İçeriğe geç
Sincik Hurdacı

Sincik Hurdacı

Adıyaman Hurdacı olarak Sincik Hurdacı firmamız her daim hurda alımı yapan sektörün lider firmalarından biridir.

Sizde Sincik te hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Demsan Hurdacılık olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurda alımı yapan size en yakın konumda bulunan hurdacı firmasıyız.

En yakın sincik hurdacı olarak biriktirmiş olduğunuz demir,bakır,sarı,alüminyum,çelik,kurşun,akü, kablo gibi hurda malzemelerinizi en yüksek fiyat garantisi ile kapınıza kadar gelerek almaktayız.

Sincik Hurdacı firması olarak en iyi fiyat talep eden hurdacı firmasıyız. Her daim hurda malzemenizi geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız.

20 yıllık deneyim ve tecrübe ile hurda malzemelerinizi en kısa sürede kapınıza kadar gelerek alıyoruz. Güncel hurda fiyatları ile sizlere hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız.

Demsan Hurdacılık olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarında sizlere profesyonel hizmet ile hizmet veriyoruz. Sincik ve mahallerinde kaliteden ödün vermeyen firma olarak sizlere her daim hizmet veriyoruz.

Sektörde en deneyimli ve tecrübeli sincik hurdacı firması olarak hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız. Zahmetsiz şekilde hurda satmak için iletişime geçin uzman ekibimiz ile yardımcı olalım.

Sincik Güncel Hurda Fiyatları ile sizlere istediğiniz gün ve saat içerisinde nakit ödeme ile hizmet vermekteyiz. Adresten hurda alımlarında en kısa sürede yardımcı oluyoruz.

Demsan Hurdacılık olarak minimun kâr oranlarımız ve avantajlı fiyat tekliflerimiz ile sizlerin daha fazla kazanç elde etmesini sağlıyoruz. Güvenilir ve dürüst hurdacılık hizmetleri sağlayan firma arıyor iseniz

Demsan Hurdacılık kuruluşundan bu yana dürüst hurdacı firması olarak sizlere her daim hizmet vermektedir. Yüksek müşteri memnuniyetimiz ile bir çok güler yüzlü müşterimiz vardır.

Sizlere her daim en yakın hurdacı firması olan Demsan Hurdacılık sektörde ki en deneyimli hurdacı firmasıdır.

Sincik Hurdacı olarak a dan z ye her çeşit hurda malzemenizi anlık hurda fiyatları üzerinden değerlendirerek geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Sincik Hurdacı firmamız her daim sizlere en yüksek fiyat teklifleri ile hizmet veren hurdacı firmasıdır. Hurda malzemelerinizi ederinde fiyatlar ile alarak asla size düşük fiyatlar sunmamaktayız.

Hurdacı Demsan olarak sincik ve çevresinde hurdaları değerinde ve yerinde almaktayız.

Dakik hurdacı firması olarak zamanında hurda alımlarını tamamlayarak sizlere en kısa sürede hizmet veriyoruz. Hurdacılık sektörüne başladığımız andan itibaren hurda alımlarını zamanında tamamlamayı amaçladık.

Uygun ekipman ve araçlarımız ile hurda alımlarını en kısa sürede tamamlıyoruz. Hurda satmak için hemen iletişime geçiniz en yüksek fiyatlar üzerinden sizlere yardımcı olalım.

Her daim hurda malzemelerinizi profesyonel kadro ve ekipmanlar ile alan hurdacı firmasıyız. En yakın konumda bulunan firma olarak sizlere en yüksek fiyat garantisi sunuyoruz.

Sincik Hurdacı
Sincik Hurdacı

Sincik Hurdacı

Demsan Hurdacılık olarak Sincik Hurdacı firmamız sizlere her daim hurda alımlarında hizmet vermektedir.

Hurdacı Demsan 1996 yıllarında başladığı hurdacılık sektörüne günümüze kadar gelerek güncel hurda fiyatları ile her bölgede sizlere hizmet vermektedir.

20 yılı aşkın süredir sektörün lider firmalarından biri olarak en yüksek fiyat garantisi ile Sincik ve çevresinde hurda alımları yapıyoruz.

Sincik Hurdacı firmamız zamanında hurda alımı yapan, uzman ekibimiz ile hurda malzelemelerinizi geri dönüşüme kazandırmak için büyük özveri ile çalışıyoruz.

Elinizde hurda malzemeler var ve bunları nakit paraya dönüştürmek istiyor iseniz Demsan Hurdacılık olarak sizlere bir telefon kadar uzağız. Sincik Hurdacı firmamız ile iletişime geçin hurda malzemelerinizi değerinde alalım.

En kısa sürede en yakın hurdacı firması olarak adresten nakit ve peşin ödeme ile her çeşit hurda alımı yapan firmayız. Hemen iletişime geçerek fiyat teklifi alın yardımcı olalım.

Hurdacı Demsan olarak hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak itina ile geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Sincik Hurdacı firmamız sayısız şahıs ve kurumdan hurda alımı yapmakta olup yüksek müşteri memnuniyetleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Demsan Hurdacılık olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarında sizlere yardımcı oluyoruz.

Doğayı koruma yolunda adım attığımız bu sektörde sürekli büyüyen ve gelişen hurdacı firmasıyız. Hurda alımlarında tonajlı arttırarak sınır tanımayan ve her türlü tonajlı hurda alımların üstesinden kolayca gelen firmayız. Her bir hurda parçasının doğada kalma süresi en az 50 yıldır. Firmamız bu malzemeleri sizlerden alarak geri dönüşüme kazandırılmasını sağlmaktadır.

Sincik Hurdacı olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda malzemelerinizi değerinde alımını yapıyoruz. Profesyonel hurda alım kadromuz ile sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktayız.

A`dan Z `ye tüm hurda malzemelerinizi en yakın hurdacı demsan olarak kapınıza kadar gelerek almaktayız. Elinizde bulunan geri dönüşüm hurdalarınızı yüksek fiyat garantisi ile alıyoruz.

Sizde Sincik te hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak güncel hurda fiyatları kapsamında hurda alımlarında hizmte vermekteyiz.

Her daim hurda satımı için size en yakın konumdayız. Bir telefon kadar uzağınızda olup en kısa sürede adresinize kadar gelmekteyiz.

Demsan Hurdacılık olarak Sincik te başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Sincik Hurdacı Firması olarak güvenilir hurdacılık hizmetleri ile her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlamaktayız.

Adıyaman Hurdacı olarak Sincik Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Hemen hurdacı firmamız üzerinden bizler ile iletişime geçerek hurda satmak istediğinizi belirtin sizlere yıllardır gerçekleştirdiğimiz hurda alım tecrübelerimiz ile hizmet verelim.

Sincik Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Demsan Hurdacılık olarak Sincik Hurdacı firmamız en iyi fiyat avantajları ile sizlere her daim hurda alımlarında hizmet vermektedir.

Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak en kısa sürede geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız.

Elinizde bulunan geri dönüşüme uygun hurda malzemelerinizi hurda türlerine göre ayırarak fiyat teklifleri sunmaktayız. Genellikle en yüksek fiyat teklifi sunan hurdacı firmasıyız.

Hurdacı Demsan olarak Sincik ilçesi ve mahallerinde sizlere güncel hurda fiyatları ile istediğiniz gün ve saat içerisinde hizmet vermekteyiz.

Sincik Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında en kısa sürede alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Sizde hurda malzemelerinizi en kısa sürede deneyimli hurdacı firmasına satmak için bizler ile iletişime geçin anlık hurda fiyatları ile her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olalım.

20 yılı aşkın süredir adresinize kadar gelerek hurda alımı yapan en yakın hurdacı firmasıyız. Sektörde hurdacılık hizmeti sağlayan lider konumda yer alan hurda toplama firmasıyız.

Her türlü hurda malzemelerinizi güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile alarak en kısa sürede değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız. Hurda satmak için hemen irtibat kurmanız yeterlidir.

%100 yüksek fiyat garantisi ve müşteri memnuniyeti ile hurda alımlarında sizlere en yakın hurdacı olarak yardımcı oluyoruz.

Güncel Hurda Fiyatları 2021 takip etmek için hemen göz atın. Her daim anlık hurda fiyatları ile sizlere hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız.

Sincik`te Hurda Alan Yerler

Demsan Hurdacılık olarak güncel hurda fiyatları ile Sincik te hurda alan yerler den biriyiz.

Sizde sincik te hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler arıyor iseniz en kısa sürede yerinde ve zamanında hurda alımı yapan firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Geri dönüşüm kavramını önemseyen hurdacı firması olarak kalitemizden ödün vermeden hurda alımlarında sizlere yardımcı oluyoruz.

Elinizde bulunan hurda malzemelerinizi yüksek fiyat garantisi üzerinden değerlendiriyoruz. Hurda malzemenizi geri dönüşüm tesislerine ulaştıran sektörde lider firmayız.

Her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde itina ile geri dönüşüme kazandırıyoruz. Güncel hurda fiyatları ile sizlere her daim yardımcı olmaktayız. Hurda satmak için arayın

sizlere her daim 20 yıllık tecrübe ve deneyim ile yardımcı olalım. Aynı zamanda yüksek müşteri memnuniyetleri ile hurda alım hizmeti sağlayan hurdacı firmasıyız.

Sincik Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

 • AYENGİN MAHALLESİ HURDACI
 • CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 • ÇINAR MAHALLESİ HURDACI
 • ÇÜKAN MAHALLESİ HURDACI
 • FATİH MAHALLESİ HURDACI
 • FIRAT MAHALLESİ HURDACI
 • KARADAĞ MAHALLESİ HURDACI
 • KARAMAN MAHALLESİ HURDACI
 • MAHMUTOĞLU MAHALLESİ HURDACI
 • ONUR MAHALLESİ HURDACI
 • ÖZBİLGİN MAHALLESİ HURDACI
 • TAŞLICA MAHALLESİ HURDACI
 • TUNA MAHALLESİ HURDACI
 • ZEYNEL ASLAN MAHALLESİ HURDACI
 • AKSU KÖYÜ HURDACI
 • ALANCIK KÖYÜ HURDACI
 • ARIKONAK KÖYÜ HURDACI
 • BALKAYA KÖYÜ HURDACI
 • ÇAMDERE KÖYÜ HURDACI
 • ÇAT KÖYÜ HURDACI
 • ÇATBAHÇE KÖYÜ HURDACI
 • DİLEKTEPE KÖYÜ HURDACI
 • ESKİKÖY KÖYÜ HURDACI
 • GEÇİTLİ KÖYÜ HURDACI
 • HASANLI KÖYÜ HURDACI
 • HÜSEYİNLİ KÖYÜ HURDACI
 • KARAKÖSE KÖYÜ HURDACI
 • NARLI KÖYÜ HURDACI
 • PINARBAŞI KÖYÜ HURDACI
 • SAKIZ KÖYÜ HURDACI
 • SERİNCE KÖYÜ HURDACI
 • SÖĞÜTLÜBAHÇE KÖYÜ HURDACI
 • SUBAŞI KÖYÜ HURDACI
 • ŞAHİNBEYLER KÖYÜ HURDACI
 • ŞAHKOLU KÖYÜ HURDACI
 • TAŞKALE KÖYÜ HURDACI
 • UĞURLU KÖYÜ HURDACI
 • YARPUZLU KÖYÜ HURDACI

http://www.adiyaman.bel.tr/

https://hurdacidemsan.com/adiyaman-hurdaci/

HEMEN ARA