbeyli hurdacı olarak değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıran en yakın hurdacı firmasıyız.

Yüksek fiyat garantisi ile adresten hurda alımlarında sizlere her daim hizmet vermekteyiz. Hemen bizler ile iletişime geçin her nevi hurda alımı için sizlere yardımcı olalım.

Sektörün lider firmalarından biri olarak her nevi hurda alımlarında peşin ödeme garantisi ile hizmet vermekteyiz.

AKSAAĞAÇ MAHALLESİ HURDACI
AVCIPINARI MAHALLESİ HURDACI
AYVACIK MAHALLESİ HURDACI
BEYPINARI MAHALLESİ HURDACI
CIVIKLI MAHALLESİ HURDACI
CUMHURLU MAHALLESİ HURDACI
ÇATAK MAHALLESİ HURDACI
ÇERALAN MAHALLESİ HURDACI
ÇORAK MAHALLESİ HURDACI
DEĞİRMENCİUŞAĞI MAHALLESİ HURDACI
EYÜPLÜ MAHALLESİ HURDACI
FATİH MAHALLESİ HURDACI
GÖKMENLER MAHALLESİ HURDACI
GÜRLEŞEN MAHALLESİ HURDACI
HALİLBEYLİ MAHALLESİ HURDACI
HİMMETLİ MAHALLESİ HURDACI
İSLAM MAHALLESİ HURDACI
KANDİLLİ MAHALLESİ HURDACI
KAPAKLIKUYU MAHALLESİ HURDACI
KARAKUYU MAHALLESİ HURDACI
KIZILAĞAÇ MAHALLESİ HURDACI
MAHMUTLU MAHALLESİ HURDACI
NALTAŞ MAHALLESİ HURDACI
TOPALLAR MAHALLESİ HURDACI
TÜLÜ MAHALLESİ HURDACI
YARDİBİ MAHALLESİ HURDACI
YENİKÖY MAHALLESİ HURDACI
YEŞİLBAĞLAR MAHALLESİ HURDACI

Saimbeyli Hurdacı Telefonu 0(534) 207 2341

https://www.adana.bel.tr/

https://hurdacidemsan.com/adana-hurdaci/

HEMEN ARA