İçeriğe geç
Tut Hurdacı

Demsan Hurdacılık olarak Tut Hurdacı firmamız sizlere her daim sektörün lider firmalarından biri olarak hizmet vermektedir.

Sizde Tut da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en kısa sürede en yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıran en yakın hurdacı firmasıyız.

En kısa sürede en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında sizlere her daim tecrübeli hurdacı firması olarak yardımcı oluyoruz.

Değerinde hurda alımı yapan sizlere en yakın hurdacı firmasıyız. A`dan Z`ye tüm hurda malzemelerinizi en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile almaktayız.

Yıllardır hurda alım işlerinde hizmet vermiş olan firmamız yıllardır biriktirmiş olduğu tecrübeleri ile sizlere kolaylıkla hurda alımlarında yardımcı olmaktadır.

Kuruluşundan bu yana sayısız şahıs ve firmaya hizmet vermiş olan firmamız her daim güncel fiyatlar kapsamında sizlere yardımcı olmaktadır.

Tonajlı hurda satışlarında ne kadar çok hurda malzeme satar iseniz kazandığınız miktar o kadar fazladır.

Güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile müşterilerimize rahatlıkla hizmet veriyoruz. Hurda alımlarında sizlere yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız.

Tut En Yakın Hurdacı olarak her nevi hurda alımlarında nakit ve peşin hurda alımlarında sizlere en kısa sürede yerinizde hizmet vermekteyiz.

Belirttiğiniz konuma gelen en yakın hurdacı olarak sizlere her daim hurda alımlarında hizmet veriyoruz. Her daim güncel fiyatlar üzerinden hurdalarınızı değerlendiriyoruz.

Demsan Hurdacılık olarak Tut ilçesinde başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Tut En Yakın Hurdacı olarak %100 müşteri memnuniyeti ve en yüksek fiyat garantisi ile her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı, yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlamaktayız.

Adıyaman Hurdacı olarak Tut Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası, Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Hurdacı Demsan olarak 20 yıllık deneyim ve tecrübe ile hurda alımlarında sizlere hizmet veriyoruz. İstediğiniz gün ve saat içerisinde her türlü hurdanızı adresten almaktayız.

En yüksek fiyat garantisi ile adresinizde hurda satmanız için tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçerek hurda satmak istediğinizi belirtmek. Sizlere en kısa sürede kapınıza kadar gelerek hizmet vermekteyiz.

Bünyemizde bulunan profesyonel araçlar ve teknolojik ekipmanlar ile sizlere hurda alımlarında kolaylıkla hizmet veren hurdacı firmasıyız.

Sektörde bulunan kurumsal hurdacı firması olarak en iyi fiyat avantajlarımız ile sizlere her türlü hurda alım işlerinde hizmet vermekteyiz.

Demsan Hurdacılık olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Tut Hurdacı firması olarak adresinize kadar gelerek her türlü geri dönüşüme uygun malzemelerinizi araçlarımıza yüklüyoruz. Kantarda hassas tartım sonrası sizlere nakit ve peşin ödeme garantisi ile yardımcı olmaktayız.

Tut Hurdacı olarak aldığımız hurda malzemenizi madde ve cinsine göre ayrıştırarak geri dönüşüm sürecine sokuyoruz. Geri dönüşüm süreci uzman ekibimiz tarafından gerçekleşmektedir. Hemen arayın hurda malzemenizden kazanç elde edin.

Sizlere tut hurdacı firması olarak hurda alımlarında yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Tut Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hattımızı arayın. Belirttiğiniz konuma gelerek hurda alımı için sizlere profesyonel hizmetlerimiz ile yardımcı olalım.

Tut Hurdacı

Adıyaman Hurdacı olarak Tut Hurdacı firmamız sektörde lider firmalardan biri olarak en yüksek fiyat talepleri ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Demsan Hurdacılık olarak Tut ilçesinde ve mahallerinde sizlere en yakın hurdacı firması olarak en kısa süre içerisinde hizmet veriyoruz.

Adresinizde bulunan her çeşit hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak en kısa sürede geri dönüşüme kazandıran size yakın konumda bulunan hurdacı firmasıyız.

Sektörde en deneyimli ve tecrübeli hurdacı firması olarak sizlere her daim hurda alımlarında profesyonel hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz.

Geri dönüşüm amacı ile çalışan size en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda malzemelerinizi yüksek fiyat garantisi ile alarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Tut Hurdacı olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

Hurda malzemenizi adreste satmak için hemen arayın sizlere Demsan Hurdacılık olarak güncel hurda fiyatları ile yardımcı olalım.

Hurdacı Demsan size en yakın Tut Hurdacı olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde itina ile hizmet vermektedir. Fiyat teklifi almak için aramanız yeterlidir.

Adresinize kadar gelerek nakit ve peşin ödeme ile a dan z ye her nevi hurda malzemenizi alan hurdacı firmasıyız.

Demsan Hurdacılık olarak Tut ilçesinde 20 yıllık deneyim ve tecrübelerimiz ile sizlere hurda alımlarında en tecrübeli firma olarak rahatsızlık vermeden hizmet vermekteyiz.

Bünyemizde bulunan her türlü ekipman ve araçlar ile hurda alımı yapmaktayız. Kaliteden asla ödün vermeyen hurdacı firması olarak sizlere her daim hizmet veriyoruz.

Hurda alımlarında size yakın firma olarak her daim en yüksek fiyat teklifleri ile hizmet veriyoruz.

Bünyemizde bulunan hurda toplama araçları ile hurda malzemelerinizi geri dönüşüm tesislerine ulaştırıyoruz. Geri Dönüşüm tesislerine ulaştırılan hurda malzemeleriniz, uzman kişiler tarafından geri dönüşüm sürecinden geçirilmektedir. Kalite ve uygunluk kontrolleri yapılarak hurdalarınız artık yeni bir malzeme olarak ortay

Demsan Hurdacılık %100 müşteri memnuniyet oranları ile Tut ilçesinde her çeşit hurda alımı yapmaktadır.

Elinizde hurda var ve nakit paraya çevirmek istiyor iseniz hemen 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere yardımcı olalım.

Tut Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3.5 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,90 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.35 TL
Hurda İnşaat Demiri3.70 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır104,00TL
Kırkambar96, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır104,00TL
Kırma Antkron103 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Demsan Hurdacılık olarak Tut Hurda Fiyatları ile hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Sektörün lider konumunda yer alan hurdacı firması olarak sizlere her daim güncel hurda fiyatları ile hizmet vermekteyiz

Tut Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati en yüksek fiyat garantisi ile hurda alan firmalar dan biriyiz. Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak en kısa sürede geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Hurda malzemenizi değerinde ve ederinde fiyatlar ile satmak istiyor iseniz hemen arayın sizlere en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında yardımcı olalım.

20 yılı aşkın süredir güncel hurda fiyatları kapsamında hurda alımı yapan güvenilir ve dürüst hurdacılık hizmetleri sağlayan hurdacı firmasıyız.

Sizlere en yakın hurdacı firması olarak kapınıza kadar gelerek nakit ve peşin ödeme ile hurda alımı yapıyoruz.

Tut Hurdacı olarak a dan z ye her nevi hurda malzemenizi adresten profesyonel hurda alım ekibimiz ile alarak sizlere yardımcı olmaktayız. Tut Hurdacı olarak aynı zamanda en yüksek fiyat garantisi sunan tek firmayız.

Demsan Hurdacılık olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her çeşit hurda alımlarında sizlere itina ile hizmet vermekteyiz..

Tut Hurdacı olarak %100 müşteri memnuniyet oranlarımız ile sizlere hurda alımlarında hizmet veren sektörde öncü firmalardan biriyiz. Hurda malzemelerinizi değerinde alıyoruz.

Hurda malzemenizi satmak için hemen hurdacı telefonu 0534 207 2341 numaralı hattımızı arayın sizlere en kısa sürede kapınıza kadar gelerek yardımcı olalım.

Güncel Hurda Fiyatları üzerinden satış yapmak için lütfen bizler ile iletişime geçiniz!!

Adıyaman Tut Hurda Alan Firmalar

Adıyaman Hurdacı olarak Tut Hurdacı firmamız en kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile hurda alan firmalar dan biridir.

Sizde Adıyaman da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak hizmet veriyoruz. Tut Hurdacı firmamız en yakın hurdacı olarak sizlere her daim hizmet vermektedir.

Hurda malzemenizi canlı paraya çevirmek istiyor iseniz bizler ile iletişime geçin. Geri dönüşüm hurdalarınızı adresinizden alarak değerinde ve yerinde itina ile geri dönüşüme kazandıralım.

En yakın hurdacı firması olarak her çeşit hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları ile almaktayız.

Tut Hurda Alan Fİrmalar dan biri olarak sizlere her daim alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Demsan Hurdacılık istediğiniz gün ve saat içerisinde tüm hurda malzemelerinizi adresten alan size en yakın hurdacı firmasıdır. Her çeşit hurdanızı değerinde ve ederinde fiyatlar ile alıyoruz.

20 yılı aşkın süredir tecrübe ve deneyim ile hurda alan firmalar dan biriyiz. Hemen Hurdacı Telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere yardımcı olalım.

AYNİYE MAHALLESİ HURDACI
BULANIK MAHALLESİ HURDACI
CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
ÇAMLICA MAHALLESİ HURDACI
FETHİYE MAHALLESİ HURDACI
REŞADİYE MAHALLESİ HURDACI
SALAH MAHALLESİ HURDACI
AKÇATEPE KÖYÜ HURDACI
BOYUNDERE KÖYÜ HURDACI
ÇİFTLİK KÖYÜ HURDACI
ELÇİLER KÖYÜ HURDACI
HAVUTLU KÖYÜ HURDACI
KAŞLICA KÖYÜ HURDACI
KÖSELİ KÖYÜ HURDACI
MERYEMUŞAĞI KÖYÜ HURDACI
ÖĞÜTLÜ KÖYÜ HURDACI
TEPECİK KÖYÜ HURDACI
ÜNLÜCE KÖYÜ HURDACI
YALANKOZ KÖYÜ HURDACI
YAYLIMLI KÖYÜ HURDACI
YEŞİLYURT KÖYÜ HURDACI

https://www.tut.bel.tr/

https://hurdacidemsan.com/adiyaman-hurdaci/

HEMEN ARA