İçeriğe geç
zonguldak-hurdaci

Zonguldak Hurdacı [27.Yıl]

  Demsan Hurdacılık olarak Zonguldak Hurdacı firmamız sizlere güncel zonguldak hurda fiyatları ile yardımcı olmaktadır.

  Hurdacı firmamız sizlere 27 yıllık tecrübe ve deneyime dayanarak itina ile en yüksek fiyatları ile yardımcı olmaktadır.

  Demsan Hurdacılık en kısa sürede yerinde ve değerinde hurda malzemenizi alarak sizlere hurda alımında yardımcı olmaktadır.

  firmamız size 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde istediğiniz bölgede itina ile yardımcı oluyor hemen iletişime geçin

  Hurdacı firmamız kapınıza kadar gelerek hurda malzemelerinizi en yüksek hurda fiyatları ile alıyor ve hurda malzemelerinizi değerinde geri dönüşüme kazandırıyor.

  her nevi hurdanızını alımını yerinde nakit ve peşin ödeme ile gerçekleştirelim.

  En yakın hurdacı firması olarak Demsan Hurdacılık sizlere Zonguldak ilinde daima yardımcı olmaktadır.

  Hurdacı firmamız Zonguldak Hurda Fiyatları ile sizlere haftanın 7 günü, günün 24 saati yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

  Zonguldak Hurdacı Firması olarak Başta Şantiye,Fabrika,Çalışma Sahaları,Taş Ocakları,Araştırma Tesisleri ve Depolar da hurda alan firmalar biri olarak sizlere itina ile yardımcı oluyoruz.

  A dan Z ye tüm geri dönüşüm hurdalarını adresinizden alan en yakın hurdacı firmasıyız. Hurda malzemenizi değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandıran firmamız Zonguldak ve çevresinde Hurdacı Firması olarak hizmet vermektedir.

  en kısa sürede en yüksek fiyatlar ile hurda satmak için bizi arayın Zonguldak Hurdacı firmamız sizlere yardımcı olsun.

  Zonguldak Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hattımız üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere en kısa sürede güncel fiyatlar ile yardımcı olalım.

  Zonguldak Hurdacı Hurda Fiyatları
  Zonguldak Hurdacı Hurda Fiyatları

  Zonguldak Hurdacı

  Zonguldak Hurdacı Olarak firmamız 27 yılı aşkın süredir sektörde en yüksek hurda fiyatlar ile hizmet veren öncü firmalardan biridir.

  Demsan Hurdacılık En Yakın Hurdacı firması olarak hurda malzemenizi yüksek fiyatlar ile almaktadır.

  Hurdacı Demsan Firmamız Zonguldak Hurdacı firmamımz en kısa sürede kapınıza kadar gelerek değerinde hurda alımlarını gerçekleştirmektedir.

  Demsan Hurdacılık olarak Zonguldak Hurdacı firmamız 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda alım satım işleri gerçekleştirmekteyiz sizlere her daim yardımcı oluyoruz.

  Zonguldak Hurdacı firması mı arıyorsunuz Hurdacı Demsan sizlere en yüksek fiyat garantisi altında hizmet veriyor ve en kısa sürede kapınıza kadar geliyor

  Zonguldak Hurdacı olarak firmamız ,fabrika,şantiye,depo,iş alanı ve,çalışma sahalarınızdan hurda alımı gerçekleştiriyor

  Hurdacı Demsan Zonguldak da Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası ,   Kurşun Hurdası ,  Kablo Hurdası , Kağıt Hurdası  Sarı Hurdası ,   Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası 

  Makine Hurdası  , İskele Hurdası ,  Alüminyum Hurdası ,Çesan Hurdası  ,Yangın Merdiveni Hurdası  ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası

  Toplu Bilgisayar Hurdası  , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası  , Pimapen Hurdası vb. ürünleri almaktadır.

  Demsan Hurdacılık olarak Zonguldak hurdacı firmamız sizlere geri dönüşüm işlerinde günün 24 saati , haftanın 7 günü itina ile yardımcı olmaktadır.

  Adrese en yakın hurdacı sitesi olarak hurdalarınızı değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.

  Firmamız adresten tonajlı hurda alımlarında sizlere güncel hurda fiyatları ile hizmet vermektedir.

  Geri dönüşüm şirketimiz profesyonel kadrosu ve modern araçları ile hurda alımlarını en kısa sürede tamamlamaktadır. Hurdalarınızı en iyi fiyat garantisi ile yerinizden satmak istiyor iseniz hemen bizi arayabilirsiniz.

  Zonguldak da Hurda Alan Yerler

  Zonguldak da hurda alan yerler arıyor iseniz ve hurda satmak istiyor iseniz 27 yıllık tecrübe ve deneyim ile sizlere hizmet vermekteyiz.

  Hurdacı Demsan olarak en yüksek hurda fiyatları ile yardımcı oluyoruz. Demsan hurdacılık olarak her nevi hurda malzemenizi almaktayız.

  Zonguldak En Yakın Hurdacı firmamız Günün 24 saati , haftanın 7 günü sizlere yardımcı olmaktadır.

  Demsan Hurdacılık Zonguldak da hurda alan yerler olarak sizlere en iyi fiyat avantajları ile yardımcı olmaktadır. Hemen bizi arayarak hurda malzemenizi satmak istediğinizi belirtin sizlere güncel fiyat ile hizmet verelim.

  Hurda malzemelerinizi en kısa sürede geri dönüşüme kazandırıyoruz. Firmamız Zonguldak ta her nevi hurda alımlarını en yüksek fiyat garantisi altında güncel hurda fiyatları ile itina ile alıyor.

  Demsan Hurdacılık olarak Zonguldak da Demir Hurdası Alımı ,Alüminyum Hurdası,Kurşun Hurdası,Sarı Hurdası,Kablo Hurdası,Kalay Hurdası,Zamak Hurdası,Paslanmaz Hurdası,

  Bakır Hurdası,Kağıt Hurdası,Pimapen Hurdası,Çelik Çatı Hurdası,Çatı Makası,Trapez Sac Hurdası Gibi Birçok Hurdaları Almaktayız.

  Firmamız size en yakın firma olarak 27 yıllık tecrübesi ile kurumsal hurda alımlarını yapmaktadır. Hurda alım işlerinde adrese yakın firma olarak sizlere günün her saati yardımcı olmaktayız.

  Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hattımız üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere en kısa sürede yardımcı olalım.

  Zonguldak da Hurda Demir Alan Yerler

  Zonguldak da hurda demir alımlarını en kısa sürde nakit ödeme ile yapmaktayız. Demsan Hurdacılık

  Hurda Demir Alan Firmalardan biri olarak sizlere yüksek fiyatlarla yardımcı olmaktadır.

  sizlere demir hurdası alan firmalar biri olarak en yakın hurdacı olarak hizmet vermektedir.

  Zonguldak Hurdacı olarak her nevi hurda demir alımı gerçekleştiren firmamız hurda demir alımlarında 27 yıllık tecrübe ve deneyim ile yardımcı olmaktadır.

  Hemen bizlerle iletişime geçin hurdacı firmamız sizlere hurda demir alımlarında yardımcı olalım.

  Her nevi demir hurdası alımı yapan firmamız sizlere güncel hurda demir fiyatları sunmaktadır.

  Eğer sizde hurda demir satmak istiyorum diyor ve Zonguldak da hurda demir alan yerler arasında bir araştırma içerisindeyseniz,

  hurda demir alımında zaman ve mekan kavramını tanımayan ekibimiz ile birlikte hurdanızı en güncel fiyatlardan, nakit ve peşin ödeme imkanı ile dilediğiniz yer ve zamanda almaya talibiz.

  Aldığımız hurdaları Demsan Hurdacılık olarak ödemelerini nakit yapıyoruz. Hurda tartımından sonra paranızı peşin olarak almaktasınız. Zonguldak da faaliyet gösteren firmamız yıllardır hurda demir alımını bir çok şahıs, kurum ve kuruluşlardan kurumsal firma olarak yapmıştır.

  size en yakın Zonguldak Hurdacı dükkanı olarak tüm hurda bakır çeşitlerini en yüksek fiyat garantisi ile almaktayız.

  Hurda Demir alan yerler veya Hurda Demir Fiyatları arıyor iseniz Demsan hurdacılık sizlere en doğru fiyat verileri ile günün her saati hizmet vermektedir.

  sizde demir hurdası satmak istiyorsunuz ve güncel demir hurdası fiyatları ile demir hurdası satmak istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçin.

  Zonguldak da Hurda Bakır Alan Firmalar

  Zonguldak da 27 yılllık tecrübe ve deneyim ile hurda bakır alan firmalardan biriyizdir.

  Demsan Hurdacılık sektörün lider firmalarından biri olarak bakır hurdası alımlarını en yüksek fiyatlar ile yapmaktadır.

  Zonguldak da hurda bakır alan firmalar arıyor iseniz hurdacı firmamız hurda bakır alımı gerçekleştiren firmalardan biridir.

  Hurda bakır alan firmalar veya hurda bakır alan yerler arıyor iseniz Demsan Hurdacılık en kısa süre kapınıza kadar geliyor sizlere itina le yardımcı oluyor. Bakır hurdalarınızı değerinde satmak için hemen arayın.

  Demsan hurdacılık olarak hurda malzemenize en yüksek fiyat tekliflerimizi veriyoruz. Yerinizden hurda bakır alımlarını değerinde yapıyoruz.

  Zonguldak Hurdacı olarak bakır hurdalarınızı konumuzdan size en yakın hurdacı firması olarak almaktayız. En Yakın Hurdacı olarak günün her saati bakır hurdası alımlarında hizmetinizdeyiz.

  Zonguldak Hurdacı Telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçmeniz dahilinde her türlü hurda bakır malzemenizi değerinde alıyoruz.

  Sektörde lider firmalardan biri olarak her nevi hurda malzemenizi değerinde almaktayız. En yüksek fiyat teklifleri ile hurda alımları yapan firmamız size en kısa sürede yardımcı olmaktadır.

  Hurdacı Demsan firmamız elinizde bulunan geri dönüşüme uygun olan her türlü hurda malzemenizi en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile almaktadır.

  Demsan Hurda Metal olarak Zonguldak Hurdacı firmamız haftanın 7 günü , günün 24 saati hurda alımları yapmaktadır. En iyi fiyat avantajlarımız ile a dan z ye her çeşit hurda malzemenizi adresinizden güncel fiyatlar ile almaktayız.

  Hurdacı firmamız başta şantiye , fabrika , depo ve çalışma sahaları olmak üzere konumunuzdan hurda bakır alımı yapmaktadır.

  Firmamız her nevi hurda alımı yapan sizlere en iyi fiyat avantajları ile yardımcı olan sektörün lider firmalarından biridir. Hemen firmamızı arayarak fiyat teklifi alarak hurdalarınızı yerinde satabilirsiniz.

  Her nevi semtten mahalleden hurda bakır alımı gerçekleştiren firmamız sizlerle de çalışmak ister

  Sizler de bakır hurdalarınızı güvenilir firmaya satmak istiyorsanız Demsan Hurdacılık Hurdacı Telefonu

  0534 207 2341 numaralı hattımız üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere yardımcı olalım.

  Zonguldak da Hurda Alüminyum Alımı

  Demsan Hurdacılık olarak zonguldak hurdacı firmamız alüminyum hurdası alan firmalar dan biridir.

  Sizde hurda satmak istiyorsunuz ve yüksek fiyatlardan yararlanmak istiyor iseniz bizi arayın yardımcı olalım.

  En Yakın Hurdacı olarak hurda alüminyum alımı gerçekleştiren sektörün öncü firmalarından biriyiz.

  Demsan Hurdacılık adrese en yakın hurdacı olarak hurda alüminyum alımı işlerinde sizlere günün her saati yardımcı olmaktadır. Günlük hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerinde ve yerinde almaktayız.

  Hurda alüminyum geri dönüşüm sektöründe lider konumda olan Demsan Hurdacılık alanında uzman ekibiyle birlikte hurda alımına hız kesmeden devam etmektedir.

  Zonguldak Hurdacı firmamız en çok tercih edilen firmalardan biri olup farkını bünyesi altındaki piyasaya hakim ve alanında uzman ekibiyle birlikte koymaktadır.

  Zaman ve mekan kavramını tanımayan ekibimiz hurdanızı satın almak için haftanın 7 gününün 24 saati itina ile çalışmaktadır.

  Geri dönüşüme en çok katkıda bulunan hurda satın alan firma olan en yakın hurdacı firmamız satın aldığı hurda alüminyum malzemelerinizi değerlendirmek üzere tek bir çatı altında sınıflandırarak, yeni ürünlere dönüştürülmesi için geri dönüşüme katkı sağlamaktadır.

  Zonguldak da Hurda Alüminyum Alımını 7/24 gerçekleştiriyoruz istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda alımı gerçekleştiriyoruz arayın yardımcı olalım

  Zonguldak da Hurda Kablo Alımı

  Zonguldak hurdacılar olarak Hurda Kablo alımı gerçekleştiren sektörün lider firmalarından biriyiz.

  Hurda kablo satmak istiyorsunuz ve hurda kablo alan yerler veya hurda kablo alan firmalar arıyor iseniz sizlere Demsan Hurdacılık

  olarak yüksek fiyat tekliflerimiz ile yardımcı oluyoruz. Hurda Kablo alımlarında en yüksek fiyat teklifi sunan firmamız Hurda kablo alımı gerçekleştirdikten sonra değerinde en kısa sürede geri dönüşüme kazandırıyor.

  Eğer sizde hurda kablo satmak istiyorum diyor ve Zonguldak da hurda kablo alımı yapan hurdacılar arasında bir araştırma içerisindeyseniz, hurda kablo alımında zaman ve mekan kavramını tanımayan ekibimiz ile birlikte hurdanızı en güncel fiyatlardan, nakit ve peşin ödeme imkanı ile dilediğiniz yer ve zamanda almaya talibiz.

  Aldığımız hurdaları Demsan Hurdacılık olarak ödemelerini nakit yapıyoruz. Hurda tartımından sonra paranızı peşin olarak almaktasınız. Zonguldak da faaliye gösteren firmamız yıllardır hurda kablo alımını bir çok şahıs, kurum ve kuruluşlardan kurumsal firma olarak yapmıştır.

  Sektörün lider firmalarından biri olarak hurdacı firmamız sizlere daima yardımcı olmaktadır. Kablo hurdalarınızı değerinde alan firmamız adrese en yakın hurdacılardan biri olarak Zonguldak da sizlere hurda bakır kablo alımında hizmet veriyoruz.

  Zongulsak Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hat üzerinden bizleri arayın yardımcı olalım

  Zonguldak Hurdacı Hurda Fiyatları

  Demsan Hurdacılık olarak Zonguldak Hurdacı firmamız güncel Hurda Fiyatları ile günün her saati sizlere hizmet vermektedir.

  Fiyatlarımız güncellik açısından günlük olarak değişmektedir. Firmamız ile iletişime geçmeniz dahilinde hurdalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile yerinizden almaktayız.

  Hurda Demir,Hurda Bakır,Hurda Alüminyum,Hurda Paslanmaz Krom,Hurda Sarı,Hurda Kablo, ve Diğer Hurda çeşitlerinin alımında Zonguldak Hurda Fiyatları ile sizlere günün her saati hizmet vermekteyiz.

  27 senedir hurda alımlarını güncel zonguldak hurda fiyatları ile gerçekleştiren firmamız sizlere nakit ödeme garantisi ile yardımcı olmaktadır. Profesyonel kadromuz ile hurda alımlarında sizlere yardımcı olan en yakın hurdacı firmasıyız.

  Bakır, kablo, sarı hurdası gibi hurda fiyatlandırmasında analiz gerektiren hurdaların alımını yapan firmamız yerinde fiyat teklifi ile sizlere Zonguldak Hurdacı olarak hizmet vermektedir.

  Zonguldak Hurda Fiyatları ile hurdalarınızı satmak için hemen Zonguldak Hurdacı firmamız ile iletişime geçin tonajlı hurda alımlarında sizlere günün her saati yardımcı olalım. Firmamız avantajlı hurda fiyatları ile sizlere günün her saati hizmet vermektedir.

  Demsan Hurdacılık olarak firmamız geri dönüşüm işlerinde sizlere günlük hurda fiyatı ile hizmet vermektedir. Hemen firmamızı arayarak hurdalarınızı satmak istediğinizi belirtin sizlere en yakın firma olarak hurdalarınızı değerinde alalım.

  Zonguldak da Hurda Alım Bölgeleri

  Alaplı Hurdacı – Hurda Fiyatları
  Çaycuma Hurdacı – Hurda Fiyatları
  Devrek Hurdacı – Hurda Fiyatları
  Gökçebey Hurdacı – Hurda Fiyatları
  Karadeniz Ereğli Hurdacı – Hurda Fiyatları
  Kilimli Hurdacı – Hurda Fiyatları
  Kozlu Hurdacı – Hurda Fiyatları

  Kilimli Hurdacı

  Demsan Hurdacılık olarak Kilimli Hurdacı firmamız en yakın hurdacı olarak hizmet veriyor.

  Zonguldak Hurdacı Olarak Kilimli de her nevi hurda alımlarını en yüksek fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz.

  Demsan Hurdacılık Zonguldak da 7/24 hurda alım satım işleri gerçekleştirmekteyiz sizlere her şart altında yardımcı oluyoruz

  Kilimli Hurdacı firmamız her nevi hurda alımlarında en yakın hurdacı olarak en kısa sürede kapınıza kadar gelerek hurda malzemelerinizi yerinde nakit ve

  peşin ödeme ile almaktadır aynı zamanda hurdacı firmamız hurda alımlarını gerçekleştirdikten sonra en kısa süre içerisinde hurda malzemelerinizi geri dönüşüme kazandırıyor.

  Kilimli Hurdacı olarak firmamız fabrika,şantiye,depo,iş alanı ve,çalışma sahalarınızdan hurda alımı gerçekleştiriyor.

  Kilimli de hurda satmak istiyorsanız ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz 0534 207 2341 numaralı hattımız üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere yardımcı olalım.

  Alaplı Hurdacı

  Zonguldak Hurdacı olarak Alalplı Hurdacı Firmamız sizlere hizmet vermektedir.Arayın her nevi hurda alımında sizlere yardımcı olalım.

  Sizde Alaplı da hurda satmak istiyor ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz Demsan Hurdacılık

  sizlere güncel hurda fiyatları ile en kısa sürede yardımcı olmaktadır tek yapmanız gereken bizi aramak.

  Hurdacı firmamız Alaplı da sizlere en yakın hurdacı firması olarak hizmet vermektedir.

  Sizde 0534 207 2341 numaralı hattımızı arayın Uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere yardımcı olalım.

  Çaycuma Hurdacı

  Zonguldak Hurdacı olarak Çaycuma hurdacı olarak her nevi hurdanızı almaktayız.

  Demsan Hurdacılık olarak Çaycuma Hurdacı firmamız Sektörün lider firmalarından biridir, sizde hemen arayın hurdanızı satın.

  Çaycuma da en yakın hurdacı olarak hizmet veren ve sektörde en yakın hurdacı firmalarından biri olan Demsan Hurdacılık

  Zonguldak Hurdacı olarak 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda alımlarını gerçekleştirypruz.

  0534 207 2341 numaralı hattan bize ulaşın hurda malzemelerinizi satın.

  Devrek Hurdacı

  Zonguldak Hurdacı olarak Devrek hurdacı olarak hizmet veriyoruz her çeşit hurdanızı sektörün lider firmalarından biri olarak gerçekleştiriyoruz

  En yakın hurdacı firması olarak sizlere uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

  Hurda Demir , Hurda Bakır , Hurda Sarı , Hurda Kablo , Hurda Alüminyum , Hurda Kurşun alımları yapmaktayız.

  Devrek ve çevresinde Demsan Hurdacılık olarak günün 24 saati , haftanın 7 günü sizlere hizmet vermekteyiz.

  En kısa sürede kapınıza kadar gelerek hurdalarınızı almaktayız.

  Sizler de hurda alan firmalar veya hurda alan yerler arıyor iseniz en kısa sürede bizi arayın sizlere yardımcı olalım.

  Devrek Hurdacı Telefonu 0534 207 2341 numaralı hattımız üzerinden bizler ile iletişime geçin sizlere yardımcı olalım.

  Gökçebey Hurdacı

  Gökçebey Hurdacı olarak sizlere en kısa sürede nakit ve peşin ödeme ile yardımcı olmaktayız.

  Firmamız sizlere en kısa sürede güvenlik önlemlerini alarak hizmet vermektedir.

  sizde hemen zonguldak hurdacı firmamzı arayın firmamz sizlere en kısa sürede alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile yardımcı olsun.

  27 sendir hurda alım işlerinde güncel Zonguldak Hurda Fiyatları ile sizlere yardımcı olmaktayız. Hurdalarınızı değerinde ve ederinde fiyatlar ile alarak sizlere hizmet vermekteyiz.

  Hurda malzemenizi en kısa sürede profesyonel kadromuz ile değerinde geri dönüşüme kazandırmaktayız.

  0534 207 2341 numaralı hattımızı arayın en kısa sürede yardımcı olalım.

  Karadeniz Ereğli Hurdacı

  Karadeniz Ereğli Hurdacı olarak sizlere anında nakit ve yüksek ödeme ile yardımcı olmaktayız.

  En kısa sürede bizlere ulaşmanız dahilinde sizlere yardımcı olmaktayız.

  Karadeniz Ereğli de 27 yıllık tecrübe ve deneyim ile hurda malzemelerinizi almaktayız.

  Demsan Hurdacılık oalrak Karadeniz Ereğli ve çevresinde alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

  Firmamız en yakın hurdacı olarak haftanın 7 günü , günün 24 saati Zonguldak Hurdacı olarak sizlere yardımcı olmaktadır.

  Karadeniz Ereğli Hurdacı olarak hurdalarınızı değerinde ve yerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

  Sizde Hurdacı Telefonu üzerinden bizler ile iletişime geçin hurdalarınızı en yüksek fiyatlar ile alalım.

  Kozlu Hurdacı

  Zonguldak Hurdacı firmamız Kozlu hurdacı olarak sektörün öncü firmalarından biridir, Kozlu da hurda alan hurdacı firması arıyor iseniz

  Firmamız hurda alan hurdacı firmalarından biridir. Zonguldak Hurdacı firmamız Kozlu Hurdacı firması olarak güncel hurda fiyatları ile her nevi Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası.

  Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası, Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası. Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası

  Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası , Pimapen Hurdası vb. ürünleri almaktadır. Firmamız tonajlı her nevi hurda alımını adresten yapmaktadır.

  Demsan hurdacılık olarak Kozlu hurdacı firmamız hurdalarınızı

  en yüksek fiyat ve nakit olarak almaktadır en kısa sürede bizlere ulaşın hurda alan firmalar dan biri olarak yardımcı olalım.

  Zonguldak da Aldığımız Hurda Çeşitleri
  • Hurda demir
   DKP, Demir Talaşı, İnşaat Demiri Hurdası ~ Her nevi Demir Hurdası Alımı
  • Bakır
   Soyma Bakır, Lama, Kırkambar Bakır, Antigron Kırma, TTR Kırma Granür, Bakır Talaşı
  • Alüminyum
   Araiş Alüminyum, Alüminyum Profil (Pencere Kapı Profilleri) Hurdası, Alüminyum Talaş, Alüminyum Jant, Piston,
  • Hurda Sarı (Pirinç) Alımı
   Hurda sarı musluk, Kırkambar Sarı Hurdası, klima borusu, vana, su sayacı (saati), hurda sarı çubuk
  • Hurda Kablo Alımı
   Antigron Kablo, TTR kablo, Karışık Kırkambar Kablo, Yeraltı Enerji Kabloları (Tek Damar)
  • Hurda Paslanmaz Çeşitleri
   304, 316, 310, 202, 430 paslanmaz kalite hurdaları
  • Hurda Akü Alımı
   Hurda Kurşun Alımı
  • Hurda Levha Kurşun ve Kırkambar Kurşun Alımı
  • Bina Yıkım Hurdası
  • Şantiye Hurdası, Yıkım Hurdası
  • Çelik Çatı ve Fabrika Sökümü, Sandviç Panel Alımı
  • Kalorifer Kazanı (Sökümü-Kesimi), Trafo ve Pano Alımı,  Kollektör Hurdası, Şalter, Konteyner, Nikel, Regülatör
  • zonguldak-hurdaci
  • Fabrika Söküm ve Yıkım
  • Fabrika-Yıkım-Hurdası

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Onaylı (https://www.zonguldak.bel.tr/) Kurumsal Zonguldak Hurdacı firmasıyız.

  Fiyat Teklifi İçin Hemen Ara