İçeriğe geç
Yumurtalık Hurdacı

Yumurtalık Hurdacı

Yumurtalık Hurdacı olarak sizlere hizmet veren firmamız güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımı yapan sektörün lider firmalarından biridir.

Sizde Yumurtalık ta hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak en kısa sürede hizmet vermekteyiz.

Her daim güncel hurda fiyatları ile adresten hurda alımı yapan tecrübeli ve deneyimli hurdacı firmasıyız. Yumurtalık Hurdacı olarak sizlere hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

30 yıllık tecrübe ve deneyim ile her nevi hurda alımı yapan sizlere en yakın hurdacı firmasıyız. Yüksek fiyat teklifleri ile hurda alımlarında sizlere hizmet veriyoruz.

Yumurtalık Hurdacı firması olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her çeşit hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Yumurtalık Hurdacı olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız.

En kısa sürede her nevi hurda malzemenizi adresinizden nakit ve peşin ödeme ile alarak sizlere hurda alımlarında yardımcı olmaktayız.

Yumurtalık Hurdacı olarak a dan z ye her çeşit hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları ile almaktayız.

Her nevi hurda alımlarında sizlere en yakın hurdacı firması olarak adresinize gelerek hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Hİzmetlerinden bu yana bir çok şahıs ve kuruma hizmet vermiş olan firmamız sizlere her daim tecrübeli hurdacı firması olarak her nevi hurda alımlarında yardımcı olmaktadır.

Kapınıza kadar gelerek her nevi hurda alımı yapan sizler en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında yardımcı olan Yumurtalık Hurdacı firmasıyız.

Adana Hurdacı olarak Yumurtalık ta güvenilir hurdacılık hizmetlerimiz ile her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

Her daim güncel fiyatlar ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olan Yumurtalık Hurdacı firmasıyız. Yumurtalık ta hurda alımlarını yaparken her türlü ekipmana sahip olan firma olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Yumurtalık ta başta şantiye, fabrika, çalışma sahaları, depo, ofis ve iş alanları olmak üzere konumunuzdan her çeşit hurda alımını güncel hurda fiyatları ile yapmaktayız.

Elinizde bulunan eskimiş ve kullanılmayan halde bulunan malzemelerinizi hurda niyetine alarak uzman kişiler tarafından değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Hurda alımlarında sizlere %100 müşteri memnuniyet oranları ile yardımcı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Her daim yüksek fiyat garantisi ile her nevi hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Sizde hurda malzemenizi satmak istiyor iseniz geniş hurdacı dükkanlarımız ile yumurtalık ve mahallerinde adresinize en yakın hurdacı olarak hizmet veriyoruz.

Hurda satmak için tek yapmanız gereken şey hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçerek hurda satmak istediğinizi belirtmek. Hurdacı firmamız her nevi hurda malzemenizi nakit ve peşin ödeme ile alarak sizlere hizmet vermektedir.

Sizde her nevi hurdanızı değerinde ve yerinde satmak için arayın. Hurda alımlarında en yakın hurdacı firması olarak yardımcı olalım.

Yumurtalık Hurdacı Dükkanı
Yumurtalık Hurdacı

Adana Yumurtalık Hurdacı

Hurdacı Demsan olarak Adana Yumurtalık Hurdacı firmamız sizlere her nevi hurda alımlarında en yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

Sizde Yumurtalık ta hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak güncel hurda fiyatları ile almaktayız.

Her nevi hurda malzemenizi Yumurtalık Hurdacı firması olarak değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Her nevi hurda malzemenizi haftanın 7 günü , günün 24 saati Yumurtalık Hurdacı firması olarak alıyoruz. Hurda malzemelerinizi bünyemizde bulundurduğumuz araçlarımız ile geri dönüşüm tesislerine ulaştırmaktayız.

Yumurtalık ta fabrika söküm ve yıkım yapan en yakın hurdacı firmasıyız. Hurdacı Demsan olarak her çeşit hurda alımlarında sizlere yardımcı olmaktayız.

Adana Hurdacı olarak Yumurtalık ta her türlü söküm ve yıkım işleri yapan sektörün lider firmalarından biriyiz.

Hurda malzemelerinizi nakit ve peşin ödeme ile alarak en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile geri dönüşüme kazandırıyoruz. Hemen iletişime geçin yüksek fiyat garantisi ile sizlere yardımcı olalım.

Yumurtalık ve Mahallerinde başta şantiye,fabrika,çalışma sahaları,depo ve fabrikalar olmak üzere en kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.Yumurtalık Hurdacı olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her türlü bina yıkımı, fabrika sökümü , fabrika yıkımı , yangın merdiveni kesimi , kazan kesimi gibi işleri en kısa sürede tamamlamaktayız.

30 yılı aşkın süredir en kısa sürede en yüksek hurda fiyatları ile sizlere hurda alımlarında itina ile hizmet veriyoruz. Her nevi hurda alımında sizlere sektörün öncü firmalarından biri olarak yardımcı olmaktayız.

Adana Hurdacı olarak Yumurtalık Hurdacı firmamız %100 müşteri memnuniyeti ve yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

Hurda malzemelerinizi her türlü ekipmana sahip olan hurdacı firması olarak almaktayız. Her türlü hurda alımı yapan sizlere en yakın hurdacı dükkanıyız.

Hurdacı Demsan olarak a dan z ye her çeşit hurda malzemelerinizi değerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Her nevi hurda malzemelerinizi en kısa sürede alan hurdacı dükkanıyız.

Adana Hurdacı olarak Yumurtalık Hurdacı Dükkanı en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası , Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Hurda malzemelerinizi satmannız için hurdacı telefonu 0530 784 6634 numaralı hat üzerinden bizler ile iletişime geçerek hurda satmak istediğinizi belirtin sizlere itina ile yardımcı olalım. Hurda malzemelerinizi en yüksek fiyatlar ile almaktayız.

Adana Yumurtalık Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,80 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.25 TL
Hurda İnşaat Demiri3.55 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır102,75 TL
Kırkambar95, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır102,75 TL
Kırma Antkron102 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45,50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Hurda Borsası, Londra Metal Borsası(LME) na göre çıkış veya iniş gösteren güncel hurda fiyatlarıdır.

Her nevi hurda malzemelerinizi güncel hurda fiyatları ile alarak değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Yumurtalık Hurdacı olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile alarak sizlere itina ile hizmet vermekteyiz.

Hurdacı firmamız her nevi hurda malzemenizi bünyemizde bulundurduğumuz araçlarımız ile geri dönüşüm tesislerine ulaştırmaktayız.

Geri dönüşüm tesislerine ulaştırılan her nevi hurda malzemeleriniz profesyonel kişiler tarafından geri dönüşüm sürecinden geçerek tekrar kullanılabilir hale gelmektedir.

Sizde hurda satmak istiyorsunuz ve hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz sizlere en yakın hurdacı firması olarak hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Hurdacı Dükkanı olarak hurda malzemelerinizi nakit ve peşin ödeme ile alarak değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Yumurtalık Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati anlık hurda fiyatları kapsamında hurda alımı yapan en yakın hurdacı firmasıyız.

30 yılı aşkın süredir en doğru hurda fiyat teklifleri ile sizlere hizmet veren hurdacı dükkanıyız. 2021 Hurda Fiyatları ile Yumurtalık da sizlere hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız.

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her nevi hurda alımlarında sizlere itina ile hizmet vermekteyiz. Hurdacı Dükkanı olarak Yumurtalık ta her nevi hurda alımlarında hizmet veriyoruz.

Sektörün lider firmalarından biri olarak her nevi hurda alımlarında peşin ödeme garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Yumurtalık Hurdacı Dükkanı olarak istediğiniz gün ve saat içerisinde a dan z ye her çeşit hurda malzemelerinizi en güncel hurda fiyatları ile geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Hemen hurdacı firmamız ile iletişime geçerek hurda satmak istediğinizi belirtin sizlere hurda alımlarında yardımcı olalım.

Yumurtalık ta Hurda Alan Yerler

Hurdacı Dükkanı olarak her nevi hurda malzemenizi Yumurtalık Hurdacı olarak en yüksek fiyat garantisi ile hurda alan yerler den biriyiz.

Sizde her nevi hurda malzemenizi satmak istiyor iseniz ve hurda alan yerler arıyor iseniz güncel hurda fiyatları ile hurda alan yerler den biri olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Her nevi hurda alımlarında adresinize kadar gelerek nakit ve peşin ödeme ile sizlere hizmet veren en yakın hurdacı firmasıyız.

30 yıllık tecrübe ve deneyim ile her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olan sektörde tecrübeli ve deneyimli hurdacı firmasıyız.

en kısa sürede en yüksek fiyat garantisi ile her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olan hurdacı dükkanıyız.

Adana Yumurtalık Hurdacı firması olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati her çeşit hurda alan yerler den biriyiz. Sizde hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmak için arayın.

Yumurtalık Hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile her çeşit hurda alımı yapan firmayız. Hurda malzemelerinizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Hemen hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçerek hurda satmak istediğinizi belirtin sizlere her nevi hurda alımlarında itina ile yardımcı olalım.

Hurda malzemelerinizi en yüksek fiyat garantisi ile alarak en kısa sürede yerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız. Her nevi hurda malzemenizi kapıda nakit ödeme ile almaktayız.

 • AKDENİZ MAHALLESİ HURDACI
 • AKYUVA MAHALLESİ HURDACI
 • ASMALI MAHALLESİ HURDACI
 • AYAS MAHALLESİ HURDACI
 • AYVALIK MAHALLESİ HURDACI
 • DEMİRTAŞ MAHALLESİ HURDACI
 • DEVECİUŞAĞI MAHALLESİ HURDACI
 • DEVRİŞİYE MAHALLESİ HURDACI
 • GÖLOVASI MAHALLESİ HURDACI
 • HAMZALI MAHALLESİ HURDACI
 • HAYLAZLI MAHALLESİ HURDACI
 • KALDIRIM MAHALLESİ HURDACI
 • KALEMLİ MAHALLESİ HURDACI
 • KEMALPAŞA MAHALLESİ HURDACI
 • KESMEBURUN MAHALLESİ HURDACI
 • KIRMIZIDAM MAHALLESİ HURDACI
 • KUZUPINARI MAHALLESİ HURDACI
 • NARLIÖREN MAHALLESİ HURDACI
 • ÖREN MAHALLESİ HURDACI
 • SUGÖZÜ MAHALLESİ HURDACI
 • YENİKÖY MAHALLESİ HURDACI
 • YEŞİLKÖY MAHALLESİ HURDACI
 • YUMURTALIK MAHALLESİ HURDACI
 • ZEYTİNBELİ MAHALLESİ HURDACI

Adana Yumurtalık Hurdacı Telefonu 0(534) 207 2341

https://www.adana.bel.tr/

https://hurdacidemsan.com/adana-hurdaci/

HEMEN ARA