İçeriğe geç
Yüreğir Hurdacı

Yüreğir Hurdacı

Yüreğir Hurdacı olarak sizlere en yüksek fiyat garantisi ile hizmet veren firmamız Adana Yüreğir de sizlere hurdacı demsan olarak itina ile yardımcı olmaktadır.

Sizde Yüreğir de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin hemen sizlere yardımcı olalım.

Her çeşit hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak en kısa sürede geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız. Yüreğir Hurdacı olarak sizlere en yakın firma olarak hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

30 yıllık tecrübe ve deneyim ile Yüreğir de sizlere hurdacı demsan olarak hizmet veren firmamız en kısa sürede yardımcı olmaktadır.

Yüreğir Hurdacı olarak her daim adreste nakit ve peşin ödeme ile hurda alımı yapmaktayız.

Hurda malzemelerinizi değerinde alarak geri dönüşüm tesislerine ulaştıran firmamız sizlere her daim en yakın hurdacı olarak yardımcı olmaktadır.

Adana Hurdacı olarak Yüreğir Hurdacı firmamız a dan z ye her çeşit hurda malzemenizi alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Hurdacı Demsan olarak eskimiş , kullanılmayan ve atık malzemeleri geri dönüşüme uygun şekilde tekrar kullanılabilir hale getirmekteyiz.

Yüreğir Hurdacı olarak hurda alımlarında güncel hurda fiyatları teklif ederek sizlere yardımcı olmaktayız. Güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımı yapan en yakın hurdacı firmasıyız.

Yüreğir Hurdacı olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde sizlere en kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Adana Yüreğir de her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olan firmamız alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile her daim her nevi hurda alımlarında sizlere itina ile yardımcı olmaktadır.

Anlık hurda fiyatları ile sizlere hizmet veren firmamız Yüreğir Hurdacı Demsan olarak en kısa sürede yardımcı olmaktadır.

Profesyonel olarak çalışan hurdacı firmamız her daim sizlere kalite ile çözüm sunmaya devam etmektedir. Sizde güncel hurda fiyatları ile hurda satmak için hemen arayın sizlere yardımcı olalım.

Hurda malzemelerinizi yüksek hurda fiyatları ile her daim değerinde geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız. Sizde hurda malzemenizi satmak için hemen arayın en kısa sürede her nevi hurda alımlarında sizlere yardımcı olalım.

Yüreğir Hurdacı Dükkanı
Yüreğir Hurdacı Dükkanı

Yüreğir Hurdacı – Hurda Alan Yerler

Adana Hurdacı olarak Yüreğir Hurdacı firmamız yüksek fiyat garantisi ile hurda alan yerler den biridir.

Hurdacı Demsan hurda alan yerler den biri olarak Yüreğir de sizlere en kısa sürede hizmet veren sektörün lider firmalarından biridir.

Hurda malzemelerinizi Yüreğir Hurdacı firması olarak değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız.

sizde Yüreğir de hurda satmak istiyorsunuz ve yüreğir hurdacı veya hurda alan yerler arıyor iseniz sizlere en kısa sürede en yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Adana Yüreğir Hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati güncel hurda fiyatları ile hurda alan yerlerden biriyiz.

sizde hurda malzemenizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmak için bizden hemen fiyat teklifi alın sizlere en yüksek fiyat teklifleri ile yardımcı olalım.

30 yıllık tecrübe ve deneyim ile yüreğir de hizmet veren hurdacı adresten hurda alımlarında deneyimli hurdacı firması olarak yardımcı olmaktadır. Hemen firmamızdan fiyat teklifi alın adresinize kadar gelerek hurda alalım.

Adresinize en yakın hurdacı firması olarak kapıda nakit ve peşin ödeme ile hurda alan yerler den biriyiz. Yüreğir Hurdacı olarak nakit ödeme prensibi ile çalışan en yakın hurdacı firmasıyız.

Adana Hurdacı olarak Yüreğir de sizlere %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz. Hurdacı firmamız müşterilere verdiği önem ile sektörde adını duyurmuş hurdacı firmasıdır.

En yüksek fiyat garantisi ile Yüreğir de hurda alımı yapan firmamız sizlere en kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile yardımcı olmaktadır.

En yakın hurdacı firması olarak Yüreğir hurdacı firmamız sizlere güncel hurda fiyatları ile yardımcı olmaktadır. Hemen hurdacı firmamız ile iletişime geçerek fiyat teklifi alın sizlere yardımcı olalım.

Adana Hurdacı olarak Yüreğir Hurdacı firmamız en yüksek hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası , Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,

Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi hurda malzemelerinizi almaktadır.

Adana Yüreğir Hurdacı olarak uzman ekibimiz ile Şantiye Temizliği , Hurda Alımı , Fabrika Sökümü , Bina Yıkımı , Fabrika Yıkımı gibi işleri yaparak sizlere hizmet vermekteyiz.

Hemen hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin en kısa sürede sizlere her nevi hurda alımlarında yardımcı olmaktayız. Hurdacı firmamızı arayın hurdalarınızı değerinde ve yerinde itina ile geri dönüşüme kazandıralım.

Kapıda nakit ve peşin ödeme ile her çeşit hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız hemen bizler ile iletişime geçin sizlere en kısa sürede hurda alımlarında yardımcı olalım.

Adana Yüreğir Hurda Fiyatları

Hurda Demir FiyatlarıFiyat Listesi
Toplama Demir3 TL
Hurda Dkp5 TL
Ekstra4,80 TL
Teneke2,80 TL
Pik Talaş2,80 TL
Demir Talaş2.50TL
Yıkım Çıkma Demir3.25 TL
Hurda İnşaat Demiri3.55 TL

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır FiyatlarıFiyat Listesi
Lama Bakır102,50 TL
Kırkambar95, 00 TL
Kızıl Talaşı83.00 TL
Soyma Bakır102,50 TL
Kırma Antkron102 TL
Kırma TTR95 TL
Bakır Külçesi Oran 98100 TL

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Alüminyum FiyatlarıFiyat Listesi
Alüminyum Araiş25,20 TL
Bakırlı Petek28,50 TL
Alüminyum Profil Çıkma25.50 TL
Tel Alüminyum27,75TL
Talaş10,00 TL
Ofset Matbaa Kalıbı25,40 TL
Alüminyum Sac22 TL
Alüminyum İçecek Kutusu10,00 TL

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıFiyat Listesi
310 Paslanmaz25 TL
310 Talaş10,50 TL
304 Krom17, 80 TL
304 Talaş10.30 TL
201 Paslanmaz3.80 TL
202 Paslanmaz1.85 TL
316 Krom17 TL
316 Krom Talaş11,80 TL
430 Paslanmaz10.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıFiyat Listesi
Kırkambar Sarı45, 50 TL
Çubuk Ucu Sarı48 TL
Hurda Su Saati41 TL
MS-70 Sarı Araiş55,00 TL
MS-64 Sarı Araiş60.00 TL
MS-58 Sarı Çubuk Talaş39, 50 TL

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Kablo FiyatlarıFiyat Listesi
Hurda Kablo Karışık25,00-45,00 TL
Fare Yemez Kablo45,00-53, 00 TL
Antigron27,00-46,80 TL
İçi Çelik Kablo26,00-44.00 TL
Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi42 TL
Enerji Kablosu Yeraltı52 TL

Hurda Kablo Fiyatları

Diğer Hurda FiyatlarıFiyat Listesi
Pimapen Beyaz6.45 TL
Pimapen Renkli4,95 TL
Hurda Kurşun20.50 TL
Zamak17,50 TL
Alkopan5.40 TL
Sökülecek Motor10.00 TL
Akü9,30 TL
Hurda Çinko25.50 TL

Yüreğir Hurdacı firması olarak güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız.

Hurda alımlarında anlık hurda fiyatları kapsamında değerlendirme yapan hurdacı dükkanı sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak en kısa sürede itina ile yardımcı olmaktadır.

Hurdacı Dükkanı olarak piyasada yüksek fiyat teklif eden tek hurdacı firmasıyız. %100 güncel hurda fiyatları ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olan hurdacı firmasıyız.

A dan Z ye her çeşit hurda alımlarında sizlere yardımcı olan firmamız en kısa sürede Yüreğir Hurdacı firması olarak tecrübelelerimiz ile hurda alımlarını kolaylıkla tamamlamaktayız.

Adana Hurdacı firmamız Yüreğir de alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hurda alımlarında sizlere hizmet vermektedir.

Hurdalarınızı değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıran firmamız adresten hurda alımlarını en kısa sürede yapmaktadır. Adresinize en yakın hurdacı firması olarak hurdalarınızı bünyemizde bulundurduğumuz araçlara yükleyerek geri dönüşüm tesislerine ulaştırmaktayız.

Geri dönüşüm tesislerine ulaştırılan hurda malzemeleriniz tekrar kullanılabilir hale gelerek atık halinden kurtulmuş olmaktadır. Hurda piyasasında son günlerdeki artışlar nedeniyle firmamız yüksek fiyat garantisi ile her nevi hurda malzemenizi almaktadır.

Sizde Yüreğir de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz hemen hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin. Yüreğir Hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları ile alarak değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıralım.

Yüreğir de Hurda Alan Yerler

Adana Hurdacı olarak Yüreğir Hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları ile hurda alan yerler den biridir.

En kısa sürede yüreğir de hurda alan yerler den biri olarak her nevi hurda malzemenizi değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandıran hurdacı firmasıyız.

30 yılı aşkın süredir yüksek fiyat garantisi ile Yüreğir de Hurda Alan Yerler den biri olarak sizlere her daim hurda alımarında yardımcı olmaktayız.

Sektörde tanınan tecrübeli ve deneyimli hurdacı firması olarak hurda alımlarında sizlere kolaylıkla yardımcı olmaktayız.

Hurdacı Dükkanı olarak Yüreğir de güncel hurda fiyatları ile her nevi hurda alımını yapan en yakın hurdacı firmasıyız.

İstediğiniz gün ve saat içerisinde her türlü hurda malzemenizi nakit ve peşin ödeme ile geri dönüşüme kazandıran size en yakın hurdacı firmasıyız. Yüreğir Hurdacı firması olarak hurdalarınız firmamız tarafından değerinde alınır.

Yüreğir Hurdacı Dükkanı olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hurda alımlarında sizlere itina ile hizmet vermekteyiz.

Hurda Alan Yerler den biri olarak Yüreğir Hurdacı firmamız en yüksek fiyat garantisi ile Şantiye Temizliği , Hurda Alımı , Fabrika Sökümü , Bina Yıkımı , Fabrika Yıkımı gibi işleri yaparak sizlere hizmet vermektedir.

Sizde Yüreğir de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler arıyor iseniz sizlere en kısa sürede en yüksek fiyat garantisi ile hurda alımlarında hizmet vermekteyiz.

Yüreğir de Hurda Alan Firmalar

Hurdacı Dükkanı olarak Yüreğir Hurdacı firmamız en yüksek fiyat garantisi ile en kısa sürede hurda alan firmalar dan biridir.

Güncel hurda fiyatları ile hurda alan firmalar dan biri olarak sektörün lider firmalarından biriyiz. Her nevi hurda malzemenizi en kısa sürede değerinde ve yerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Yüreğir de alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile hizmet veren hurdacı dükkanı sizlere tecrübeli hurdacı firması olarak yardımcı olmaktadır.

Sizde Adana Yüreğir de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan firmalar arıyor iseniz Hurdacı Dükkanı olarak en yüksek fiyat tekliflerimiz ile en kısa sürede hurda alan firmalar dan biriyiz.

Haftanın 7 günü , günün 24 saati her nevi hurda alımlarında sizlere itina ile yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız.

Hurda malzemenizi bünyemizde bulunan araçlarımız ile geri dönüşüm tesislerine ulaştıran firmamız her daim kaliteli geri dönüşümü hedeflemektedir. Hurdacı dükkanı olarak yüreğir de en kısa sürede adresten hurda alımı yapıyoruz.

Sizde hurda malzemenizi satmak istiyor iseniz hemen hurdacı telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin.

 1. 19 MAYIS MAHALLESİ HURDACI
 2. ABDİOĞLU CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 3. AĞZIBÜYÜK MAHALLESİ HURDACI
 4. AKARCALI MAHALLESİ HURDACI
 5. AKDAM MAHALLESİ HURDACI
 6. AKDENİZ MAHALLESİ HURDACI
 7. AKINCILAR MAHALLESİ HURDACI
 8. AKPINAR MAHALLESİ HURDACI
 9. ALİHOCALI MAHALLESİ HURDACI
 10. ANADOLU MAHALLESİ HURDACI
 11. ATAKENT MAHALLESİ HURDACI
 12. ATATÜRK MAHALLESİ HURDACI
 13. AYDINCIK MAHALLESİ HURDACI
 14. BAHÇELİEVLER MAHALLESİ HURDACI
 15. BAŞAK MAHALLESİ HURDACI
 16. BELÖREN MAHALLESİ HURDACI
 17. BEYKÖY MAHALLESİ HURDACI
 18. BÜYÜKKAPILI MAHALLESİ HURDACI
 19. CAMİLİ MAHALLESİ HURDACI
 20. CIRIK MAHALLESİ HURDACI
 21. CİNE MAHALLESİ HURDACI
 22. CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 23. ÇAĞIRKANLI MAHALLESİ HURDACI
 24. ÇAMLIBEL MAHALLESİ HURDACI
 25. ÇATALPINAR MAHALLESİ HURDACI
 26. ÇELEMLİ MAHALLESİ HURDACI
 27. ÇOTLU MAHALLESİ HURDACI
 28. DADALOĞLU MAHALLESİ HURDACI
 29. DANIŞMENT MAHALLESİ HURDACI
 30. DEDE KORKUT MAHALLESİ HURDACI
 31. DEDEPINARI MAHALLESİ HURDACI
 32. DENİZKUYUSU MAHALLESİ HURDACI
 33. DERVİŞLER MAHALLESİ HURDACI
 34. DOĞANKENT BAHÇELİEVLER MAHALLESİ HURDACI
 35. DOĞANKENT CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 36. DOĞANKENT KIŞLA MAHALLESİ HURDACI
 37. DÜZCE MAHALLESİ HURDACI
 38. EĞRİAĞAÇ MAHALLESİ HURDACI
 39. ESENLER MAHALLESİ HURDACI
 40. ESKİ MİSİS MAHALLESİ HURDACI
 41. GAZİPAŞA MAHALLESİ HURDACI
 42. GEÇİTLİ CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 43. GÖKÇELİ MAHALLESİ HURDACI
 44. GÜMÜŞYAZI MAHALLESİ HURDACI
 45. GÜNEŞLİ MAHALLESİ HURDACI
 46. GÜVELOĞLU MAHALLESİ HURDACI
 47. GÜZEL CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 48. GÜZELEVLER MAHALLESİ HURDACI
 49. HACIALİ MAHALLESİ HURDACI
 50. HAVRANİYE MAHALLESİ HURDACI
 51. HAVUTLU MAHALLESİ HURDACI
 52. HAYDAROĞLU MAHALLESİ HURDACI
 53. HEREKLİ MAHALLESİ HURDACI
 54. IRMAKBAŞI MAHALLESİ HURDACI
 55. KADIKÖY MAHALLESİ HURDACI
 56. KAMIŞLI MAHALLESİ HURDACI
 57. KARAAHMETLİ MAHALLESİ HURDACI
 58. KARACAOĞLAN MAHALLESİ HURDACI
 59. KAŞLICA MAHALLESİ HURDACI
 60. KAYARLI MAHALLESİ HURDACI
 61. KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ HURDACI
 62. KIŞLA MAHALLESİ HURDACI
 63. KİREMİTHANE MAHALLESİ HURDACI
 64. KOZA MAHALLESİ HURDACI
 65. KÖKLÜCE MAHALLESİ HURDACI
 66. KÖPRÜGÖZÜ MAHALLESİ HURDACI
 67. KÖPRÜLÜ MAHALLESİ HURDACI
 68. KÜTÜKLÜ MAHALLESİ HURDACI
 69. LEVENT MAHALLESİ HURDACI
 70. MUTLU MAHALLESİ HURDACI
 71. ÖZGÜR MAHALLESİ HURDACI
 72. ÖZLER MAHALLESİ HURDACI
 73. P.T.T MAHALLESİ HURDACI
 74. PAŞAKÖY MAHALLESİ HURDACI
 75. PEKMEZLİ MAHALLESİ HURDACI
 76. SAĞDIÇLI MAHALLESİ HURDACI
 77. SAKIZLI MAHALLESİ HURDACI
 78. SARIÇAM MAHALLESİ HURDACI
 79. SAZAK MAHALLESİ HURDACI
 80. SELAHATTİN EYYUBİ MAHALLESİ HURDACI
 81. SERİNEVLER MAHALLESİ HURDACI
 82. SEYHAN MAHALLESİ HURDACI
 83. SİNANPAŞA MAHALLESİ HURDACI
 84. SOLAKLI CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 85. SOLAKLI HÜRRİYET MAHALLESİ HURDACI
 86. ŞAHİNAĞA MAHALLESİ HURDACI
 87. ŞEHİT ERKUT AKBAY MAHALLESİ HURDACI
 88. ŞEYHMURAT MAHALLESİ HURDACI
 89. TAHSİLLİ MAHALLESİ HURDACI
 90. TAŞÇI MAHALLESİ HURDACI
 91. ULUBATLI HASAN MAHALLESİ HURDACI
 92. VAYVAYLI MAHALLESİ HURDACI
 93. YAHŞİLER MAHALLESİ HURDACI
 94. YAKAPINAR MAHALLESİ HURDACI
 95. YALNIZCA MAHALLESİ HURDACI
 96. YAMAÇLI MAHALLESİ HURDACI
 97. YAVUZLAR MAHALLESİ HURDACI
 98. YENİCE MAHALLESİ HURDACI
 99. YENİDOĞAN MAHALLESİ HURDACI
 100. YENİKÖY MAHALLESİ HURDACI
 101. YERDELEN MAHALLESİ HURDACI
 102. YEŞİL BAĞLAR MAHALLESİ HURDACI
 103. YUKARIÇİÇEKLİ MAHALLESİ HURDACI
 104. YUNUS EMRE MAHALLESİ HURDACI
 105. YUNUSOĞLU CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 106. YUNUSOĞLU HÜRRİYET MAHALLESİ HURDACI
 107. ZAĞARLI MAHALLESİ HURDACI

https://www.adana.bel.tr/

https://hurdacidemsan.com/adana-hurdaci/

HEMEN ARA